سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
 • صفحه اصلی
 • » دروغ ممنوع/ آقای ضرغامی! توصیه های میرحسین را بیاد دارید؟...
» اعتراف رئیس صداوسیما به عملکرد یکسویه رسانه ملی در سال ۸۸

دروغ ممنوع/ آقای ضرغامی! توصیه های میرحسین را بیاد دارید؟

چکیده :پس از سه سال و در آستانه سومین سالگرد جنبش سبز مردم ایران، ضرغامی منتصب رهبری در صداو سیما به یک طرفه بودن این رسانه ملی در طول اعتراضات مردمی پس از انتخابات مهندسی شده ریاست جمهوری اعتراف می کند و می گوید که برای آرام کردن اوضاع چنین اقدامی را انجام می داده است. وی نمی گوید در حالی که مسئولیت امنیت و انتظامات کشور نهادهای دیگری هستند و صداو سیما بر اساس اصل ‏ یکصد و هفتاد و پنجم باید با رعایت آزادی‏ بیان به نشر افکار مختلف با رعایت‏ موازین‏ اسلامی‏ و مصالح‏ کشور بپردازد، چرا میلیون ها ایرانی را از حق مسلم خود محروم کرده...


میرحسین موسوی: ” دروغ به مشخصه‌ای غیرقابل تفکیک از صدا و سیما تبدیل شده و زشت‌ترین بداخلاقی‌ها نشانه تعهد به دین پیامبری تلقی می گردد.”

کلمه: پس از سه سال و در آستانه سومین سالگرد جنبش سبز مردم ایران، ضرغامی منتصب رهبری در صداو سیما به یک طرفه بودن این رسانه ملی در طول اعتراضات مردمی پس از انتخابات مهندسی شده ریاست جمهوری اعتراف می کند و می گوید که برای آرام کردن اوضاع چنین اقدامی را انجام می داده است.

وی نمی گوید در حالی که مسئولیت امنیت و انتظامات کشور نهادهای دیگری هستند و صداو سیما بر اساس اصل ‏ یکصد و هفتاد و پنجم باید با رعایت آزادی‏ بیان به نشر افکار مختلف با رعایت‏ موازین‏ اسلامی‏ و مصالح‏ کشور بپردازد، چرا میلیون ها ایرانی را از حق مسلم خود محروم کرده است.

رئيس سازمان صداوسيما با بيان اينكه اصلي ترين كار ما عادي سازي شرايط بود، به یکسو نگری این رسانه در جریان پس از انتخابات اعتراف کرد و گفت: مصاحبه هايي با مردم صورت مي گرفت كه آنها عمل فتنه گران را تقبيح مي كردند و اين به عادي شدن شرايط كمك مي كرد!!

او نمی گوید که چرا از یکی از این همه مردمی که در خیابان ها حضور داشتند، مصاحبه ای پخش نشد.

ضرغامي با ادعای اينكه گفت وگوهاي تلويزيوني و مصاحبه هاي زيادي در اين خصوص صورت گرفت، گفت: من شخصا با سران فتنه گفت وگو كردم و به آنها گفتم شما هم بياييد و گفت وگو كنيد اما آنها مي خواستند يك طرفه بيايند و بيانيه بخوانند، از طرفي برخي از آقايان هم نيامدند و مي خواستند ببينند در آينده چه مي شود و بخشي هم كه مخالف فتنه بودند، براي صحبت كردن شرط مي گذاشتند و مي خواستند بسيار تند صحبت كنند.

این رییس انتصابی صدا و سیما نمی گوید که مصاحبه های یک طرفه و نادیده گرفتن حق همان 13 میلیونی که ادعا می کنند، را چگونه تضییع کرده و چگونه باعث شده است که بخش وسیعی از جامعه هیچگونه سهمی از صدا و سیمای ملی نداشته باشند و آن را در حد یک رسانه قبیله ای و قومی نازل کرده است.

این سردار که سال هاست کرسی ریاست صدا و سیما را به تسخیر خود در آورده است، پیش از این ادعا کرده بود که “اما درباره حضور آقایان موسوی و کروبی در تلویزیون در شرایط فعلی باید بگویم ماه‌ها قبل از برگزاری انتخابات امکانات و ظرفیت‌های مفصلی را در اختیار هر چهار نامزد قرار دادیم. دو سه روز پس از انتخابات ملاقاتی با مهندس موسوی داشتم. در آن ملاقات به ایشان گفتم شما با استفاده از برنامه‌های تبلیغی مفصل سازمان در آن چند ماه چه جایگاهی در کشور به دست آوردید و اینکه 13 میلیون رایی که آوردید بسیار بالا و قابل توجه است. پس قدر بدانید و با پذیرش قواعد بازی و دموکراسی در صحنه رقابت سیاسی حضور پیدا کنید و ما نیز این آمادگی را داریم که این همکاری را با شما داشته باشیم”.

