سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
 • صفحه اصلی
 • » طائب: سوریه استان سی و پنجم ایران است/ اولویت ما نگهداری سوریه است به جای خوزستان...
» دمشق را از دست بدهیم، تهران را هم نمی توانیم نگه داریم

طائب: سوریه استان سی و پنجم ایران است/ اولویت ما نگهداری سوریه است به جای خوزستان

چکیده :وی بدون توجه به تبعات چنین سخنانی در عرصه روابط بین الملل و حساسیت های امنیتی و قومیتی مدعی شد: اگر دشمن به ما هجوم کند و بخواهد سوریه یا خوزستان را بگیرد اولویت با این است که ما سوریه را نگه داریم چون اگر سوریه را نگه داریم می‌توانیم خوزستان را هم پس بگیریم اما اگر سوریه را از دست بدهیم تهران را هم نمی‌توانیم نگه داریم ...


کلمه- گروه خبر: رییس قرارگاه عمار با بیان توصیه ایران به سوریه برای تشکیل بسیج جهت مدیریت جنگ شهری، اظهار داشت: سوریه استان سی و پنجم و یک استان استراتژیک برای ماست.

وی بدون توجه به تبعات چنین سخنانی در عرصه روابط بین الملل و حساسیت های امنیتی و قومیتی، اصل تمامیت ارضی را نادیده گرفت و مدعی شد: اگر دشمن به ما هجوم کند و بخواهد سوریه یا خوزستان را بگیرد اولویت با این است که ما سوریه را نگه داریم چون اگر سوریه را نگه داریم می‌توانیم خوزستان را هم پس بگیریم اما اگر سوریه را از دست بدهیم تهران را هم نمی‌توانیم نگه داریم.

این عضو گروه وابسته به جریان مصباح یزدی پیش از این نیز گفته بود الان ما در سوریه درگیر هستیم و خط مقدم ما آنجاست در این جبهه مقابل تمام استکبار ایستاده‌ایم، تلاش استکبار این است که سوریه را با عملیات روانی شکست دهد چون روی زمین شکست خورده است.

عماریون شاگردان مصباح یزدی هستند که بعد از انتخابات مهندسی شده ریاست جمهوری دورهم آمدند تا بتوانند برای انتخابات مجلس و ریاست جمهوری دورآتی با آمادگی بیشتری میداندار شوند. این گروه که پیش از این در قالب انصار حزب الله در مناسبتهای مختلف مسئولیت حمله به بیت علما، فحاشی و هتک حرمت به مسئولان و شخصیتهای سیاسی، آتش زدن کتابفروشی ها …. را بعهده داشتند، برای انجام فعالیتهای منسجم تر در قالب گروه “عماریون” اعلام موجودیت کردند.

علیرضا پناهیان، مهدی طائب، سعید قاسمی، محمدمهدی ماندگاری، مهدی کوچک‌زاده، حمید رسایی، نادر طالب‌‌زاده اردوبادی، حسین یکتا، حسن عباسی، علی ثمری، سعید حدادیان، حسین‌الله کرم، قاسم روانبخش وحید جلیلی و حسین روشن اعضای شورای مرکزی این تشکل اطلاعاتی امنیتی هستند. همانها که در گرماگرم انتخابات و رویدادهای پس از آن از هیچ تلاشی برای دامن زدن به بحران کوتاهی نکردند.

به گزارش کلمه از این سخنرانی طولانی که در جمع مسئولان بسیج دانشجویی دانشگاه‌های سراسر کشور انجام شد، این مقام امنیتی با اشاره به ضرورت وجود نیروهای بسیجی برای مدیریت جنگ شهری گفت: سوریه ارتش داشت اما این ارتش قادر به اداره جنگ در داخل شهرهای سوریه نبود از این رو ایران پیشنهاد کرد که برای اداره جنگ شهری بسیج تشکیل دهید.

رئیس قرارگاه عمار تاکید کرد: بسیج سوریه با 60 هزار حزب‌اللهی تشکیل شد و باعث شد جنگ را در کف خیابان‌ها از ارتش تحویل بگیرد.

