سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
 • صفحه اصلی
 • » احمدی مقدم: نمایش مرغ خوردن در فیلم‌ها بدآموزی دارد، باعث چاقوکشی می‌شود...

احمدی مقدم: نمایش مرغ خوردن در فیلم‌ها بدآموزی دارد، باعث چاقوکشی می‌شود

چکیده :در فیلمها خوردن مرغ را نشان می دهند در صورتی که فردی شاید نتواند آن را بخرد فیلمها امروز ویترین جامعه هستند و برخی افراد با دیدن این فاصله طبقاتی می گویند که خودمان چاقو دست می گیریم و حقمان را از این پولدارها خواهیم گرفت./ در ایران یک دهم معتادان مواد مخدر، معتاد الکلی داریم بر اساس آخرین آمارها یک میلیون و ۳۰۰ هزار معتاد در کشور وجود دارد....


فرمانده نیروی انتظامی از نمایش مرغ خوردن در فیلمهای تلویزیون انتقاد کرد و این فیلمها را مسبب تحریک افراد ناتوان از خرید به چاقوکشی و انتقام گیری دانست.

وی همچنین از دستگیری چند هنرمند در جریان اعتراضات سال 88 خبر داده که بنا به توصیه ی انجام شده، خبر این دستگیری ها رسانه ای نشده است.

بر اساس گزارشی که مهر منتشر کرده، اسماعیل احمدی مقدم ظهر امروز در پانزدهمین همایش معاونان اجتماعی نیروی انتظامی خواستار نشان ندادن خوردن مرغ در فیلمهای تلویزیونی شده و با بیان اینکه صدا و سیما امروز ویترین نشان دادن همه امور در دسترس نیست، گفته است: در فیلمها خوردن مرغ را نشان می دهند در صورتی که فردی شاید نتواند آن را بخرد فیلمها امروز ویترین جامعه هستند و برخی افراد با دیدن این فاصله طبقاتی می گویند که خودمان چاقو دست می گیریم و حقمان را از این پولدارها خواهیم گرفت.

وی با بیان اینکه دوره فیلم هندی سرآمده و دوره نشان دادن فیلم های افراد پول دار است، افزوده است: لیبرالیسم امروز به دنبال ترویج اقتصادگری در دنیا است که نتیجه آن حرص و آز و حقارت و پوچی برای افراد است.

احمدی مقدم همچنین با ابراز نگرانی از تزلزل اخلاق، مدعی شده است: وقتی ماهواره ای را جمع می کنیم خانواده ها از ما تشکر می کنند چرا که این وسیله غیر اخلاقی را از خانه یشان جمع کرده ایم تا دیگر فرزندشان از آن استفاده نکند.

فرمانده ناجا با تاکید بر اینکه رویکرد نرم پلیس به کنترل جرایم اجتماعی بدان معنا نیست که باتوم را کنار بگذاریم و به مجرم لبخند بزنیم، گفته است: ما نه از معتاد و نه از مجرم بیزار نیستیم این افراد در دام شیطان افتادند و ما اگر بتوانیم فاحشه و یا معتادی را نجات دهیم کار خداپسندانه ای را انجام داده ایم.

احمدی مقدم همچنین گفته است: می گویند در ایران ۲۰۰ هزار معتاد الکلی وجود دارد که این آمار مشکوک است در دنیا ۱۰ برابر معتادان مواد مخدر معتاد الکلی وجود دارد اما در ایران یک دهم معتادان مواد مخدر، معتاد الکلی داریم بر اساس آخرین آمارها یک میلیون و ۳۰۰ هزار معتاد در کشور وجود دارد.

معنای آمار مورد ادعای فرمانده نیروی انتظامی، وجود 130 هزار ایرانی معتاد به الکل است و این اولین بار است که یک مقام رسمی کشور به این عدد اشاره می کند.


20 پاسخ به “احمدی مقدم: نمایش مرغ خوردن در فیلم‌ها بدآموزی دارد، باعث چاقوکشی می‌شود”

 1. امیر گفت:

  عجب راه حل هوشمندانه ای. با این اوضاع اقتصادی تا چند وقت دیگر خرید نان و خوردن آب و روشن کردن لامپ و استفاده از وسایل گاز سوز را هم باید ممنوع کنید تا افراد جامعه مرتکب جرم و جنایت نشوند

 2. من یک ایرانی گفت:

  یکی از هنرهای جمهوری اسلامی پرورش آدمهایی با عقل کم و هیکل درشت بوده که این آقا یکی از بهترینهایش است :-)

 3. قلم فرانسه گفت:

  صبح شده لطفا یه آب به اون سر و صورتت بزن بلکه از خواب بیدار شی !

