سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
 • صفحه اصلی
 • » ابوالفضل قدیانی: آقای صادق لاریجانی! مفاسد بازجویان شما روی شکنجه‌گران ساواک شاه ...
» اگر مسئولان نظام ذره ای غیرت داشتند، این بی دینی ها امکان بروز نمی یافت

ابوالفضل قدیانی: آقای صادق لاریجانی! مفاسد بازجویان شما روی شکنجه‌گران ساواک شاه را سفید کرده است

چکیده :بازجویی که از ابتدای بازداشت غیرقانونی علیرضا رجایی بار‌ها و بار‌ها به طرق مختلف مزاحم خانواده ایشان بوده و آن‌ها را تحت انواع فشارهای روحی و روانی قرار داده، اخیرا وقاحت و خباثت را بجایی رسانده که به همسر آقای دکتر رجایی گفته من ایشان را به زندان برازجان یا رجایی شهر تبعید می‌کنم و وقیحانه از وی خواسته از شوهرش طلاق بگیرد. اگر شما و سایر مسئولین ارشد نظام کمترین غیرتی داشتید این بازجویان کثیف با اقداماتی بسیار کمتر از این آنچنان مجازات و رسوا می‌شدند ...


ابوالفضل قدیانی زندانی سیاسی محبوس در بند ۳۵۰ زندان اوین در نامه‌ای خطاب به آملی لاریجانی، رییس قوهٔ قضاییه با بیان اینکه “من بعنوان یک زندانی سیاسی در رژیم گذشته اعلام می کنم که برخوردهای مورد حمایت شما روی ساواک شاه مخلوع را با تمام مفاسد و شکنجه گری‌هایش سفید کرده” خاطرنشان کرده است: در آن رژیم علیرغم همه مفاسد و ظلم‌هایش حرمت خانواده‌های زندانیان رعایت می‌شد و هیچ مشکلی برای همسر و فرزندان زندانیان سیاسی ایجاد نمی‌شد.

به گزارش کلمه، در پی افزایش فشارها بر خانواده های زندانیان سیاسی و برخوردهای غیراخلاقی با آنان، این عضو ارشد سازمان مجاهدین انقلاب اسلامی نوشته است: بار‌ها و بار‌ها برخوردهای کثیف برخی از بازجویان فاسدالاخلاق سپاه و وزارت اطلاعات که متاسفانه امروز حاکم بر قضات بی‌ارادهٔ دادگاه های سیاسی نیز هستند با خانواده‌های مظلوم زندانیان سیاسی بیان شده و حتما شما هم شنیده و مطلع شده‌اید ولی هیچ ترتیب اثری به آن‌ها نداده‌اید. آخرین مورد این اقدامات بوسیله یکی از بازجویان فاسد اطلاعات سپاه با نام مستعار «اوسط» انجام شده است.

به گزارش خبرنگار کلمه، نام واقعی این بازجو “علی انواری” است که با نام های مستعار “علی اوسط” و “علی انوری زاده” در اطلاعات سپاه فعالیت می کند. وی که از افراد بسیار نزدیک به حسین طائب، فرمانده قرارگاه ثارالله سپاه است، پیش از این معاون اطلاعات عملیات سپاه اراک بوده است.

متن کامل نامهٔ ابوالفضل قدیانی به آملی لاریجانی که در اختیار کلمه قرار گرفته به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

فقطع دابر القوم الذین ظلموا، والحمدلله رب العالمین (انعام ۴۵)

پس بنیان‌های ستم گر و ظالمان فرو خواهد ریخت و حمد و سپاس تنها سزاوار خداوند است

آقای صادق لاریجانی

بار‌ها و بار‌ها برخوردهای کثیف برخی از بازجویان فاسدالاخلاق سپاه و وزارت اطلاعات که متاسفانه امروز حاکم بر قضات بی‌ارادهٔ دادگاه های سیاسی نیز هستند با خانواده‌های مظلوم زندانیان سیاسی بیان شده و حتما شما هم شنیده و مطلع شده‌اید ولی هیچ ترتیب اثری به آن‌ها نداده‌اید. آخرین مورد این اقدامات بوسیله یکی از بازجویان فاسد اطلاعات سپاه با نام مستعار «اوسط» انجام شده است.