این مقام امنیتی همچنین ادعا کرد: البته این ماجرا باعث شد ارتش سوریه نیز در برخی ازا ین موضوعات درگیر شده و تمام قضایا را بشناسد.

گرانی ها بخاطر تحریم هاست

حامی احمدی نژاد که برغم همه مشکلات ایجاد شده در کشور هنوز به تیم احمدی نژاد در دولت نهم ایمان دارد و تحریم ها را دلیل اصلی نابسامانی اقتصادی می داند، در ادامه با اشاره به مشکلات اقتصادی گفت: ممکن است به تعبیر شما اینگونه باشد که میرحسین موسوی و هاشمی در دولت کارگزاران وسازندگی و حتی خاتمی در دوران اصلاحات هیچ گاه اجازه ندادند که گرانی افسار گسیخته‌ای به این شکل ایجاد شود.

رئیس قرارگاه عمار با رد این ادعاها عنوان کرد: اینگونه نیست زیرا در این دولت اولین بار بود که چنین تحریم‌هایی بر کشور تحمیل شد.

وی با بیان اینکه هیچ یک از دولت‌های گذشته با چنین تحریم‌های مواجه نبودند، گفت: کشور ما همیشه در واردات تحریم بود، جنس به ما نمی‌فروختند اما هیچ گاه این گونه نبود که ما تحریم صادراتی شویم و جنس ما را نخرند.

رئیس قرارگاه عمار با تاکید بر اینکه باید در چنین شرایطی مدیریت مناسبی در کشور انجام می‌شد، خاطرنشان کرد: باید این شرایط به درستی مدیریت می‌شد تا فشار کمتری به مردم تحمیل شود باید یک جراحی انجام می‌شد اما نه تنها جراحی نکردند بلکه در برخی موارد همچون بازار ارز خیانت هم صورت گرفت.

طائب با بیان اینکه درآمد نفتی وسوسه انگیز است و زحمتی ندارد، ادعا کرد: اگر تا سال آینده اقتصادمان را از نفت جدا نکنیم با اقتصاد جهان زمین می‌خوریم.

وی در بخش دیگری از سخنانش درباره بحران سوریه و مواضع جمهوری اسلامی ایران در برابر آن گفت: سوریه استان سی و پنجم و یک استان استراتژیک برای ماست.

رئیس قرارگاه عمار افزود: اگر دشمن به ما هجوم کند و بخواهد سوریه یا خوزستان را بگیرد اولویت با این است که ما سوریه را نگه داریم چون اگر سوریه را نگه داریم می‌توانیم خوزستان را هم پس بگیریم اما اگر سوریه را از دست بدهیم تهران را هم نمی‌توانیم نگه داریم.

وی در مورد انتخابات افزود: گزینه اصلی اصلاح‌طلبان نجفی، عارف و اسحاق جهانگیری است که البته هنوز هم بر سر آنها به نتیجه‌ای نرسیده اند چرا که موسوی خوئینی‌ها می‌گوید در انتخابات شرکت نکنید اما خاتمی می‌گوید شرکت کنیم و استدلالش این است که اگر در این انتخابات نیاییم برای همیشه حذف می‌شویم.

رئیس قرارگاه عمار با بیان اینکه در این دوره بیش از افراد باید روی گروه ها مطالعه شود خاطر نشان کرد: چوبی که در انتخابات گذشته خوردیم این بود که احمدی‌نژاد تیم‌گرا نبود، اگر با تیم دولت نهم می‌ماند هم خودش اسطوره بود و هم سختی‌هایی که در تحریم‌ها کشیدیم اینقدر زیاد نمی‌بود.


تاریخ مصرف هاشمی تمام شده است

وی با اشاره به مسایل جاری ادعا کرد: تاریخ مصرف هاشمی تمام شده است.

وی با اشاره به فرمایش رهبری مبنی بر اینکه خودتان را برای فتنه آینده آماده کنید گفت: اعتقاد دارم که رهبری ما را برای فروپاشی نظام جهانی آماده می‌کنند چرا که این مسئله بار سنگینی بر دوش ما می‌آورد و کشورها را آویزان ما می‌کند.

