سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
 • صفحه اصلی
 • » اختلاس 440 میلیارد تومانی در پتروشیمی ایلام...

اختلاس 440 میلیارد تومانی در پتروشیمی ایلام

چکیده :نماینده مردم ایلام، ایوان، شیروان چرداول مهران و ملکشاهی در مجلس گفت: میزان واقعی اختلاس در پتروشیمی ایلام 440 میلیارد تومان است....


نماینده مردم ایلام، ایوان، شیروان چرداول مهران و ملکشاهی در مجلس گفت: میزان واقعی اختلاس در پتروشیمی ایلام 440 میلیارد تومان است.

دکتر احمد شوهانی در گفتگو با قدس آنلاین، با بیان اینکه بر اساس مدارک و مستندات موجود، علی رغم اعلام قبلی، مبلغ واقعی اختلاش در پتروشیمی ایلام 440 میلیارد تومان است، افزود: متأسفانه دست هایی در کار است که میزان این اختلاس را کاهش دهند و اختلاس گران واقعی را از دست قانون برهانند.

وی با اشاره به اینکه قوه قضائیه بایستی با قاطعیت به این پرونده ورود پیدا کند، اظهار داشت: علی رغم بزه آشکار اختلاسگران در این پرونده، متخلفین همچنان آزادند و پیگیری این پرونده بعهده سازمان بازرسی کل کشور قرار گرفته و لازم است که هر چه سریعتر مطالبات مردم استان ایلام در رسیدگی به این پرونده مدنظر قرار گیرد.

نماینده مردم ایلام، ایوان، شیروان چرداول، مهران و ملکشاهی در مجلس به گشایش اعتبار 220 میلیون یورویی برای این مجتمع اشاره و تصریح کرد: در حالی که 440 میلیارد تومان پول بیت المال در این پروژه حیف و میل شده و هیچ کار مثبتی صورت نگرفته است، این میزان اعتبار ارزی چگونه مدنظر دولتمردان قرار گرفته که به پتروشمی ایلام تزریق شود؟

احمد شوهانی با بیان اینکه 440 میلیارتومان اختلاس شده بایستی به این مجتمع بازگردانده شود، خاطر نشان ساخت: این حق طبیعی مردم استان ایلام است که دولتمردان در راه اندازی این مجتمع که می توانست گره گشای معضل بیکاری در استان باشد، اهتمام ویژه داشته باشند و لازم است که هر چه سریعتر به وضعیت آن رسیدگی کنند.


20 پاسخ به “اختلاس 440 میلیارد تومانی در پتروشیمی ایلام”

 1. ناشناس گفت:

  دست نیروهای ارزشی دست نکند

 2. ناشناس گفت:

  فعلا تا رسیدگی به پرونده افراد مظنون رو ممنوع الخروج کنید تا یکهو از کانادا سردرنیارن!!!!

 3. ali گفت:

  وای برما!وای بر مردم بیچاره ایران هر روز اختلاس پشت اختلاس.دیگر پولی برای ملت بیچاره نمونده که

 4. mehdi گفت:

  زياد كشش ندهيد عزيزان

 5. ناشناس گفت:

  سلام دوستان
  بنده اهل ایلامم وبرخود واجب میدونم که در جهت شفاف سازی توضیحاتی تکمیلی رو راجب نمایندگان ادوارءگذشتهءمجلس استان ایلام خدمت همهء دوستان ارائه کنم،راجب آقایانی که با ثروتهای میلیاردی وخرجهای کلان وتبلیغات آنچنانی وخریدن رأی های مردم مستضعف ایلام با پول در دوره های قبل به عنوان نمایندهءمردم محروم ومستضعف استان ایلام به مجلس راه یافتند،از اینها با این اوصافی که عرض خواهم کرد جز رانت خواری واختلاس وسود بردن در سرمایه ای که هزینه کرده اند چه اتنظاری میشود داشت؟اکنون اکثر مردم رنج کشیدهء استان ایلام از زمینخواری وجناح بازی وقومیت گرایی ورانت خواری این طایفه آگاهند،کسانیکه با سوءاستفاده از اعتقادات مردم وارزشهای انقلابی واسلامی درطی سالها از همان ابتدا مدیریتهای استانی رو غصب کردند وحاکم بر سرنوشت مردم شدند،اگر در دوره های قبل با مخفی کردن فساد خویش به طور پنهانی اقدام به خرید رأی میکردند دراین دور قبلی انتخابات مجلس کارشان به جایی رسید که آشکارا از فقر اکثریت مردم این استان سوءاستفاده کردند وآشکارا برای خرید هر رأی لپ تاب وگوشی موبایل و پول هنگفت میدادند،آنچنان هزینه ای کردند که اگر به این هزینه های خرید رأی حسابرسیی شود خدا میداند که به چه رقمهای هنگفت ونجومیی خواهیم رسید،با وجود چنین نمایندگان صادقی چه انتظاری جز این میتوان داشت؟جالب اینجاست که اینان از جانب بالادستهایشان هم حمایت میشوند آنچنانکه اگر در مخالفتشان چیزی بگویی متهم به جریان برانداز وضد انقلاب میشوی وکسی در این استان نیست که به احوال واموال اینها رسیدگی کند،دوستان حقیقتی پنهان وتلخ هست که بسیاری ازما هنوز برآن آگاه نیستیم،خدا به همهءما رحم کند

 6. ناشناس گفت:

  ه هر دم از این باغ بری می رسد.
  تازه تر از تازه تری می رسد.

