سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » پلاکارد کارگران معترض اهوازی در مقابل احمدی‌نژاد: «ما گرسنه ایم! ‎22 ماه حقوق نگرف...

پلاکارد کارگران معترض اهوازی در مقابل احمدی‌نژاد: «ما گرسنه ایم! ‎22 ماه حقوق نگرفته‌ایم» + عکس

چکیده :روز گذشته محمود احمدی نژاد به همراه چند تن از وزیرانش به اهواز سفر کرد تا کارخانه تصفیه شکر شرکت کشت و صنعت نیشکر دهخدا را افتتاح کند. اما آنها با کارگرانی رو به رو شدند که به تعویق نزدیک به دو ساله در پرداخت حقوق خود اعتراض داشتند. بر روی یکی از پلاکاردهای این معترضین نوشته شده: «ما گرسنه ایم، ۲۲ ماه است حقوق نگرفته ایم». همچنین بر روی پلاکارد دیگری نیز نسبت به همکاری نکردن استانداری برای حل مشکل کارگران کارخانه قند اهواز اعتراض شده است....


روز گذشته محمود احمدی نژاد به همراه چند تن از وزیرانش به اهواز سفر کرد تا کارخانه تصفیه شکر شرکت کشت و صنعت نیشکر دهخدا را افتتاح کند. اما آنها با کارگرانی رو به رو شدند که به تعویق نزدیک به دو ساله در پرداخت حقوق خود اعتراض داشتند.

در عکس های منتشر شده در خبرگزاری ایرنا، ایسنا و فارس صرفا تصاویری از سفر رئیس دولت و این مراسم منتشر شده است. اما در گزارش تصویری خبرگزاری مهر، در کنار تصاویر افتتاح کارخانه، دو عکس از تجمع تعدادی از کارگران نیز به چشم می خورد که نسبت به عقب افتادن حقوق خود برای مدت ۲۲ ماه! اعتراض می کنند. بر روی یکی از پلاکاردهای این معترضین نوشته شده: «ما گرسنه ایم، ۲۲ ماه است حقوق نگرفته ایم». همچنین بر روی پلاکارد دیگری نیز نسبت به همکاری نکردن استانداری برای حل مشکل کارگران کارخانه قند اهواز اعتراض شده است.


2 پاسخ به “پلاکارد کارگران معترض اهوازی در مقابل احمدی‌نژاد: «ما گرسنه ایم! ‎22 ماه حقوق نگرفته‌ایم» + عکس”

  1. javid گفت:

    لعنت به شیاطین.

  2. Hamid گفت:

    ما ا اصول گرايان خندانيم.ما دزدهاي ايرانيم.ماكشور ايران را ارث پدر مي دانيم.مابايددانا باشيم.درغارت بيت المال بايدتوانا باشيم.از ياد نبر ما را.باشيطان….