طائب افزود: عظمت فتنه به عظمت روسای آن است اما وقتی راس آن شناخته شده و مشخص شد که در پازل آمریکا بازی می‌کند دیگر فتنه‌گر نیست.

رئیس قرارگاه عمار با اتهام زدن به رییس مجمع تشخیص مصلحت نظام به فتنه گری ادعا کرد: در دوره‌ای برای هاشمی در سپاه، ارتش و بسیج سخنرانی ترتیب می‌دادند اما امروز کدام بسیج هاشمی را برای سخنرانی دعوت می‌کند؟!

طائب با بیان اینکه مهدی هاشمی دیگر نمی‌تواند فتنه‌ ایجاد کند زیرا نباید تصور کرد که با اقتدار از زندان بیرون آمده است گفت: همسر آقای هاشمی وقتی از هواپیما پایین می‌آمد می‌گفت جلوی پای من فرش قرمز پهن کنید اما امروز که دو فرزندش در زندان هستند دیگر نمی‌تواند فتنه‌ای برپا کند.

رئیس قرارگاه عمار با اشاره به استعفای وزیر رفاه گفت: من در سخنرانی اخیرم گفتم که آقایان باید بروند و به خاطر برکنار کردن آقای شیخ‌الاسلامی توبه کنند چون برکنار کردن شیخ‌الاسلامی حرام بود.


31 پاسخ به “طائب: سوریه استان سی و پنجم ایران است/ اولویت ما نگهداری سوریه است به جای خوزستان”

 1. ناشناس آشنا گفت:

  آقای نابغه!

  اگر خوزستان را از دست بدهیم که ،نون شب هم برایت باقی‌ نمیماند.

  در ضمن سوریه کشوری دیگر است و بهتر است که شما برای این مردم نسخه نپیچید!

  خودشان مشکلشان را حل خواهند کرد!

 2. رزمنده دفاع مقدس گفت:

  بنام خدای خمینی(س)
  حیف از تو طائب واقعا حیف از امثال تو که چقدر راحت بعد از جهاد اصغر طعمه چرب و شیرین این دنیا شدین!! و واقعا از حیف از سپاه دهه شصت که در این دهه امثال تو دمار از روزگارش در آوردن!! خیانت امثال تو و پناهیان و….که نطفه این جنین شوم در لشگر27 و بعد از عملیات کربلای 5 بسته شد به انقلاب و شهدااز ذهن هیچ رزمنده ای پاک شدنی است که اون رزمندگانی که ماههای متوالی با تو زندگی کردن و چه هر کسی که فقط اسم تو رو شنیده باشند!! اف بر تو باند تو و مصباح به تمام خائن به این امام(س) و انقلاب!!!!!

 3. masod گفت:

  اینا همونایی هستن که دستور شلیک به مردم در تظاهراتها رو میدادن دستور شلیک به هموطنانشون! چیزی غیر این ازشون انتظار نیست
  قدر ایران و ایرانی رو فقط خودمون باید بدونیم نه اینایی که معلوم نیست از کجا اومدن ولی معلومه به کجا میرن
  زنده باد ایران از شمالِ باعزت تا جنوبِ گرمش و از شرقِ مهربونش تا غربِ غیورش

 4. کیوان گفت:

  یک عده ادم جاهل و متوهم زده نادان بی سواد مانند این طا ئب و مصباح ها و خا منه ای ها و اخوند های قدرت طلب واپسگرا و رانت خور مردم ایران را به زور گرو گان گرفته و به جای مردم ایران صحبت می کنند و تصمیم می گیرند . این ها نه عرق ایرانی بودن دارند نه خرد . این ها همین طور که خودشان می گویند حاضر هستند خوزستان را از دست بد هند
  ایران را نابود کنند ولی فلسطین سوریه لبنان اباد شود هرچند که به خاطر دخالت های نا بجا و سیاست های نابخردانه در ان کشور ها و هزینه از جیب مردم ایران ان کشور ها هم روی خوش و ارامش نمی بینند و هر روز کشته زخمی و نابودی سر مایه های خودشان و ایران و خسارت های جا نی و مالی را به دنبال دارد .