  آفتاب: مرد سالمند که با شلیک یک گلوله به زندگی پسر معتادش پایان داده بود، خود را تسلیم ماموران کرد.

  آفتاب: ادعای مصرف شیشه توسط متهم با این تصور که می تواند رافع مسوولیت کیفری او باشد، تنها به این مورد مربوط نیست. یعقوب، متهم پرونده جنجالی میدان کاج، نیز در جلسات دادگاه عنوان کرده بود که قبل از قتل، شیشه مصرف کرده بود. با این حال ادعای او تاثیری در رای قضات نداشت و یعقوب به دار مجازات آویخته شد. پیش از این هم موارد دیگری بودند.

  بهزيستي خبرداد:
  كاهش سن روسپيگري در كشور/ 12 درصد زنان خياباني متاهلند ! دكتر حبيب الله مسعودي فريد در ميزگرد “برسي آسيبهاي اجتماعي پديده زنان خياباني” كه با حضور حسن موسوي چلك ـ رييس انجمن مددكاران اجتماعي ايران ـ و ليلا ارشد ـ مددكار اجتماعي ـ به مناسبت هفته بهزيستي در محل خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا) برگزار شد، اظهار كرد: بر اساس آمارهاي مراكز بازپروري سازمان بهزيستي 10 تا 12 درصد زنان خياباني متاهل هستند و اغلب آنان در سنين ابتداي جواني 20 تا 29 سال قرار دارند، البته آمار مراكز بازپروري سازمان بهزيستي با آمارهاي جامعه متفاوت است.

  عناوین فوق فقط مشتی است نمونه خروار , هیچ کدام هم از سایت های بیگانه منعکس نگردیده ! و همه فقط در یک روز منعکس شده . شما یا از آمار اطلاع و آگاهی نداری و با اینکه وقت گزارش ارقام و آمار جنایات “با چاقو مرغ نوش جان می کنی ”

  البته یک عنوان خبری هم در سایت آفتاب نیوز به چشمم خورد , خواندم توصیه می کنم شما هم بعد از صرف ” مرغ با چاقو ” بخوانیدش. عنوان وبخشی از آن بدین قرار است :

  آفتاب نیوز :” آیا پلیس حق دارد وارد حریم‌ خصوصی‌ شود؟‬‬ ”

  . . . از دیگر کنوانسیون ها می توان به کنوانسیون حقوق بشر اروپایی، بیانیه ی ۱۹۶۸ تهران، کنوانسیون شورای اروپا راجع به آزادی های اساسی، مصوب۱۹۵۰ و کنوانسیون شورای اروپا راجع به حق حریم خصوصی در ۱۹۹۵ اشاره کرد.

  باید دانست که روابط شخصی بین افراد، حریم خصوصی آن ها محسوب می شود و این حریم محترم است و کسی که آن را هتک کند، مجرم شناخته می شود.

  حریم خصوصی افراد در دولت جمهوری اسلامی ایران مصون است و هیچ کس حق ورود به آن را ندارد؛ مگر در دو مورد: تزاحم حریم خصوصی با حقوق دیگران و یا تزاحم حریم خصوصی با مصالح عمومی. بدیهی است که جواز این مداخلات با تشخیص مراجع ذی صلاح قضایی و احراز عنوان، مقدور می باشد. در این زمینه در اصل ۲۲ قانون اساسی مقرر می دارد: «حیثیت، جان، حقوق، مسکن و شغل اشخاص از تعرض مصون است؛ مگر در مواردی که قانون تجویز کند.” قلم فرانسه

 4. امید گفت:

  حرفاش بیشتر باعث خندست،مرغ خوردن رو نشون ندید!!؟!!

 5. RiddleR گفت:

  هرگونه اقدامی مشابه مرغ خوردن , بازی با مرغ , دید زدن مرغ و هرگونه مرغ آزاری در ” ملا عام ” اقدام علیه امنیت ملی تلقی شده و خاطی مرتد محسوب شده و محکوم به اشد مجازات است …

  بند 2 ماده 8 جرایم مرغی – قانون اساسی مملکت ولایت مدار

 6. ناشناس گفت:

  اینم راه حل هوشمندانه!!! اصلا یک فیلم بسازید که یک آقا با لباس مندرس وارد صحنه(خانه نباشد چون ایجاد جرم و جنایت می کند) شود و یکساعت بعد هم بی گفتگو از صحنه خارج شود! یک فیلمی می شه! ضد جرم و جنایت!

 7. پروین گفت:

  مثلا خواسته بگه که از گرانی خبر داره و درد مردم رو میدونه!!!