کسی از قواعد بازی سخن می گوید که آوازه سریال های ساخته و پرداخته توهمات خود و دوستانش چون هویت و چراغ و بیست و سی و …. سال هاست آرامش را از کشور ربوده و اتهام زنی های بی مورد و دروغ شان زمینه مهاجرت میلیون ها ایرانی را فراهم کرده است.

او اقبال عمومی مردم به میرحسین موسوی نخست وزیر محبوب امام را فراموش می کند و یادش می رود صدا وسیمای ضرغامی در طول زمان تبلیغات انتخاباتی با همه قوا در اختیار احمدی نژاد و تیمش بود و با اعلام زودرس نتایج انتخابات به تنش در جامعه دامن زد.

این رییس انتصابی صدا و سیما به همین هم بسنده نکرده و گفته بود: ایشان توانایی کنترل اغتشاشاتی را که به دلیل انتشار بیانیه‌های ایشان در تهران رخ داد، نداشتند. در همان شب اول که حوادث شروع شد تعداد زیادی کشته شدند. اگر این مساله را که در چند خیابان و منطقه مشخص رخ داد به صورت عمومی در شبکه‌های سراسری مطرح می‌کردیم، چه پیامی می‌توانست داشته باشد؟ توزیع این ناپایداری در سراسر کشور برای آنهایی که رای دادند و از نتیجه رای خود راضی بودند و با شادابی در انتخابات شرکت کرده بودند و حماسه‌ای بزرگ خلق کرده بودند، چه پیامی دارد؟ بنابراین به هیچ وجه دلیل و منطق مناسبی نبود که چون آزادی بیان هست ما هم بیاییم و با مردم چنین حرف بزنیم.

او نمی گوید کسی که توانایی دارد با یک بلند گوی دستی میلیون ها شهروند را که از میدان امام حسین تا میدان آزادی تجمع کرده اند را به سکوت و آرامش فرا بخواند، نخواهد توانست از یک رسانه ملی با صدایی رساتر مردم را به آرامش بخواند!!

ضرغامی نمی گوید که عامل این عدم آرامش چه کسی بوده است؟ بیانیه قانونی و هدفمند میرحسین موسوی یا سخنان و تحریکات کسانی که خود را حامی ” نظام” می دانند و برای این قدرت چند روزه بر همه چیز پشت پا زده و چشم به همه واقعیات بسته اند؟

او که از آزادی بیان فقط همین می داند که رسانه ملی را در خدمت “قبیله” خود قرار دهد، مدعی شده بود که این امر با هیچ منطقی مناسب نیست!! منطقی که آقای ضرغامی و دوستانش پیرو ی می کنند با منطقی که آزاد مردان و آزاد زنان دنبال می کنند، تفاوت اساسی دارد.

ضرغامی حافظه تاریخی ندارد که به یاد بیاورد آنجا که میرحسین موسوی متواضعانه و دردمندانه توصیه کرد “برای برقراری آرامش در خیابان ها مطابق اصل ۲۷ قانون اساسی امکان تجمع های مسالمت آمیز را نه تنها فراهم کنند، بلکه چنین گردهم آیی هایی را تشویق کنند وصدا و سیما را از قید بدگویی ها و یک طرفه عمل کردن ها رها سازند. بگذارند صداها قبل از آن که به فریاد تبدیل شود به صورت استدلال و مجادله احسن در این رسانه جاری، تصحیح و تعدیل گردد.”

ضرغامی که سابقه جعل سخنان امام خمینی را هم در پرونده خود دارد، سپس اینگونه ابراز عقیده كرد: “شخصا به خاطر علاقه‌ای که به آقای کروبی دارم، آنقدر آقای کروبی را نشان دادیم که بارها خودشان و نزدیکانشان می‌گفتند این کار خوبی نیست. شاید نسبت حضور آقای کروبی و همفکران شان به بیش از 10 برابر برسد. فکر می‌کنم بیش از هر کسی ایشان در تلویزیون حضور داشتند. اگر این آقایان بحث ایجاد ثبات و پایداری و حفظ قواعد امروز و این چند ماهه دموکراسی کشور را رعایت کنند- که باید مبتنی بر مصالح کشور باشد- و از این مرحله بگذریم مشکل خاصی برای حضور آنها نداریم.”

سيدعزت الله ضرغامي رئيس سازمان صداوسيما که ید طولایی در بر هم زدن آرامش و امنیت کشور در پرونده خود دارد، در همايش امنيت پايدار كه به همت دانشگاه جامع امام حسين(ع) برگزار شد، همچنین ادعا کرد: امنيتي كردن اموري كه امنيتي نيست، خود باعث از بين بردن امنيت پايدار مي شود.

