سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
 • صفحه اصلی
 • » پزشکی قانونی: علت مرگ ستار بهشتی مشخص شد/ اجازه انتشار نداریم!...

پزشکی قانونی: علت مرگ ستار بهشتی مشخص شد/ اجازه انتشار نداریم!

چکیده :تنها نکته‌ای که درباره این نتایج می‌توانم بگویم این است که نتایج به دست آمده با آنچه تاکنون به صورت شایعات منتشر شده متفاوت است و بیش از این نمی‌توانم در این باره توضیح دهم...


پس از اظهار نظرهای ضد و نقیض در مورد چگونگی مرگ ستار بهشتی، رئیس سازمان پزشکی قانونی امروز اعلام کرد ک بررسی علت مرگ ستار بهشتی به پایان رسیده، اما هنوز اجازه انتشار نداریم!

او نمی گوید اگر اجازه انتشار ندارد، اظهارات ضدو نقیض دو روز گذشته مسئولان پزشکی قانونی به چه منظوری صورت گرفته است.

پزشکی قانونی، گزارش «مرگ طبیعی» را تکذیب کرد!/ ادامه سکوت درباره از کار افتادن کلیه ستار بهشتی

احمد شجاعی در گفت‌و‌گو با فارس،‌ افزود: نتیجه بررسی علت مرگ ستار بهشتی در سازمان پزشکی قانونی نهایی شد و نتیجه آن به مسئولان پرونده قضایی آن اعلام شده اما هنوز به ما اجازه داده نشده است که درباره محتوای این نتایج در رسانه‌ها اطلاع رسانی

وی ادامه داد: تنها نکته‌ای که درباره این نتایج می‌توانم بگویم این است که نتایج به دست آمده با آنچه تاکنون به صورت شایعات منتشر شده متفاوت است و بیش از این نمی‌توانم در این باره توضیح دهم.

شجاعی در پاسخ به این پرسش که آیا ضرب و جرح علت مرگ ستار بهشتی بوده است یا نه، گفت: این همان نکته‌ای است که در نتیجه بررسی‌ها باید به آن اشاره شود.

وی گفت: مسئولان دستگاه قضایی در حال بررسی هستند که نتیجه بررسی‌های پزشکی قانونی از سوی این سازمان اعلام شود یا مسئولان دیگر قوه قضاییه اخبار آن را منتشر کنند.

در همین حال یک نماینده پیشین مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: مناسب است قوه قضائیه هرچه زودتر نتایج بررسی‌های خود در ارتباط با پرونده ستار بهشتی را اعلام کند تا اگر ابهامی در این زمینه وجود دارد برطرف شود.

به گزارش ایسنا، محمدتقی رهبر، با اشاره به اهمیت حقوق بشر و رعایت حقوق زندانیان و دیگر گروه‌ها برای جمهوری اسلامی ایران، گفت: در پی مطرح شدن مباحثی پیرامون این پرونده،‌ رییس قوه قضائیه دستور پیگیری این موضوع را داد ولی به نظر می‌رسد مناسب‌تر بود که زودتر دستور این پیگیری داده می‌شد تا در اسرع وقت این پرونده و مباحث مرتبط با آن مورد بررسی قرار می‌گرفت و مشخص می‌شد که عامل مرگ چه بوده است.

وی افزود: با توجه به اینکه دستگاه قضا تحقیقات خود را آغاز کرده است، مناسب است که در اسرع وقت نتایج تحقیقات خود را اعلام کند و گزارش آن را به اطلاع مردم برساند تا ابهاماتی که ممکن است در این زمینه وجود داشته باشد برطرف شود. از طرف دیگر نباید آبرو و حیثیت جمهوری اسلامی ایران با اتفاقات اینچنینی مورد سوال قرار گیرد.


10 پاسخ به “پزشکی قانونی: علت مرگ ستار بهشتی مشخص شد/ اجازه انتشار نداریم!”

 1. Arvand گفت:

  ١.از فرماندهان برگزیده مقام رهبری ،،از سنخ رادان و احمدی مقدم ،نقدی ،و آقای جعفری هیچ گونه انتظاری نیست !!!!!!!!!
  از ،منتخبان  و منتسبان  مقام رهبری ،،رییس ستمکده “عدالت” ،و رییس مجلس شورای اسلامی ،هم هرگز نباید انتظاری دا شت ،کارنامه شورای امنیت ملی ان سیاه تر از ان است ،کافیست سخن بی اساس آقای آقای بروجردی در شورای امنیت ملی توجه شود ،پرونده  دادستانهای  ان هم ،از سنخ  ،مرتضوی ها ،اژ ی ها ،بر کسی پوشیده نیست.
  گرچه  سازمان پزشک قانونی توست ،رییس قوه قضایه انتخاب میشوند ،احتمالن با مشکلاتی مواجه هستند ،منتهی این معزوریت ها نمیتواند منجر به این شود که یک قتل را ماست مالی کنند ،به ویژه کمتر پزشکی را میتوان  dr جهانی کنونی یافت ،که با قاتل همکاری کند ،مگر اینکه از سنخ پزشک احمدی در زندان دوره رضا شاه باشد .سازمان پزشکی قانونی ایران امروز زیر ذره بین میباشد ،بهتر است ،که در این مورد مشخص اعاده حیثیت کند !!!!!!! 

 2. hamid54 گفت:

  نیازی به انتشارش نیست. همه ی مردم میفهمند دلیل مرگش چی بوده. خودتون رو مسخره نکنید. 

 3. آزادی گفت:

  ایشان با گفتن اینکه اجازه انتشار را ندارند دقیقا می گوید که مرگ ستار بهشتی یک مرگ طبیعی نبوده چراکه در صورت طبیعی بودن مرگ با گردنی برافراشته اعلام می کردند که ایشان در اثر مرگ طبیعی مرده است. و همه می دانند که این کشور پر  از اسرار مگو می باشد!!!!!!

 4. صادق گفت:

  امیدوارم آخرتتونو به دنیاتون نفروشید.هر چند خیلی وقته که این کارو دارید انجام میدید.

 5. Mohammad Mohammadi گفت:

  میخواهند سناریویی  بنویسند وانرا وسیله تبلیغات اینده قرار بدهند واز سوی دیگر مردم را سرکوب کنند مهم نیست که از صندوق قوه قضا چه بیرون میاید مهم مردم هستند که فراموش نکنند و پیگیر باشند زیرا  ستار فرزند ایران است وهر ایرانی در غم این فاجعه بزرگ سهمی دارد ای ایرانی (باید یکی شویم ) این درد مشترک ماست

 6. من گفت:

  به هر حال یا از کارافتادن کلیه هاست و یا پارگی طحال و کبد. در اثر شکنجه اینها از همه محتمل تر است

 7. B Rakhsh گفت:

  مرگ بردیکتاتور درود بر موسوی 

 8. Jozephtam گفت:

  مسئولین  مربوطه یک لحظه خودشون رو جای پدر و مادر ستار بهشتی قرار داده و آنگاه با مراجعه به وجدان خود علت مرگ رو اعلام کنند. 

 9. قاسم آقا گفت:

  واقعا مملکته؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

 10. علی آقا گفت:

  من عاشق این آقای محمدتقی رهبر شدم که هنوز آبرو و حیثیت جمهوری اسلامی براش مهمه :))