سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
 • صفحه اصلی
 • » سپاه خوزستان روزنامه جمهوری اسلامی را اشاعه دهنده تفکر وهابیت دانست...

سپاه خوزستان روزنامه جمهوری اسلامی را اشاعه دهنده تفکر وهابیت دانست

چکیده :سپاه حضرت ولیعصر (عج) خوزستان با صدور بیانیه‌ای، مطلب درج شده در روزنامه جمهوری اسلامی را محکوم کرد و عذرخواهی رسمی این روزنامه را خواستار...


سپاه حضرت ولیعصر (عج) خوزستان با صدور بیانیه‌ای، مطلب درج شده در روزنامه جمهوری اسلامی را محکوم کرد و عذرخواهی رسمی این روزنامه را خواستار شد.

مدیر مسئول این روزنامه مسیح مهاجری از روحانیون انقلابی و اعضای حزب جمهوری اسلامی است. اولین مدیر مسئول این روزنامه آیت الله خامنه ای بوده است.

در این بیانیه آمده است: «هر چند برای اهل فن این نوع ادبیات بسیار آشناست و می‌توان تفکر پشت آن را به صورت عریان دید ولیکن از روزنامه جمهوری اسلامی انتظار نمی‌رفت منتشر کننده دست نوشته‌ای گردد که از آن بوی متعفن تفکر وهابیت به استشمام می‌رسد!

روزنامه جمهوری اسلامی در شماره ۹۶۲۹ مطلبی را با عنوان: «آیا امام حسین به ایجاد مشکلات برای مردم رضایت دارند؟!» را به چاپ رساند که موجبات اعتراض و تأسف مومنین را برای گردانندگان این روزنامه به دنبال داشت.

نویسنده این متن عنوان داشته است که مردم ولایتمدار خوزستان از ترافیک بوجود آمده به دلیل بازدید از ضریح متبرک حضرت سیدالشهداء (ع) به دفتر این روزنامه شکایت کرده‌اند!

این مطلب در حالی با عنوان خبرنگار روزنامه جمهوری اسلامی در اهواز به چاپ رسیده است که شهرهای مختلف کشور میزبان ضریح متبرک حضرت ابا عبدالحسین (ع) بوده‌اند و عاشقان خاندان ولایت و امامت از اقصی نقاط کشور برای بازدید از ضریح متبرک که ان‌شالله به زودی سال ها قرار است زیر قبه حرم حسینی (ع) و مضجع شریف امام سوم شیعیان قرار بگیرد همچو پروانه گرد شمع فروزان حسینی طواف عشق نمودند.

نویسنده این متن، دانسته یا ندانسته به شور و شعور حسینی میلیون‌ها عاشق حضرت سیدالشهداء (ع)، خانواده‌ی معظم شهدا، جانبازان و آزادگان توهین کرده است.

روزنامه جمهوری اسلامی می‌بایست هر چه سریع تر از ملت شریف ایران به دلیل انتشار این مطلب موهن عذرخواهی کرده و یا عنوان «اسلامی» را از نام روزنامه خود حذف نماید تا محلی که بنا دارد به اعتقادات مذهبی اهانت کند نام اسلام را یدک نکشد.

سپاه حضرت ولیعصر (عج) خوزستان این اهانت سخیف به حضور میلیونی مردم ولایتمدار اهواز در استقبال از ضریح مطهر امام حسین (ع) را محکوم و مجازات هرچه سریع تر نگارندگان این متن را خواستار است».


4 پاسخ به “سپاه خوزستان روزنامه جمهوری اسلامی را اشاعه دهنده تفکر وهابیت دانست”

 1. حسیب گفت:

  تفاوت ضریح پرستی ودین های بودائی که مجسمه دست سازخودرابه نشانه خداپرستی تقدیس میکننددرچیست ؟

 2. محمد گفت:

  کاش این شور و شعور در مقابل یزید زمان بکار می رفت.

 3. K_4_r_e_n666 گفت:

  خود امام حسین هم از این یزیدیان زمان خشمگین است مطمئن باشید اگر ایشان زنده بودند خود گردن این ستمکاران و ظالمان را میزدند

 4. Mtah1955 گفت:

  صرفنظر از انگیزه های واقعی این تشکیلات درباره روزنامه وزین جمهوری اسلامی،به نظر من درج خبر به این شکل درست نیست. وقتی تعداد زیادی از مردم به چیزی اعتقاد دارند حتی اگر به نظر ما درست نباشد، باید به آن احترام بگذاریم وگرنه کم کم روزهای تاسوعا و عاشورا نیز حرکت دسته های سینه زنی از خیابان ها را هم مورد انتقاد قرارخواهیم داد. البته برگزارکنندگان مراسم های مذهبی باید کاری کنند، که برگزاری این گونه مراسم ها حداقل مزاحمت را برای مردم ایجاد کند. من در اروپا زندگی کرده و دیده ام که چگونه برگزاری مراسم های فرهنگی خیابان ها را بند می آورد و بقیه مردم، که بعضا با آن مخالف هم هستند،  آن را تحمل می کنند.