 5. مرتضی گفت:

  وای بحال مملکتی که ایدئولوگها یا سخنرانانش امثال این آقا باشد! ملاحظه کنید مطالب نقل شده از ایشان را ! پر از مطالب تهکم آمیز و بی دلیل و منطق و پرخاشگرانه است،آخر شما با این تندیها و یکطرفه به قاضی رفتن ها به کجا میرسید؟! شما همین کشور خودتان را اداره کنید ،لازم نیست یک استان دیگر به استانهای کشور اضافه کنید! آیا اعاظم کشور و عقلاء حوزه امنیت ملی نباید به این آقا گوشزد کنند که نباید هر چه بذهنش رسید را بدهان بیاورد؟!
  میگوید:دولت احمدی نژاد مقصر نیست و تحریمها مقصرند!
  خوب مسبب اصلی این تحریمها کیست؟! آیا سیاستهای تهاجمی و ماجراجویانه این دولت مورد حمایت رهبری باعث این بلبشوی تحریم و فشار اقتصادی نبوده است؟
  خوب اگر قبول داری که زمان خاتمی و هاشمی این تحریمها نبود ،جهتش عقل و عقلانیتی بود که ایندو داشتند و این عقلانیت در دولت مورد حمایت تو نبود بنده خدا!
  میگوید: تاریخ مصرف هاشمی تمام است! خیر هاشمی اهل اعتدال است و اعتدال هیچگاه تاریخ مصرفش تمام نمیشود،همیشه تاریخ مصرف تند روها بوده که تمام میشده!
  میگوید: بسیج هاشمی را دعوت به سخنرانی نمیکند!
  خوب برای اینکه بسیج به تسخیر تندروهایی مثل تو و نقدی در آمده است ،والا تو کجا بودی زمان امام که اکثر سخنران بسیج و سپاه هاشمی و امثال هاشمی بود.
  شماها با همین افکار و تند روی هایتان از دولت فعلی حمایت کردید و اینطور مملکت را گلستان کردید! لا اقل منصف باشید مدتی دهانتان را ببندید شاید با عقلانیت عاقلان وضع این مملکت بحال عادی برگردد!

 6. میهمان گفت:

  مرگ بربی وطنان اشغالگر وسلطه جو
  آقای طائب مشخصه که جنابعالی ایرانی نیستی وفعلا درکسوت یک اشغالگر فکرمیکنی مقدرات این آب وخاک را میتوانی مدیریت کنی ولی بزودی با سقوط بشاراسد جنایتکار طومار سلطۀ ننگین شما هم درهم پیچیده خواهد شد به حول وقوۀ الهی.

 7. Motagh_1330 گفت:

  حال احسنت بشما که روراست گفتی که عرب هستی
  ایرتن در چنگال عربها اسیر است

 8. dide گفت:

  رهبری مارابرای فروپاشی نظام جهانی آماده میکنند.اگرتاسال آینده اقتصادمان راازنفت جدانکنیم بااقتصادجهان زمین میخوریم .حافظ میگوید جای آنست که خون موج زنددردل لعل زین تغابن که خزف میشکندبازارش . ببین چه کسانی درزندانهاهستندوچه کسانی راجع به اقتصادجهان ونظام جهانی درفشانی میکنند

 9. ساسان گفت:

  واقعا باید تاسف خورد به اینهمه بی غیرتی وای به حال کشوری که ارکان نظامی و امنیتیش به دست چنین افراد مهجول الهویت افتاده است . آیا واقعا مسعولین سوره یه ای هم مانند ایشان فکر میکنند .که اگر به ایران و سوریه حمله شد باید اول از تهران دفاع کنند ؟ اگر چنین بود پس چرا کشورهای عربی در موقع حمله به عراق نه تنها دفاع نکردند بلکه به آمریکا کمک مالی و لوجستیکی هم کردند . حرفهای ایشان عرق شرم بر پیشانی هر ایرانی غیرتمند مینشاند . ای تف بر روی هرچه انسان بی هویت و وطن فروش مثل ایشان . تازه فهمیدیم دشمن در سطوح ارگانهای نظامی و امنیتی ما جا خوش کرده است ولی ما در خارج از مرزها آن را جستجو میکنیم .