وی در طول اعتراضات قانونی مردم در جریان پس از انتخابات مهندسی شده انتخابات 88 یا سیاه نمایی و وارونه کردن واقعیات ها، به خشونت و امنیتی شده فضای جامعه کمک شایانی کرد، اینک پس از سه سال مدعی می شود که يكي از بهترين پايلوت هاي بررسي اين موضوع فتنه 88 است. حادثه فتنه در اوج قدرتمندي نظام و مشاركت بالاي مردم ناگهان اتفاق مي افتد و خيلي ها را غافلگير مي كند.

این رییس انتصابی صدا و سیما که طی سه سال گذشته با جعل اخبار و واقعیات منجر به بی اعتمادی بخش وسیعی از جامعه شده است، با فراموش کردن عملکرد خود در طی ماه های پس از انتخابات می گوید: بخشي از كار مقابله با فتنه جمع كردن كف خيابان ها بود كه توسط نهادهاي امنيتي انجام مي شد و در كنار آن بايد بر روي افكار عمومي كار بسيار وسيعي انجام مي شد.

وی پس از سه سال اعتراف می کند که از رهبری دستور مستقیم می گرفته و می افزاید: رهبری در آن زمان از ما خواستند كه جداسازي كنيم و نشان دهيم افرادي كه الان در كف خيابان ها امنيت را برهم مي زنند، غير از 13ميليوني هستند كه به جريان مقابل راي دادند.

ضرغامی نمی گوید جعل واقعیت حضور سبز مردم در خیابان های شهر با چه منطقی اجرا شده است و او و همراهانش چگونه با قلب حقیقت، و عدم اطلاع رسانی درست و منصفانه مردم را به سمت رسانه های خارجی هدایت کردند.

رئيس سازمان صداوسيما با بيان اينكه اصلي ترين كار ما عادي سازي شرايط بود، به یکسو نگری این رسانه در جریان پس از انتخابات اعتراف کرد و گفت: مصاحبه هايي با مردم صورت مي گرفت كه آنها عمل فتنه گران را تقبيح مي كردند و اين به عادي شدن شرايط كمك مي كرد!!

او نمی گوید که چرا از یکی از این همه مردمی که در خیابان ها حضور داشتند، مصاحبه ای پخش نشد.

ضرغامي در ادامه ادعا کرد: همين طور در چهار سال پيش و ايام عيد كه آمريكا تبليغات فراواني براي حمله به ايران مي كرد، ما در جهت خنثي سازي آن گزارش هايي از عادي بودن شرايط در ايران و خريد شب عيد مردم پخش مي كرديم كه اين خودش يك كار امنيتي بود.

این در حالی است که تظاهرات مردم در روز 25 بهمن که به دعوت میرحسین موسوی و مهدی کروبی انجام شد، را او و وزیر اطلاعات منصوب رهبری، حضور مردم در خیابان برای خرید نوروز خواندند.

و چه شایسته گفت میردربند که “و مظلوم‌تر از انقلاب اسلامی، جمهوری اسلامی و قانون اساسی، خود اسلام است؛ دینی که بسیار از آن نام می‌برند و اندک به آن عمل می‌شود. چه بسیار که دین را سرند می‌کنند، هر چه از آن که منافعشان ایجاب نکند به فراموشی می‌سپارند و سلیقه‌ها و مصلحت‌های خود را متن اسلام می‌نامند، تا جایی که دروغ به مشخصه‌ای غیرقابل تفکیک از صدا و سیما تبدیل شود و زشت‌ترین بداخلاقی‌ها نشانه تعهد به دین پیامبری تلقی گردد.”


40 پاسخ به “دروغ ممنوع/ آقای ضرغامی! توصیه های میرحسین را بیاد دارید؟”

 1. ناشناس گفت:

  حیف از لفظ ” آقا ” که برای همچنین افرادی بکار برده شود

 2. شیرازی گفت:

  یا حسین میر حسین

  مهم اینه که میر حسین با گفتارش در قلب سبز ما رسانه ای عظیم و جاویدان خلق کرد

  رسانه ی منصوب به رهبری نمی خوایم ، رهبر سلطان منش نمی خوایم ، امام به سالروز وفاتت نزدیک می شیم ، ببین انقلابت رو به چه روزی انداختند …

  یا حسین میر حسین

 3. ناصر گفت:

  وقتی صدا وسیما دربست در اختیار یک جناح است،آنوقت به بی بی سی احساس نیاز می شود.

 4. ناشناس گفت:

  هرکس به ظالم در ظلم کردن به دیگران کمک کند توسط همان ظالم گرفتار و مجازات میشود.

