سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » اخطار پلیس به کسبه و مغازه‌داران: بدون گواهی از اتحادیه، حق تعطیلی ندارید!...

اخطار پلیس به کسبه و مغازه‌داران: بدون گواهی از اتحادیه، حق تعطیلی ندارید!

چکیده :رئیس پلیس نظارت بر اماکن عمومی هشدار داده است که برای بستن مغازه‌ها بیش از مدت مقرر در قانون، گرفتن گواهی مرخصی از اتحادیه اجباری است. به نظر می رسد نگرانی ها از تکرار راهپیمایی های اعتراضی از دغدغه های این روزهای مسوولان است و دولتی ها نسبت به ادامه اعتراضات بیمناک اند....


بعد از راهپیمایی اعتراضی بازاریان تهران که با بستن مغازه های آنها همراه بود و در نهایت با دخالت پلیس و فشار نیروهای امنیتی بازگشایی شد، همچنان خط و نشان ها برای آنها تداوم دارد.

به گزارش کلمه، به نظر می رسد نگرانی ها از تکرار راهپیمایی های اعتراضی از دغدغه های این روزهای مسوولان است و دولتی ها نسبت به ادامه اعتراضات بیمناک اند، چرا که رئیس پلیس نظارت بر اماکن عمومی هشدار داده است که  برای بستن مغازه‌ها بیش از مدت مقرر در قانون، گرفتن گواهی مرخصی از اتحادیه اجباری است.

سرهنگ خلیل هلالی در خصوص گرفتن گواهی مرخصی از اتحادیه افزود: مغازه دارانی که به هر علتی مجبورند مغازه خود را به مدتی بیشتر از زمان مقرر که در قانون اعلام شده است ببندند نیاز به تهیه گواهی مرخصی از اتحادیه دارند.

به گزارش باشگاه خبرنگاران، وی با اشاره به نحوه برخورد با این مغازه داران تهدید کرد: اگر کسانی که این گواهی مرخصی را دریافت نکرده باشند و گزارشاتی نسبت به بسته بودن طولانی آنها به ما داده شود طبق قانون با آنها برخورد و مغازه شان بسته خواهد شد.


2 پاسخ به “اخطار پلیس به کسبه و مغازه‌داران: بدون گواهی از اتحادیه، حق تعطیلی ندارید!”

  1. Hamvatan22 گفت:

    baba masoolin natarsan az in melat hich bokhari boland nemishe ….khiyaleshoon jam

  2. علی گفت:

    هر کی هر غلطی غیر قا نونی در این کشور دلش می خواهد می کند و می گوید . به تو چه مزدور که کسی دکانش را می خواهد ببند