 10. فرات گفت:

  سخنان او نشان می دهد که چه ادم های سبک مغز و بی هویتی بر ایران متمدت حکومت میکنند

  • گلمکانی گفت:

   دوست عزیز این ها ایرانی نیستند که دلشان به حال ایران بسوزد این ها عرق عربی و دوران جاهلیت عرب را دارند

 11. Soheil گفت:

  خاک برسرت بی وطن.

 12. Ghty گفت:

  این خیلی متوهمه!کشورهای دنیا آویزون ما میشن؟؟فروپاشی نظام جهانی؟؟؟این حرفا رو از حسن عباسی یاد گرفته؟
  باعث تاسفه که چنین آدم های بیسوادی در راس امور هستن ومدعی نظریه وتئوری هستن!

 13. یار میر حسین گفت:

  این بی مایگان ولایت جور نمی دانند وطن چیست سرزمین مادری چیست …کاش به اندازه یک جو شعور داشتند .که اگر خوزستان نباشد .شما و ارباب مستبد وخونریزد از کجا میلیارد و میلیار دلار بی زبان را خرج ریختنه خون جوانان وطن و توپ و گلوله برای دخالت در سرزمین های دیگر که نمی خواهند زیر ستم خودکامه ای مثل اربابت در سوریه کند .

 14. Dastegoleroz گفت:

  یکی نیست بزنه تو دهن این …الان سی ساله دارید خرج سوریه میکنید کافیه حکومتش عوض بشه هیچکدمونو راه نمیدن اونجا هیچ به خونتون هم تشنه هستن

 15. دخو گفت:

  می بینید شلغم هم چطور ادعای سیب قرمز می کند؟همین ها هستند که رانت های نظام اند و پول بی زبان این ملت را از بانک ها با یک توصیه می گیرند کشتی کشتی جنس بنجل چینی وارد می کنند پس هم نمی دهند،اینهمه پاداش سرکوب ملت است که بدست ایادی این ملعون صورت می گیرد.

 16. Rambod گفت:

  یک نفر در ویکی پدیا یک مدخل بسازه با عنوان وقاحت و شرح هم نمی خواد فقط اسم و عکس این بابا رو بذارید کافیه. این از امدخاتمی هم سبقت گرفته!

 17. Ahmadtajik گفت:

  این چه شوریست که در بند قمر میبینم همه افاق پر از فتنه و شر میبینم
  ابلهان را همه شربت زگلاب و قند است قوت دانا همه را خون جگر میبینم

 18. زن سبز گفت:

  من عاشق این آقای طائب و اون آقای علم الهدی و اون یکی گفته بود “معلومه که انتخابات رو مهندسی می کنیم” هستم. “صداقت”شون واقعا ستودنیه. چیز یاد می گیریم ازشون!

 19. داریوش گفت:

  اول اینکه سوریه کجا و خوزستان کجا..؟ما مگر قیم مردم جهانیم؟شرم کنید و کشور ما را به حال خود واگذارید. میفهمی چه بلغور میکنی آب دزدک بیمار؟نظم جهانی به باور تو به هم بخوره خب که چی؟ چی گیر مردم بدبخت ایران میاد؟با اطمیان کامل میگویم که دوران ابلهانی مثل شما با آن اید ئولوژی مسخره و ضد انسا نیتان به سر آمده. چرا که هویت و فرهنگ ایران شما را به غارهای متروک و متعفن تاریخ پس خواهد زد. شک نکنید

 20. Qwer گفت:

  اگر نیرو های حکومت کودتا همینها باشند که هست متاسفانه باید منتظر دلار 7000 تومانی در اسرع وقت بود .