وی که از ابتدای بازداشت غیرقانونی آقای دکتر علیرضا رجایی بار‌ها و بار‌ها به طرق مختلف مزاحم خانواده ایشان بوده و آن‌ها را تحت انواع فشارهای روحی و روانی قرار داده و بد‌ترین شرایط را برای خانوادهٔ محترم و مظلوم بوجود آورده، اخیرا وقاحت و خباثت را بجایی رسانده که به همسر آقای دکتر رجایی گفته من ایشان را به زندان برازجان یا رجایی شهر تبعید می‌کنم و وقیحانه از وی خواسته از شوهرش طلاق بگیرد. اگر شما و سایر مسئولین ارشد نظام کمترین غیرتی داشتید این بازجویان کثیف با اقداماتی بسیار کمتر از این آنچنان مجازات و رسوا می‌شدند که دیگر این بی‌دینی‌ها و اقدامات ضداخلاقی امکان بروز پیدا نمی‌کرد و نوامیس افراد به بازی گرفته نمی‌شد. ولی بدبختانه امروز این افراد از سوی سران کشور حتی تشویق می‌شوند و ترفیع می‌گیرند.

من بعنوان یک زندانی سیاسی در رژیم گذشته اعلام می‌کنم این برخوردهای مورد حمایت شما روی ساواک شاه مخلوع را با تمام مفاسد و شکنجه گری‌هایش سفید کرده است. در آن رژیم علیرغم همه مفاسد و ظلم‌هایش حرمت خانواده‌های زندانیان رعایت می‌شد و هیچ مشکلی برای همسر و فرزندان زندانیان سیاسی ایجاد نمی‌شد. متاسفانه این ننگ ابدی برای این نظام استبداد دینی است که برای رسیدن به اهداف خود استفاده هر وسیلهٔ غیر انسانی را مجاز می‌شمارد و هر آزار و اذیت و فشاری را بر خانواده‌های زندانیان سیاسی مجاز می‌شمارد که اوج سقوط اخلاقی و انسانی صاحبان قدرت را نشان می‌دهد.

فقط این جملهٔ سرور آزادگان را به شما یادآوری می‌کنم که:

إن لم یکن لکم دین فکونوا أحراراً فی دنیاکم

ابوالفضل قدیانی

زندان اوین بند ۳۵۰


31 پاسخ به “ابوالفضل قدیانی: آقای صادق لاریجانی! مفاسد بازجویان شما روی شکنجه‌گران ساواک شاه را سفید کرده است”

 1. Motagh_1330 گفت:

  سر نخ قدرت بدست همان ساواک است کف پوشان ویا نیروهای امام زمان همان ساواکیها هستند.که خط میگیرند و اجرا میکنند

 2. اسماعیل شیرین دوست گفت:

  ابوالفضل قدیانی: آقای صادق لاریجانی! مفاسد بازجویان شما روی شکنجه گران ساواک شاه را سفید کرده
      من:  حکومتتان هم حکومت شاه را رو سفید کرده است.

 3. محسنم گفت:

  آقای صادق آملی…، باخواندن نامه مبارز نستوه قدیانی بقدری خشمگینم که فقط از شدت خشم یک جمله به تو….

 4. Asad33 گفت:

  ننگت باد شاه سلطان حسین؟!

  • علی گفت:

   شاه سلطان حسین بی اراده بود و دیندار خرافاتی بود هم بود ولی مطمئنم از این اعمال و بی دینی های عریان انجام نمیداد.

 5. Ramin bahramsary گفت:

  بابا جان حداقل به اسم دین نکنید به خدا که اگر شما به خدا ورسولش وائمه همین رهبر اعتقاد داشته باشید….. شما را از اخرت میترسانم

 6. Montazer گفت:

  مو به مو عملکرد .KGB . وای به روزی که صبر مردم سر آید. شما ادامه بدهید به حتی بدتر از آنکه تا کنون انجام داده اید. فقط اگر شرف دارید بگوئید از کجا به این ماموریت گمارده شده اید

 7. Yasooj گفت:

  اين نظام فقط در بازجوهايش خلاصه نميشود چون اصولا آدم تميز وارد اين
  جريان نميشود و اگر شد به محض آشكار شدن حقيقت تبرى ميجويد و پا پس
  ميكشد. همه شان هم اين را ميدانند ولى بروى خودشان نمياورند چون به
  منفعت شان نيست. اين نظام احمدى نژاد هم بايد رئيس جمهورش باشه. 

 8. نااار گفت:

  فردا روز به چــــه مــــــصــــــــــــــــــــیــــبـــــــتـــی دچار خواهید شد؟؟؟
  انتقام خونهای ریخته و فغان های برآمده را با چه شــــــدت خواهند گرفت؟؟
  تاریخ درباره شما چه خــــــــــــــواهـــــــــــــــــــد نــــــــــــــوشـــــــــــــــت؟؟!!
  آیندگان شمارا چه خــــــــــــــــــــــواهـــــــــــــــــــنـــــــــد نــــامـــــــــــیــــــد؟؟؟

  بنازم به قلم و شجاعت و شهامتتان.جناب قدیانی،تمام سخنانتان لحنی چون آهنگ قرآن نهج البلاغه دارد،تن شیاطین را میلرزاند.

