سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
 • صفحه اصلی
 • » مهدی طائب: هاشمی از صحنه سیاسی کشور حذف می شود/ احمدی نژاد هنوز معجزه قرن است...

مهدی طائب: هاشمی از صحنه سیاسی کشور حذف می شود/ احمدی نژاد هنوز معجزه قرن است

چکیده :مهدی طائب که طی هفته های اخیر دور تازه ای از تخریب شخصیت هاشمی رفسنجانی را آغاز کرده، مدعی است آقای هاشمی با این کاندیداتوری بالاخره از صفحه سیاسی کشور حذف می‌شود و قطعا در این دوره رای...


مهدی طائب که طی هفته های اخیر دور تازه ای از تخریب شخصیت هاشمی رفسنجانی را آغاز کرده، مدعی است آقای هاشمی با این کاندیداتوری بالاخره از صفحه سیاسی کشور حذف می‌شود و قطعا در این دوره رای نمی‌آورد.

به گزارش مهر، مهدی طائب بی اشاره به مهندسی انتخابات ادعا کرد: هاشمی اگر خیلی تلاش کند نهایتا به مرحله دوم می‌رسد و این بارهم اگر رأی نیاورد برای همیشه از صحنه حذف می‌شود.

هر چند شورای نگهبان خواسته بود کسی به جای این شورا اظهار نظر نکند، این مقام امنیتی در خصوص کاندیداتوری مشایی نیز گفت: مشایی قطعا در این انتخابات رد صلاحیت می‌شود چون رجل سیاسی نیست و کار اجرایی نیز نداشته است.

وی با بیان اینکه احمدی نژاد پرکار وخوش فکر است ولی گول مشایی را خورده است، بیان داشت: اگر احمدی نژاد بخواهد انتخابات را با مشایی برگزار کند مجلس حتما از رئیس دولت سلب صلاحیت می‌کند و انتخابات را به وزارت کشور می‌سپارد و آن وقت مشایی باید پاسخگو باشد ولی اگر احمدی نژاد انتخابات را بدون مشایی برگزار کند عاقبت به خیر می‌شود.

حامی صد در صدی احمدی نژاد هنوز بر باور خود است و می گوید: احمدی نژاد همچنان به دیده ما معجزه قرن است وبسیار فرد قدر و قوی است، از بحران‌های بین‌المللی که با آن مواجه بود خوب عبور کرد اما احمدی نژاد منهای مشایی کماکان اگر می‌شد داشته باشیم بسیار خوب بود.


8 پاسخ به “مهدی طائب: هاشمی از صحنه سیاسی کشور حذف می شود/ احمدی نژاد هنوز معجزه قرن است”

 1. mohsen گفت:

  ببین تا ازین بیهوده کارکرد چه اید به روز تو اندر نبرد

 2. داداش - باجی گفت:

  بله آقای طائب احمدی نژاد واقعا معجزه قرن است
  فکر نمی کنم به این زودی ها خلقتی مثل ایشان ظهور کند

 3. ریشه ی سبز گفت:

  در معجزه ی قرن بودن احمدی نؤاد شکی نیست !! کاری که احمدی نژاد با فرهنگ و سیاست و اقتصاد این مملکت کرد – اسکندر نکرد !!!

 4. فرزند ستارخان گفت:

  شماها در توهم به سر می برید و هنوز هم پی به خطاهای نابخشودنی خود یا نبرده اید و یا عنادورزی می کنید تا حق و حقانیت را قربانی جهالت ها و لجاجت های خود بکنید. در سه ضلع مثلث شوم زر و زور و تزویر(زر با اعراب کسره)شما همان زرزن هایی هستید که ضلم و جور و آدمکشی را تو جیه می کنید. البته که ضلع شما ازهمه خطرناکتر است. درود بر موسوی و کروبی که با شجاعت و استقامت ستودنی در برابر شما بدنهادان کوردل ایستاده اند.

 5. سمیه گفت:

  عالی بود

 6. پارسا گفت:

  این پیش‌بینی نیست برادر من، این پیشگویی است. در حقیقت عامل تقلب و کودتا داره میگه برنامه امسال چیست.

 7. فضول محل گفت:

  این مردک وطن فروش چی می زنه؟ خیلی جنسش خوبه مثل این که
  این از 78 یاوه میگه و در توهمه

 8. علی گفت:

  این فقط بفکر خودشه که از قدرت نیفتد همین وبس و به هیچ چیز دیگری هم کارندارد