 21. Ali Kazem56 گفت:

  دیری نخواهد گذشت که ناموس طائب وامثال همچنین هیولا را عربها از دستشان خواهند گرفت همچون همان عراق بیشرف که هشت سال به ناموس همین حیوانات تجاوز کرد واخرش هم دوست وبرادرشان شده واز طریق انها به سوریه کمک لجستیکی می کنند

 22. Bardarzade گفت:

  یکی‌ غذای‌ و دارو‌هایی‌ که سران فعلی‌ ایران مصرف میکنند را بررسی کنه ، همشون مرگ تدریجی‌ مغز و توهم زده به سرشون…. نخندید به حرفم ……بخدا راست میگم….. آسان‌ترین و کم هزینه‌ترین کار برای نابودی یه مملکت خوراندن دارو و غذای‌ مسموم است که طرز فکر رهبران را کلا در جهت اهداف دشمنان ایران قرار میده.

 23. Firstandlastname گفت:

  ای مگس عرصه سیمرغ نه جولانگه توست – عرض خود میبری و زحمت ما میداری. طائب ای خائن وطن فروش بدان که برای بند بند خاک کشور عزیزم ایران جان میدهم . یک سانت از خاک خوزستان و مردم مهربانش را با تمام جهان عوض نمیکنم. قصاب سوریه ، همراه با تو و دار و دسته کثیفت باتفاق جماعت دیوثین و سارقین و مارقین را به زودی به جهنم خواهیم فرستاد. با یاری ایزد پاک . این خط و این هم نشان. سو سوی روشن آخر تونل وحشت نمایان شده است.

 24. غی...ر...ت!!!!!! گفت:

  اقای طائب مقصر شما نیستید مقصر ما مردم ایران هستیم که در برابر خائنی ومزدور از قبیل حضرتعالی ساکت مینشینندبه وطن فروشی مزدوری از قبیل شما نگاه میکنند در صورتی که اگر یک ذره از غیرت قدیمیها غیرت اونهایی که یک تار سبیل گرو میگذاشتند وتا پای جان ایستاده بودند غیرت انهایی کهمردم ناموسشان را دست عرق خور هم امانت میگذاشتند ولی از خیانت ووطن فروشی خبری نبود ولی حالا حافظ نظم ومامور به ناموس ودختر یک سید در بند اهانت میکند دست بلند میکند یک مزدور علنی وطنشان را بحراج گذاشته ککشان نمیگزد

 25. Maryamshadi گفت:

  انقدر که اینها هرچه گفتند و هر چه کردند هیچ اتفاقی نیفتاد، هر روز گستاخ تر و بی شرم تر میشوند