 9. Barmast گفت:

  هرچه بگندد نمکش میزنند وای به حالیی که بگندد نمک

 10. بنده ی خدا گفت:

  قوه قضاییه و اطلاعات فقط فاسد ها را احترام میکنند!
  سلامت جرمی سنگین ست !!!

 11. بنده ی خدا گفت:

   در مسند قضا و خیانت در قضا ؟
  جداً شما حضور خدا را حس نمیکنید؟
  حتماً حس نمیکنید که چنین وقیحانه مفسدان را میدان داده و محقین را سرکوب میکنید!!

 12. صادق گفت:

  حکومت اصلا دنبال چنین افرادی است.
  فردی بی دین.
  اینا میخوان اصلا طرف به این چیزها فکر نکنه.
  اگه دقت کرده باشید تو گزینش هاشون نیز این گونه عمل میکنند.
  کسی را که حتی کمی اطلاعات دینی دارد و حتی از جناح خودشان هم هست رد میکنند.
  چون میخوان فکر خالی فرد را از ابتدا به سوی تفکرات واقعی خود شستشو بدهند.
  اونوقت طرف به هیچی جز اطاعت از مافوق فکر نمیکنه.
  حالا میخواد دستور مافوق هر اقدام ضد انسانی و بیشرمانه ای باشه.
  تصور کنید که اینها بخواهند افرادی را که کمی اطلاعات دینی دارد و از جناح خودشان هم هست را به کارگیری کنند.
  خوب معلومه طرف هر چه قدر هم که مقاومت کنه در مقابل اعمال حکومت همان اطلاعات کم دینیش هم جوابگو نیست.
  بالاخره یک روزی برمیگردد و از حومت زده میشود.

 13. Mohammad-sadegh گفت:

  قال ابوعبدالله علیه السلام: لا دین لمن دان الله بولایه امام جائرو……..
  امام صادق درود خدا براو ، فرمود: کسی که دین خدا را از طریق  پیروی و همراهی رهبر جائر کند، دین ندارد.و در دنبال حدیث فرمود،گرایش به رهبر جائر ، انسان را ازنور اسلام خارج می سازدو به تیرگی هایکفر وارد می کند و مستحق دوزخ می سازد.”اولئک اصحاب النار .هم فیها خالدین”
  و امام باقر علیه السلام فرمود: قال الله تبارک وتعالی : لاعذبن کل رعیه فی السلام دانت بولایه کل امام جائرلیس من الله وان کانت الرعیه فی اعمالها بره تقیه
  خدای تبارک و تعالی فرمود قطعا هر شهروندی را که در دین از رهبر جائرپیروی کند عذاب خواهم کرد.هرچند در اعمال شخصی خود نیکوکار باشد و تقوا داشته باشد.
  جائر به پیشوا و رهبر خلافکاری گفته می شود که نا آشنا به وظایف الهی رهبر باشد ، یا در پی سود جویی ، خود محوری و شهوت قدرت باشد، یا تحت تاثیر اطرافیان و خودی های خود باشد و یا خطا کار باشد.
  پناه بر خدا! والی نابکارخود پرست بازیچه بیت  خود و سرداران اهریمنی اش با خطاها ی و پیش بینی های خلاف و آشکار ، به تنهایی واجد کلیه صفات رهبرجائر می باشد.
  آقای قدیانی عزیز به  چه کسانی تذکر می دهد ؟ لاریجانی تحت پرچم ولی به تمام معنی جائری است که مصداق بارز برخورداری ازوعده عذاب خدا می باشد.
  هیچ نشانه ای از سلامت نفس وایمان در تفکر و رفتار این تبهکاران دیده نمی شود. تهدیدهایی که به خانواده آقای رجایی شده است ، به دلیل شاخص بودن این رجل سیاسی مقبول، عیان گردیده است.اما این سنت و روش عام کارگزاران والی فاسق و جائرمسلط برمردم این سرزمین می باشد. تطمیع و ترعیب خوانواده های زندانیان شریف و صاحب رای و مستقل از سابقه پر درد ما در حاکمیت جور و نامشروع خامنه ای است. این فاجعه را در رفتار شخص رئیس قوه قضائیه اسبق  و متابعان و سایر خودی های  خامنهای ملعون دیده ایم. پس استثنا نیست. استثنا غیرت رو بزوال مراجع دینی ، روضه خوانهای بی صلاحیت و مداحان اجیر وسرسپرده  خاموش در مظالم پر صدای  ولایت اهریمن ، شخصیت های تاثیر گذار ترسو می باشد. استثنا
  رزمندگان  خوش آوازه دیروزاما ذلت پذیرفته امروزاست ، مردم  بسیار پرحو.صله و صبورو ساکت ،  !!!!اما دور از غیرت و شرافت است که هیچ شباهتی به مسلمانانی ندارند که رسول خدا بر دوش آنان مسئولیت اسلامی نهاده است . استثنا از این برهه تاریک تاریخ است که بر نام تشیع وعالمان  بی ظرفیت و دین وسنت نهاده رفته است. استثنا ازآخوندی نظیر نوری همدانی است که والی جائر را در صف اما مان معصوم با صد من سریش  می خواهد جای دهد  تا دنیایش  در این پایان عمر هم  به خوشی  و بی ترس و لرز بگذرد.
  آقای قدیانی ! ما برای همیشه  از شجاعت شما که نشان پیروی از حسین بی علی  علیه السلام دارد از ، غیرت، خدا پروایی و چنگ اندازی بر صورت طاغوت ، و حمایت مظلومان  سپاسگزاریم . نوشتید و خوب نوشتید . شاید به حول و قوه الهی برگزیدگا مردم و جوانمردان این سرزمین  اگر هنوز باشند ، خود راهی برای پاسخگویی به این اهریمنان  بیابند. انشاالله.