 8. ناشناس گفت:

  دو نکته وجود داره یک اینکه ببینیم اون آدم فقیر اصلا تلوزیون داره که بخواد فیلمی رو ببینه که توش مرغ بازی میکنه!
  و دو اینکه ببینیم اون آدم فقیر اصولا اعتقادی به دیدن صدا و سیمای آقای ضرغامی داره !!!
  نکته سوم اینکه برادر نکن نکن برادرِ من، اونوقت مجبور میشی همه چیزو سانسور کنی و بجاش سیبزمینی آبپز بذاری

 9. ناشناس گفت:

  بابا تو دیگه کی هستی؟!

 10. ناشناس گفت:

  این …اگه رلست میگه آدرس خونش رو بده تا بریم یخچالش وپشت بومش رو ببنیم/

 11. ناشناس گفت:

  احمدی تو حیا نمی کنی؟ فکر کردی با عده ای شیرین عقل مثل خودت طرفی؟ بدبخت اینترنت باعث شده که پته آدم های حقه بازی مثل تو و اربابانت رو شده و همه بدانند که شماها عده ای دزد و فاسق و طرار هستید که آمده اید جیب این مردم را خالی کنید برو حیا کن ای بدبخت

 12. Amir گفت:

  اينقدر مردم را خوارو تحقير کرده اند که ديدن خوردن مرغ را هم ميخواهند سانسور کنند؟!…
  واي بحال ايران وايراني !……

 13. sasan گفت:

  تظاهر به مرغ خوري هم مثل آب بازی مخالف طرح امنيت اجتماعی است ؟!…

 14. امیر گفت:

  سلام

  من هم موافقم: “یکی از هنرهای جمهوری اسلامی پرورش آدمهایی با عقل کم و هیکل درشت بوده که این آقا یکی از بهترینهایش است”

  سایت شما فیلتر است، ما با فیلتر شکن میاییم اینجا و این فیلتر شکن ها از یک IP برای کاربران متعدد استفاده می کنند. شما هم فقط IP را نگاه می کنید و اگر تکراری باشد فکر می کنید یک نفر دارد با فاصله کم نظر می دهد و اخطار می دهید و حذفش می کنید. حالا اگر نظرات چند هزارتایی داشتید شاید کار حذف منطقی بود ولی حالا که هر خبر انگشت شمار کامنت دارد دیگر چرا این کار را می کنید؟ ما فکر می کردیم شاید شما منطقی تر از تابناک و … باشید. آیا درست فکر می کردیم!؟

 15. ناشناس گفت:

  وقتی آدم میبینه که فرمانده نیروی انتظامی تا این حد از عقل و درایت تهی است گریه اش می گیره که در کشوری نخبه پرور چه کسانی در مصدر قدرت قرار دارند.

 16. احمد آزاد گفت:

  خدا بيامرزدت مولانا
  چونكه بي تمييزيانمان سرورند
  صاحب خر را به جاي خر برند
  آخه آقا پليسه تصوير مرغ كه ايراد نداره.اختلاس سه هزار ميلياردي ايراد داره.بيمه كه ايراد نداره دزدي رحيمي ايراد داره.ماشين فروختن كه ايراد نداره ولي پژو ٥٠٤ رو ٢ ميليازد بفروشي
  ايراد داره.

 17. ناشناس گفت:

  تازه اين كشتي گير تيم تاج بوده!

 18. ابراهیم گفت:

  اصلا زن هم نشان ندهید تا جوانان به فکر ازدواج نیافتند!

 19. یاشار گفت:

  نمیدانم چرا بعضی ها عمدا سعی دارند خود را مسخره و مضحکه خاص و عام نمایند ؟

 20. هامون گفت:

  ديني كه پيش از بقدرت رسيدن قرار بود قاتق نان مردم باشد و وعده اتوبوس مجاني ، آب و برق مجاني ، پول نفت و … را ميداد پس از بقدرت رسيدن مدعي است در برابر گراني ها حتي يك ” آخ ” هم نگوئيد و ديدن صحنه هاي خوردن مرغ را براي مردمانش خطرناك و تحريك آميز ميداند !
  كاش يكي بود همه اين وعده وعيدهاي قبلي روباهان سياست پيشه را كه دين را ابزار كسب قدرت كرده اند ونيز حرفها و اعمال پس از بقدرت رسيدنشان را بگوش همه مسلمانان خاورميانه كه اين روزها نا آكاهانه علم دين و اسلام بدوش ميكشند را به اطلاعشان ميرساند تا بدانند همان كه امروز مشتاقانه بدنبالش هستند و فكر ميكنند قاتق نانشان ميشود فردا قاتل جانشان خواهد بود .