سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » ارز و طلا دوباره در مسیر گرانی: دلار 1974 تومان شد...

ارز و طلا دوباره در مسیر گرانی: دلار 1974 تومان شد

چکیده :بازار ارز و طلا پس از مدتی آرامش، بار دیگر ملتهب شده و بر اساس آخرین گزارش ها، قیمت امروز دلار در بازار آزاد تهران 1974 تومان بوده که نسبت به پنجشنبه 24 تومان افزایش داشته است. بهای هر قطعه سکه طرح جدید هم به ۷۴۲هزار تومان و طرح قدیم به ۷۴۵ هزار تومان رسیده است. بدین ترتیب قیمت سکه نسبت به پنجشنبه هفته گذشته 14 هزار تومان افزایش یافته است....


بازار ارز و طلا پس از مدتی آرامش، بار دیگر ملتهب شده و بر اساس آخرین گزارش ها، قیمت امروز دلار در بازار آزاد تهران 1974 تومان بوده که نسبت به پنجشنبه 24 تومان افزایش داشته است. بهای هر قطعه سکه طرح جدید هم به ۷۴۲هزار تومان و طرح قدیم به ۷۴۵ هزار تومان رسیده است.

به گزارش طلانیوز، امروز هر قطعه سکه طرح جدید اکنون ۷۴۲هزار تومان و طرح قدیم ۷۴۵ هزار تومان به فروش رسید که نسبت به پنجشنبه هفته گذشته ۱۴ هزار تومان افزایش یافت. همچنین نیم سکه نسبت به روز مذکور ۶ هزار تومان افزایش داشت و ۳۷۱ هزار تومان شد و ربع سکه نیز با افزایش ۳ هزار تومانی اکنون به قیمت ۱۸۹هزار تومان رسید.

بر اساس این گزارش هر گرم طلای ۱۸ عیار ۷۵ هزار و ۷۷۰ تومان و سکه یک گرمی ۱۱۲ هزار تومان عرضه شد.

فعالان بازار ارز هم از افزایش نرخ انواع ارز در بازار خبردادند، به طوری که قیمت هر دلار آزاد را امروز ۱۹۷۴ تومان، هر یورو ۲۴۴۶ تومان و هر پوند۳۱۰۵ تومان اعلام کردند که هر کدام از این قیمت ها پنجشنبه هفته گذشته ۱۹۵۰، ۲۳۹۴ و ۳۰۴۰ تومان بودند.


2 پاسخ به “ارز و طلا دوباره در مسیر گرانی: دلار 1974 تومان شد”

  1. ناشناس گفت:

    تا این بی خردان و نادان ها و استبداد و تحجر بر کشو رایران حا کم باشد سیر صعودی طالا و نرخ ارز ادامه خواهد داشت . و تورم و گرانی هم در همه اجناس روند رو به بالا خواهد یافت .و در نتیجه نا هنجاری اعتیاد خود فروشی اختلاس رشوه نبود بهداشت بهم ریختگی اجتماعی و رواج جهل و خرافه هم بیشتر می شود

  2. ناشناس گفت:

    با این وضع مردم به گفته ان متحجر نادان امام جمعه مشهد باید اشکنه اب جیزک بخورند