 14. آرش گفت:

  <> این تقریبا همان جمله ای است که آیت الله منتطری آزاده به آیت الله خمینی کمی قبل از برکناری این بزرگوار از نیابت رهبری گفته شد و بوسیله احمد خمینی برای افشای آیت الله منتطری عزیز در روزنامه اطلاعات آنزمان چاپ شد. البته بنده هم میدونم که این مطلب من در <> چاپ نمیشه. برای اینکه آقای خمینی که اشتباه نمیتونه بکنه!!!!!! 

 15. هر ایرانی یک رسانه سبز گفت:

  مبارک است. مقام عظما و هاله‌ی نور و فاطمه‌آبجی و حسین‌جوشش و غلومی و سایر بستگان محترم.
  کسب رتبه اول شکنجه در تاریخ خلقت را پس از کسب افتخار عاشوراسازی مدرن، پس از کسب مدال دروغ‌پردازی و فریبکاری و ریاکاری مدرن به شما حضرات تبریک عرض نموده و از خداوند متعال هم خدایی عمل کردن، نظیر عام‌الفیل!!! اگر راست باشد را داریم!

 16. ميثم گفت:

  گر چه ممكنه نظر رو به نمايش نگذاريد ؛
  از ًمعاون اطلاعات عملیات سپاه ً معلومه كه چقدر خبرتون صادقه؟!
  اصلا همچين معاونتى در سپاه موجود نمى باشد ، خوب مخاطب هاى اندك خودتون رو (اغلب خارج نشين) با اين …… مشغول مى كنيد …
   

  • nashnas گفت:

   اینهم توهم نه؟ برو نرخت رو عوض کن جناب

   بنا بر گزارشهای دریافتی ؛ مامورین امنیتی در چهلمین روز قتل ستار بهشتی
   در امامزاده محمد تقی رباط کریم؛ به مراسم چهلم این  وبلاگ نویس مستقل
   حمله کرده و ضمن ضرب و شتم  شرکت کنندگان در مراسم ؛  تعدادی از حضار را
   بازداشت کردند.
   گفته میشود که خانواده ستار بهشتی نیز جز مضروبان این حمله بوده اند که بنا بر گزارشهای ارسالی به ” کمپین صلح فعالان در تبعید“  ؛ جراحات وارده به مادر ستار بهشتی ؛ نسبتا شدید بوده و نامبرده از ناحیه پای دچار زخم و جراحت شده است

    همچنین هرانا گزارش می دهد:یکی از ماموران موهای مادر ستار بهشتی را روی زمین می کشید

   بنا بر این گزارش  اصغر بهشتی برادر ستار بهشتی در لحظه ای که قصد دعوت
   چند تن از شرکت کنندگان به خانه ی خواهر ستار را داشت توسط نیروهای امنیتی
   بازداشت شد و تا دو ساعت را در بازداشت نیروهای امنیتی گذراند.

