سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
 • صفحه اصلی
 • » خبر تکمیلی/ تماس ماموران با عموی ستار بهشتی: فردا جنازه را در کهریزک تحویل بگیرید...

خبر تکمیلی/ تماس ماموران با عموی ستار بهشتی: فردا جنازه را در کهریزک تحویل بگیرید

چکیده :ماموران پلیس فضای تبادل اطلاعات در تماس تلفنی با عموی ستار بهشتی، از او و خانواده خواسته اند فردا برای تحویل گرفتن جنازه برادرزاده اش به پزشکی قانونی کهریزک مراجعه کنند. باید دید مسئولان قضایی و امنیتی چگونه می خواهند بابت این فاجعه که پشت دیوارهای زندان نظارت ناپذیر اوین صورت گرفته، پاسخگوی مردم و خانواده این زندانی باشند....


بر اساس گزارش های تکمیلی در اختیار کلمه، ماموران امنیتی در تماس تلفنی دوباره با خانواده ستار بهشتی، از آنها خواسته اند فردا جنازه این زندانی ِ کشته شده را در کهریزک تحویل بگیرند.

به گزارش خبرنگار کلمه، این تماس تلفنی از سوی ماموران پلیس فضای تبادل اطلاعات با عموی ستار بهشتی انجام گرفته و از وی خواسته اند فردا به همراه خانواده برای تحویل گرفتن جنازه برادرزاده اش به پزشکی قانونی کهریزک مراجعه کنند.

بدین ترتیب احتمال ناامیدانه ای که در خبر قبلی کلمه مطرح شده بود مبنی بر اینکه شاید ماموران با این ادعا قصد آزار خانواده ستار بهشتی را داشته اند، نیز منتفی به نظر می رسد.

کشته شدن یک زندانی دیگر در اوین، آن هم حدود ده روز پس از بازداشت و در پی شکنجه های تکان دهنده ای که برای افشای ابعاد آن هنوز باید منتظر بود، فاجعه ای است که مشخص نیست مسئولان قضایی و امنیتی چگونه می خواهند پاسخگوی آن باشند و چه توضیحی در این باره برای مردم و خانواده ی این زندانی دارند که فرزندشان پشت دیوارهای زندان نظارت ناپذیر اوین، زیر شکنجه کشته شده است.

گزارش کامل کلمه در این باره را که حاوی روایت زندانیان بند 350 اوین و نیز اظهارات خواهر ستار بهشتی است، در اینجا بخوانید.


3 پاسخ به “خبر تکمیلی/ تماس ماموران با عموی ستار بهشتی: فردا جنازه را در کهریزک تحویل بگیرید”

 1. saber22 گفت:

  چشم و دل آقای خامنه ای روشن ،در نظامی که جانی جنایتکاری همچون مرتضوی پس از ارتکاب آشکار جنایاتش ارتقاء مقام میگیرد سایر جانیان نیز بدون هراس و ترس به هر جنایتی دست میزنند ،این جنایتکاران باید بدانند که اسلاف شما در زمان رژیم گذشته نیز فکر میکردند همواره حاکم هستند و حاکم خواهند بود اما مردم  خوب به یاد دارند که منفورترین و پست ترین گماشتگان حکومت گذشته نزد مردم ایران همان شکنجه گران ،بازجویان و …. ساواک و زندانها بودند 

 2. javidrahjuy گفت:

  وای به حالتون با این همه ظلم .میتونی بخوابی امشب آقا؟ میتونی تصور کنی مادرو خواهرش چه میکشند امشب ؟

   

 3. صادق گفت:

  فقط میخوام بدونم خامنه ای فردای قیامت جواب خدارو چی میخواد بده