سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
 • صفحه اصلی
 • » الله کرم: بخواهند به قبل از 84 بازگردند، حزب الله ساکت نمی ماند/ اگر رئوس اصلاحات کان...

الله کرم: بخواهند به قبل از 84 بازگردند، حزب الله ساکت نمی ماند/ اگر رئوس اصلاحات کاندیدا شوند، مقابله می کنیم

چکیده :رئیس شورای هماهنگی حزب‌الله "مقدس " خواندن رقابت بین حامیان مهدوی کنی و مصباح یزدی گفته است: چنانچه رقابت مقدس در مقابل اصلاح‌طلبان و نامزد حلقه انحراف به گفتمان ترکیبی پیشرفت و عدالت نرسد جریان حزب‌الله با قدرت تمام در صحنه حضور پیدا...


رئیس شورای هماهنگی حزب‌الله “مقدس ” خواندن رقابت بین حامیان مهدوی کنی و مصباح یزدی گفته است: چنانچه رقابت مقدس در مقابل اصلاح‌طلبان و نامزد حلقه انحراف به گفتمان ترکیبی پیشرفت و عدالت نرسد جریان حزب‌الله با قدرت تمام در صحنه حضور پیدا می‌کند.

حسین الله‌کرم رئیس شورای هماهنگی حزب‌الله در گفت‌وگو با فارس در تحلیلی از آرایش سیاسی و انتخاباتی کشور ادعا کرد: برخی افراد امتیازات جامعه را در بازگشت به قبل از سال 84 تفسیر می‌کنند که این دسته از افراد باید بدانند اگر در یک سطح عالی بخواهند در انتخابات شرکت کنند و در عین حال دم از این مفاهیم بزنند، جریان‌های حزب‌اللهی ساکت نمی‌مانند و با یک توان جدی‌تری به نقد و بررسی این دیدگاه‌ها می‌پردازند.

وی که نقش زیادی در سرکوب اعتراضات مردمی سال 88 داشت، اظهار نظر کرده است: افرادی که به نوعی در خیانت‌های ملی در انتخابات 88 شریک بودند، هم خودشان متوجه شده‌اند که نباید در انتخابات شرکت کنند و هم در صورت حضور طبق قانون با آنها برخورد خواهد شد لذا ما در این حالت تکثر برای اصولگرایی را می‌پذیریم.

رئیس شورای هماهنگی حزب‌الله با تهمت زنی به رییس مجمع تشخیص مصلحت نظام مدعی شد: وضعیت جریان حاکم بر اصلاح طلبان اقتصادی که در فتنه سال 88 در نوشتن نامه بدون سلام و والسلام به رهبری دست داشته‌اند و در نماز جمعه‌ای که در اختیار آنها قرار گرفت دست به سوءاستفاده زدند و در طول 8 ماه فتنه سال 88 عاملی برای دامن زدن به این فتنه بودند، مشخص است؛ فتنه‌ای که که در طی آن حدود 30 نفر از افراد جامعه کشته شدند؛ مردم اجازه نمی‌دهند کسانی که در آن فتنه بسترساز این وقایع شدند به عرصه بازگردند.

الله‌کرم ادعا کرد: اگر رئوس این جریانات بویژه اصلاح طلبان اقتصادی بخواهد وارد صحنه شود ممکن است حزب‌الله راساً فردی را برای مقابله و حضور در صحنه معرفی کند.


6 پاسخ به “الله کرم: بخواهند به قبل از 84 بازگردند، حزب الله ساکت نمی ماند/ اگر رئوس اصلاحات کاندیدا شوند، مقابله می کنیم”

 1. رضا8 گفت:

  الله کرم که دو ساله داره برای قالیباف کار میکنه.چه میکنه پوووووول

 2. hamid54 گفت:

  آقای الله کرم
  کاش یه کم شعور سیاسی میداشتی و حداقل توی این قرن بیست و یکم، میفهمیدی که رقابت سیاسی سالم در انتخابات یعنی چی!!!؟

 3. سبزه قبا گفت:

  منظورش اینه که ….. کفن پوشان را رها خواهد کرد و آنها را روانه خیابان.

 4. سید گفت:

  این خود اعلام جنگ به ملت است. وظیفه قوه قضاییه است که علنی محاکمه اش کند

 5. last man گفت:

  بابا الله کرم برو فامیلاتو از توی شهرداری تهران جمع و جوور کن تور چه به این حرفا؟؟/ رفیق های دزد سپاهیت را هم که قبول نداری بابا بیخیال حنات دیگه رنگی نداره

 6. مرتضی گفت:

  اصلا معرفی کن ببینم چندتا رای می اری…ما هم شعارمون همینه…بیا خودت و همفکرانت را رو کفه ترازوی ملت بگذار…بین مردم چی میگن..
  (.البته امیدوارم این حرف های الله کرم تهدید به اشوب و اختلال در امور کشور د صورت پیروزی جریان اصلاحات نباشه(