   گفتنی است پیش از این رسانه های ایران در یک اقدام تبلیغاتی و هماهنگ ؛
   خبر از ملاقات تعدادي از نيروهاي پليس فتا با خانواده ستار بهشتی می داده و
   مدعی بودند که  يكي از بازجويان وبلاگ نويس از خانواده وي تقاضاي عفو و
   بخشش دارد

   گفتنی است ؛ پیشتر نیز و در آستانه مراسم چهلم ستار بهشتی، خواهر این
   وبلاگ نویس مقتول  اعلام کرده بود که اعلامیه های مراسم ستار را از دیوارها
   و امکان کنده اند، در مورد آخرین وضعیت پرونده ستار بهشتی گفت که مادرش
   فقط خواستار قصاص عامل قتل فرزندش است.
    

 17. ترانه سبز گفت:

  كسي ميتونه به اين سوال هم جواب بده, قبل از برخورد و كشكمكش دو جناح حاكم, مگه همين بازجوهاي فاسد مسلط به حيات و ممات زندانيهاي سياسي در 33 سال گذشته نبودن؟ اونموقع نهج البلاغه و دين و خدا و … نبود؟ 
  آقاي قدياني, نوبت شما رسيده, ترديدي نيست نوبت طائب و اوسط و انور و … خواهد رسيد. 
  آدمهاي نفرت انگيزي كه از چاله هاي پلشت و پست ترين و آسيب ديده ترين و عقده اي ترين ها بودند رو آوردن كردن بازجو, تا بي اخلاقترين و فاسدترين حكومتها رو بتونن با اتكا به اونا حمايت كنن. 
  حسين طائب و باندش تاوان ترانه موسوي و بقيه مظالمشون رو پس خواهند داد. ايمان دارم. 

  • علی گفت:

    یک کمی انصاف داشته باش دوست عزیز . واین مرد شجاع را که با دو رژیم استبدادی و واپسگرا مبارزه کرده با طا ئب جنایت کار مقایسه نکن

 18. Aaaaaa_aaaaaa گفت:

  به این میگن مرد

 19. Payampoyandeh گفت:

                                  شاید مدل اسلامی همینگونه باشه

 20. حسیب گفت:

  اگربه تاریخ اسلام مراجعه شوداوضاع فعلی دقیقااوضاعی راتداعی میکندکه درزمان خلیفه سوم عثمان برجامعه آن زمان حکمفرمابودهمین بی قانونی هاوفامیل بازیهاوزورگوئی هاوحرص ثروت ومقام .آزادمردانی ازمصرقیام کردندوطومارزندگی خلیفه سوم رادریدنددراین روزگارهم درمصراتفاقاتی درجریان است که سراسردنیای اسلام راتحت تاثیرقرارخواهددادالبته این دلیل نمیشودملت ایران که بیش ازصدسال پیگیرحکومت قانون است به شرایط حاضرراضی باشدومنتظرنتیجه اقدامات دیگران بماندبلکه دانشجونویسنده روشنفکربایدبرای رهائی ازاین خفت موجودجامعه رابه حرکت درآورد

 21. حسین گفت:

  نا جوانمردی را به جایی رسانده اند که شمر ویزید باید جلوی اینها لنگ بندازند .. این نا مردمان باید شناخته شوند تا همه انها را بشناسند .و روزی جواب کارهایشان را باید بدهند 

 22. ya ali گفت:

  وقتی “حفظ نظام اوجب واجبات است” میشود همین

 23. محمد گفت:

   اوسط فرزند مشروع و با بصیرت عظما است.

 24. محمد گفت:

   حتی نادان ها هم فهمیده اند، فقط مزدورانند که حقیقت را نمی بینند.

 25. ایران زنده باد گفت:

  یک سوال تاریخی ؟؟؟؟؟
  بعد از کنار زدن مصدق توسط شاه و برگشتش به قدرت .
   شاه مردمی که با مصدق همراهی کرده بودند چه بود ؟ و اگر الان اتفاق می افتاد اینها چه کار می کردند؟

 26. حقگو گفت:

  مگر حکومت های اموی و مروانی و عباسی چه کردند که ما بعد از 1400 سال آنها لعن و نفرین و سب میکنیم ؟ آنها هم همین کارهای حکام فعلی ما را انجام دادند و برای چند روز قدرت که امام علی علیه السلام  میگوید ار آب دهان بز و یا سگ بی اهمیت تر است چسبیدند و خدا و پیامبر را فراموش کردند .به این حکام با این نوع ولایت مطلقه فقیه بدلی در آینده همان چیزی را خواهند گفت که بر حاکمان ظلم و جور گذشته گفته شده و میشود .

 27. Asddf گفت:

  یعنی کثیف ترین کار رژیم این بوده که به زن طرف بگوید چون از شوهرت دور می شوی می توانی طلاق بگیری!