 7. ناشناس گفت:

  چیچچی بگیم ……………. هر دم ازاین باغ بری میرسد……….

 8. ناشناس گفت:

  اینها همه زمینه ظهور امام زمان است …………….. صددرصد این افراد قبلا گزینش شدن ……………..البته فکر کنم گزینش برای افراد بدبخت بیچاره جامعه است ………..اینها ازما بهترونن……..

 9. علی گفت:

  لطفا کشششششششش ندهید!!!!

 10. ناشناس گفت:

  ظهر الفساد في البر والبحر قرآن کریم

  کجا اختلاس و فساد و رانت نیست؟

  از دولتی سران رانت همه جا فساد و غارت و اختلاس است در هر استان در هر فدراسیون و بخصوص فوتبال غارت! در هر وزارت در هر بانک و مؤسسات شبه بانک ربا خور و هر خیابان از خیبانهای تهران که رانت و مجوزش را به یکی دادند و بر ملت راه را تنگ کردند و در اسمانها فضا را برای صاتحبان رانت که رانت بزرگ و عظیم مخابرات بینشان از ایرانسلها و همراه اولها و غیره تقسیم شده فضای اسمانها هم در اختیار آنها شد برای ارسال امواج سرطان زا!!! بلی بمنظور تحصیل منافع خاص شرکتهای رانتخوار وابسته به مخابرات، اسمانها هم مشمول رانت است. کوهها و جاده ها هم خدا وکیلی همینطور سد سازی ها هم بسیاری بخاطر تحمیل سرداران رانت اصلش همین بوده. کاش نماز و مسجد و خانه خدا اقلا پناه خلق خدا باقی بمانند.

 11. mehdi گفت:

  مرگ برآمريكا
  مرگ براسراييل

 12. علی گفت:

  پیدا کردن اختلاس خیلی زیاد و سخت شده باید پروژهها و سازمانهائی که در آن اختلاس نمیشود را پیدا کرد !
  اینچنین در حال پیشرفت و سعود به قله هستیم. آنهم در کشوری اسلامی و رهبری روحانی !!!

 13. ناشناس گفت:

  دزدی شده نه بابا این کارتبلیغات اسراییل ودشمنای اسلامند.همه چه آرومو سرجاشه

 14. ناشناس گفت:

  اینان مدیران کشورم ایران ازوزیران مستوفی والممالک قاجاربی عرضه ترند.کارم فقط گریه س.بعضی وقتا میگم خودمو آتیش بزنم دق کردیم پیرشدیم ورفت.واقعا آخرزندگیه.مجرد 35 ساله ازایلام غارت شده

 15. افشار گفت:

  با فرض اینکه عده یی مرتکب اختلاس و برداشت غیرمجاز از حساب پتروشیمی شدند، به اعتقاد برادران ارزشی عمل مذکور از حقوق مسلم آنان تلقی خواهد شد و در راستای اهداف عالیه دولت عدالت محور و خدمت به مردم ستمدیده خواهد بود و لذا تحت پیگرد قرار نخواهند گرفت!!
  الدنیا دارالمکافات..

 16. ناشناس گفت:

  جالبیش اینه که همین نماینده ، دقایق آخر شب قبل از به اتمام رسیدن انتخابات هر شناسنامه رو 160 تومان خریداری میکرد !! حالا لابد سهمی از اختلاس به حساب ایشون نرفته که ناراحت و شاکیه !!
  بعدم خوب این پروژه از سال 84 شروع شده ، به دلیل باز نشدن اعتبارات در اثر تحریم کش پیدا کرده ، هزار نفر توش رفتن و اومدن ! حالا یاد مسئولان ایلام افتاده که حق مردم ایلام خورده شده ؟ اون موقع که به جای نساجی و صنایع وابسته به دامداری توش پالایشگاه زدن باید به این چیزا فکر میکردن !

 17. 3 گفت:

  اخه اینها که اختلاس نیست ، اختلاس باید هزار در ان بکار رفته باشد . . مملکتی که صاحب نداشته باشه همینه ؟؟؟؟؟ ایقدر هم کششششششش ندهید دشمنان خوشحال میشن !!!!!! تا زمانی که دزدان درمملکت حکومت کنند این گونه اختلاسها ادامه دارد؟ ایران در دنیا هیج رتبه مقام اولی ندارد لااقل در اختلاس مقام اول را کسب کنیم که در دنیا شرمنده نباشیم!!!

 18. ناشناس گفت:

  سه عا مل رانت اختلاس سر کوب ویژگی حکو مت ولایت مطلقه جهل است که این ویژگی ها از استبداد است و بس

 19. ناشناس گفت:

  اگر رهبر با بصیرت ! اجازه بدهد که ارگان های زیر نظر او را بررسی کنند انگاه اختلاس های واقعی و بیشتر و حیرت اورتر از این بر ملا خواهد شد

 20. ناشناس گفت:

  مرگ بر اختلاس کنند گان و رانت خواران هر کس می خواهد باشد از دفتر رهبر مطلقه تا پا ئین