سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » در نودمین روز اعتصاب غذا؛ نگهداری مهدی خزعلی در سلولی بدون هوای کافی برای تنفس...

در نودمین روز اعتصاب غذا؛ نگهداری مهدی خزعلی در سلولی بدون هوای کافی برای تنفس

چکیده :مهدی خزعلی در نودمین روز از اعتصاب غذا در حالی که در سلولی دو در دو حبس است، گفته است می خواهند او را تا بعد از انتخابات در بازداشت نگه دارند. ...


مهدی خزعلی در نودمین روز از اعتصاب غذا در حالی که در سلولی دو در دو حبس است، گفته است می خواهند او را تا بعد از انتخابات در بازداشت نگه دارند.

به گزارش ندای سبز آزادی، این زندانی سیاسی که از نهم آبان ماه سال گذشته بدون هیچ دلیلی بازداشت شده است همچنان در بند 209 وزارت اطلاعات در حبس است و تلاش ها برای آزادی وی با قید وثیقه بعلت پرونده سازی های مکرر وزارت اطلاعات هنوز به نتیجه نرسیده است.

آنطور که مهدی خزعلی در آخرین ملاقات خود گفته است وی حتی هوای کافی برای تنفس هم ندارد و ماموران زندان دریچه کوچک سلول را به عنوان شکنجه این زندانی سیاسی بسته اند. فرزند آیت الله خزعلی که در حال حاضر با یک متهم به قاچاق مواد مخدر هم سلول است تا صبح به در سلول کوبیده اند تا شاید ماموران دریچه سلول را باز کنند.

هم سلولی مهدی خزعلی که تاکنون تجربه حبس در بازداشتگاه های مختلف از جمله کهریزک و اراک را هم دارد گفته است تاکنون در چنین شرایطی در حبس نبوده است.

مهدی خزعلی پیش از این نیز گفته بود که در “مستراحی” تاریک و نمور حبس است. این زندانی سیاسی که حتی در تعطیلات نوروزی هم با محدودیت تماس تلفنی رو به رو بوده گفته است که ماموران حتی برادرانش را ترسانده اند تا به ملاقاتش نیایند. این در حالی است که وکیل این زندانی سیاسی را نیز تهدید کرده اند تا استعفا دهد.

پیش از این  گزارش شده بود که بازداشت و ادامه حبس این زندانی سیاسی به دستور بیت رهبری است و ماموران بارها گفته اند که اجازه نخواهند داد تا وی پیش از برائت کامل از میرحسین موسوی و مهدی کروبی از این زندان زنده بیرون برود.

مهدی خزعلی در آخرین ملاقات خود تصریح کرده که یکی از دلایل ادامه بازداشت وی، تلاش این زندانی سیاسی برای کمپیین دعوت از هاشمی رفسنجانی برای شرکت در انتخابات ریاست جمهوری بوده چرا که وی بر این باور است که راهکار خروج کشور از بحران و بن بست فعلی شرکت هاشمی رفسنجانی در انتخابات ریاست جمهوری است.


یک پاسخ به “در نودمین روز اعتصاب غذا؛ نگهداری مهدی خزعلی در سلولی بدون هوای کافی برای تنفس”

  1. وحید گفت:

    یه مرد بود یه مرد