 26. Ali3 گفت:

  به گزارش شبکه تلويزيونی الجزيره، هکتور تيمرمن روز چهارشنبه به يک کميته سنای آرژانتين گفت که بر اساس يادداشت تفاهم ميان تهران و بوينس آيرس، ايران موافقت کرده است تا هشت ايرانی متهم به دخالت در انفجار مرکز يهوديان- آميا- مورد بازجويی قرار گيرند.
  وی افزود: «وزير امور خارجه ايران گفته که کشورش تمام بندهای مورد توافق در اين يادداشت تفاهم را اجرا خواهد کرد و افراد متهم بازجويی می‌شوند.»
  متهمان ايرانی که وزير امور خارجه آرژانتين در سخنان خود به آنها اشاره کرده است، شامل افرادی چون احمد وحيدی، وزير دفاع جمهوری اسلامی، اکبر هاشمی رفسنجانی، رييس مجمع تشخيص مصلحت نظام، علی فلاحيان، وزير پيشين اطلاعات، محسن رضايی، دبير مجمع تشخيص مصلحت نظام و علی اکبر ولايتی، وزير امور خارجه پيشين ايران، است که پليس بين الملل از سال ۲۰۰۶ برای آنها حکم جلب صادر کرده است !!!.
  انفجار سال ۱۹۹۴ در مرکز يهوديان بوئنوس آيرس، آميا، ۸۵ کشته و حدود ۳۰۰ زخمی بر جای گذاشت. آرژانتين از همان زمان در تلاش است تا متهمان اين حادثه را که می‌گويد برخی مقام‌های دولتی ايران و افراد وابسته به گروه حزب‌الله لبنان هستند، به پای ميز محاکمه بکشاند.
  ايران بارها دخالت در اين انفجار را رد کرده و گفته است که متهمان را تحويل نخواهد داد. با اين حال، کريستينا فرناندز کرشنر، رييس جمهوری آرژانتين، روز هشتم بهمن‌ماه، خبر داد که کشورش با ايران در خصوص تشکيل يک کميته مستقل برای انجام تحقيقات در مورد انفجار سال ۱۹۹۴ مرکز يهوديان آرژانتين به توافق رسيده است.
  .هکتور تيمرمن گفت: «من اطمينان کسب کرده‌ام که او [احمد وحيدی] بايد در اين جلسه حاضر باشد و او حاضر خواهد شد.»
  اين اظهارات با واکنش رامين مهمانپرست، سخنگوی وزارت امور خارجه ايران، روبرو شد و وی روز ۲۴ بهمن ماه بازجويی از مقام های جمهوری اسلامی را رد کرد و گفت که «اين اخبار اساسا کذب است و به نظر می‌آيد برخی به اين اخبار دامن می‌زنند که شايد از اصل توافق نگرانی دارند.!!!»
  شبکه تلويزيونی الجزيره در گزارش خود می افزايد: قرار است قاضی رودولفو کانيکوبا کورال و آلبرتو نيسمان، دادستان، برای بازجويی از مقام های ايران به تهران سفر کنند.!!

 27. Hayran گفت:

  بنظر ميايد حکومت بدست چماقداران و بازجوهاو شکنجه گران و تيرباران کنندگان و جلادان و تير خلاص زنان زندانيان سياسی رسيده که بی محابا غارت ميکنند و مملکت را در آستانه سقوط اخلاقی و ارزشی کشانده اند ودرعوض زندانها را مملو از جوانان کرده اند…….

 28. جانم فدای ایران گفت:

  بیایید دوباره باهم بخوانیم :
  ممد نبودی ببینی،بعد تو چه کردن
  خرمشهر رو به حراج گذاشتن،
  یک دین تازه به دنیا عرضه کردن
  در این دین تازه, دزدی و کشتار یک امر مقبوله, دروغ و فریب بهترین محصوله
  امیدم گشته نا امید ،بعد از هجر تو
  ,یاران می آیند اندر پی تو،
  سهراب اعرابی,صانع ژاله,محمد مختاری,امیر جوادی فر آمدند پی تو, استقبالشان کن
  بر کوی رضوان، تو مهمانشان کن
  آه واویلا کو جهان آرا
  ممد نبودی ببینی،
  به دخترانمون تو زندان تجاوز کردن
  جوانان وطن رو کشتن
  فقر,فساد و اعتیاد رو گسترش دادن
  آه واویلا کو جهان آرا
  آه واویلا جوان هامون رفتن, ما رو با دزدها تنها گذاشتن
  آه واویلا کو جهان آرا

 29. جاسم گفت:

  سلام به خوزستان

  سلام من به خوزستان پیام من به سامانش

  به بهمنشیر جوشان و به کارون خروشانش

  به خرمشهر زیبا و به اهواز دل افروزش

  به آبادان آباد و هرمزجان ویرانش

  الا ای خاک خوزستان تو آنستی که دیدستی

  سکندرها و قیصرها و لشکرهای جوشانش

  اگر از هول قیصر بند شادروان گسست از هم

  بدیدی دست و پا در بند آخر زار و گریانش

  بمان آباد و فرخ روز و شیرین کام و روشن دل

  که ایران مهد دانش هاست نپسندند ویرانش

  سروده ی حسین مسرور

 30. دلقندی گفت:

  چه تهی مغزانی بر ما حکو مت می کنند و سر نوشت ما را به زور رقم می زنند