سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
 • صفحه اصلی
 • » سیدهادی خامنه ای: باید به حصرها و زندان ها خاتمه داد...
» امروز همه بر درستی سخنان و پیش بینی های آقای موسوی اذعان دارند

سیدهادی خامنه ای: باید به حصرها و زندان ها خاتمه داد

چکیده :سیدهادی خامنه ای گفت: سلامت، تعهد، صداقت، توکل و مدیریت قوی آقای موسوی را همه از نزدیک دیده‌اند و بر آن شهادت می‌دهند و همین ویژگی‌ها بود که موجب می‌شد شخصیتی مانند شهید بهشتی مسئولیت دفتر سیاسی حزب و قائم مقامی دبیرکل و مدیریت روزنامه جمهوری اسلامی را همزمان در کنار مسئولیت‌های اجرایی به ایشان واگذار کند. و بعد امام هم تا آخرین لحظه با‌شناختی که از آقای موسوی و تعهد و کارآمدی‌اش داشت از او حمایت کرد و عملکردش را مورد تایید قرار داد. امروز همه بر درستی سخنان و پیش بینی‌های آقای موسوی اذعان دارند. جالب اینکه بسیاری از انتقاداتی که برخی افراد از وضع موجود مطرح می‌کنند‌‌ همان مطالبی است که آقای موسوی چند سال زود‌تر مطرح کرد. ...


حجت الاسلام والمسلمین سید هادی خامنه‌ای با فرزندان میرحسین موسوی و زهرا رهنورد دیدار کرد.

به گزارش خبرنگار کلمه وی در این دیدار با یادآوری خاطرات خود از خاندان موسوی گفت: آنچه من از این خانواده سراغ دارم جز نیکی و پاکی نیست. بزرگان این خانواده خصوصا مرحوم حاج میراسماعیل موسوی (پدر میرحسین) مظهر تدین و اخلاص و فعالیت‌های خیر خواهانه بودند.

این روحانی برجسته اصلاح طلب افزود: مرحوم حاج میراسماعیل و برادرانش که از تجار سر‌شناس بازار تهران بودند با آنکه امکان ثروت اندوزی و زندگی راحت را داشتند اما تا آخر عمر با سادگی و بی‌آلایشی در جنوب شهر زندگی کردند.

دبیر کل مجمع نیروهای خط امام در ادامه با اشاره به سوابق ارتباط با مهندس موسوی در پیش و پس از انقلاب به ویژگی‌های شخصیتی او پرداخت و گفت: سلامت، تعهد، صداقت، توکل و مدیریت قوی آقای موسوی را همه از نزدیک دیده‌اند و بر آن شهادت می‌دهند و همین ویژگی‌ها بود که موجب می‌شد شخصیتی مانند شهید بهشتی مسئولیت دفتر سیاسی حزب و قائم مقامی دبیرکل و مدیریت روزنامه جمهوری اسلامی را همزمان در کنار مسئولیت‌های اجرایی به ایشان واگذار کند. و بعد امام هم تا آخرین لحظه با‌شناختی که از آقای موسوی و تعهد و کارآمدی‌اش داشت از او حمایت کرد و عملکردش را مورد تایید قرار داد.

حجت الاسلام والمسلمین سیدهادی خامنه‌ای همچنین با مرور برخی از مواضع مهندس موسوی در انتخابات سال۸۸ اظهار داشت: امروز همه بر درستی سخنان و پیش بینی‌های آقای موسوی اذعان دارند. جالب اینکه بسیاری از انتقاداتی که برخی افراد از وضع موجود مطرح می‌کنند‌‌ همان مطالبی است که آقای موسوی چند سال زود‌تر مطرح کرد.

این نماینده سابق مجلس با انتقاد از حصر مهندس موسوی، خانم رهنورد و آقای کروبی افزود: این وضعیت از ابتدا غیر قابل توجیه بوده و امروز در آستانه انتخابات ریاست جمهوری انتظار می‌رود برای جلب اعتماد عمومی به حصر‌ها و زندان‌ها خاتمه داده شود.

وی در پایان با آرزوی سلامتی و صبر و شکیبایی برای خانواده موسوی و سایر زندانیان اظهار امیدواری کرد که در آینده‌ای نزدیک شاهد آزادی همه زندانیان و رفع حصر‌ها باشیم.

لازم به ذکر است که در این دیدار سید هادی خامنه‌ای را خواهر و تعدادی از بستگان همراهی می‌کردند.


7 پاسخ به “سیدهادی خامنه ای: باید به حصرها و زندان ها خاتمه داد”

 1. ناشناس آشنا گفت:

  ما در بندهایمان را از بند رها می‌کنیم.

  مرد حلا‌ل مشکلات در حصر است.

  و رئیس جمهور همه قلبهاست.

 2. محق گفت:

  آقا سید هادی حالا معنی حرف آن روز شما در لار را بهتر درک می کنیم که وقتی با شعار (( برادر رهبری )) روبرو شدی مردم را از این شعار منع نمودید و فرمودید

  من خودم هستم

  آفرین بر شما و خدا رحمت کند والدین شما را

 3. عبدالله خان گفت:

  این حصرها از ابتدا نبایستی صورت می گرفت. حق هر شهروندی است که در مورد نتایج انتخاباتی که دولت دست آزاد درآن دارد شک کرده و خواهان بازرسی و شماره دوباره آن شود.این امر هم در زمان انتخابات زمان کندی-نیکسون صورت گرفت وهم در زمانی که معاون کلینتون و جرج بوش پسر با هم رقابت می کردند. آرای فلوریدا را شمردند و گفتند نه خیر جرج بوش برنده شده است و کسی هم معاون کلینتون یعنی ال گور را اصلا نه زندانی کرد، نه حصر کرد. آقا هادی این برادر شماست که هیچ انتقادی را برنمی تابد. حتا اگر برادرش که شما باشید. این بابا را آقا قدری نصیحت کنید. تاریخ درباره او بدجوری قضاوت خواهد کرد.

 4. شبندر از تهران گفت:

  اگر اصلاح طلبان دست کم همین حرفکهایی که کی زنند بادک و برفک نیست یکست و یک پارچه اعلام کنند که میرحسین بدون یک حرف کم و زیاد کاندیدای آنهاست. ولی کو شرفی حتا نزدیک شرف میر حسین

 5. محمد گفت:

  خدا به همه آسیب دیدهای این نظان صبر، امید و سلامتی بدهد!

 6. asad گفت:

  یا حسین/ میرحسین. ما همچنان به عهدی که با میرحسین بسته ایم وفاداریم.

 7. یک خانواده از تهران گفت:

  تنها راه نجات کشور رفراندوم است. در غیر این صورت واقعا بهتر است اصلا اصلاحطلبان در این «انتخابات» الکی شرکت نکنند. در هر حال ما شرکت نخواهیم. ما خانواده. که هفده نفر هستیم شرکت نخواهیم کرد.