 5. امیر گفت:

  فراموش نکرده ایم که در پی اتهام‌های محمود احمدی نژاد به هاشمی رفسنجانی و خانوادهٔ او، دفتر هاشمی رفسنجانی، یک روز پس از مناظره، با ارسال نامه‌ای خطاب به عزت‌الله ضرغامی، خواستار تعیین فرصتی پیش از پایان مهلت تبلیغات انتخاباتی برای پاسخگویی به اتهاماتی شد که از سوی احمدی نژاد متوجه هاشمی و فرزندانش شده‌است. در این نامه چنین نوشته شده بود: «در پی نسبت دادن دروغ‌ها و تهمت‌های مکرر به شخص آیت‌الله هاشمی رفسنجانی و فرزندان ایشان و ایجاد شبهه در فضای انتخاباتی توسط آقای احمدی‌نژاد که فرصت دفاع و پاسخگویی نیز وجود نداشت، خواهشمند است دستور فرمایید قبل از اتمام مهلت تبلیغات انتخاباتی فرصت مناسب، در اسرع وقت در همان شبکه، جهت پاسخگویی و شفاف سازی در خصوص موارد کذب ادعا شده فراهم گردد.»
  اما ضرغامی به جای اینکه به هاشمی فرصت دفاع بدهد باز هم تریبون صدا و سیما را اینبار تنها و بدون رغیب در اختیار احمدی نژاد قرار داد تا بیش از پیش دروغ پراکنی کند.
  اینها از حافظه ی مردم پاک نخواهد شد آقا عزت. باش تا به وقتش……

 6. ناشناس گفت:

  نشریه محترم و وزین کلمه از شما خواهشمندم از به کار گیری واژه های “آقا”، “جناب”، “محترم” ، “گرامی” جدا خودداری کرده و حرمت این واژه ها را حفظ کنید. دادستانی که شریک قتل باشد و حتی با دست خود کسی را در زندان کشته باشد آیا شایسته است که پیش از آوردن نام او از اینگونه واژه ها استفاده کرد. یا شبکه ای که علنا در برابر مردم ایستاده است، درحالیکه این رسانه با ثروت و درآمد این مردم راه اندازی شده است، آیا سزاوار است که با این واژه ها از او نام برد. اینها عده ای لات و اراذل و اوباش هستند که دری به تخته خورده و این پست ها را اشغال کرده اند تا کی صاحبان اصلی این سرزمین آنان را از این کشور بیرون کرده و حق را به حقدار برسانند. از توجه شما بسیار سپاسگزارم

 7. مادر دو شهید گفت:

  گناه این ماهواره ها که حتی به مذ هبی ترین خانواده ها هم راه یافت بگردن حکومت خائن ودورغگو است که اسلام را

  هم وارونه جلوه داده وبزرگترین خیانت را به اسلام نمو ده است

 8. ناشناس گفت:

  zamane emam ham resane nabud vali kar age 2rost bashe zehn haro dargir mikone nemikhad kheili tabligh beshe

 9. ناشناس گفت:

  چقدر از خودشان متشکرند !!! کدام موفقیت و پیروزی ؟ منفورترین نهاد و تشکیلات دولتی صدا و سیماست ! بی مخاطب ترین و بی وجهه ترین رسانه صدا و سیماست ! آقای ضرغامی فارسی وان در پیت از شما معتبرتر است .
  آرامش گورستانی ، وضعیت فلاکت بار اقتصادی با این درآمد سرشار نفتی در 7 سال گذشته و وضعیت اسفبار سیاست داخلی و خارجی و دور کردن مردم از بزرگترین پشتیبان معنوی یعنی اسلام و آرامش گورستانی و خفقان و بی اعتمادی به همه چیز و خصوصآ آتش زیر خاکستر را شما موفقیت و پیروزی میدانید ؟!! آنهم وضعیتی که مقصر بالای 60 درصد آن صدا و سیماست .

 10. ناشناس گفت:

  vaghti mobaleghin monharef bashand hamin ast natigeh

 11. امیدسبز گفت:

  ایشان علنا اعتراف می کنند که، ظلم ها کردیم، بی عدالتی ها کردیم، دروغها گفتیم، تا امنیت را برقرار کنیم!!!…کدام امنیت؟
  منظورشان سرکوب و منکوب و خفه کردن صداهاست؟
  امنیت و آرامش گورستانی؟
  امنبت و سکوت به چه قیمتی؟ اصلا امنیت چه کسی؟ مردم یا مقامات؟
  از طرفی، ایا هدف، هر وسیله ای را توجیه می کند؟
  البته همه حکومت های ظالم و مستبد و دیکتاتوری از همین شیوه های ماکیاولیستی استفاده می کنند و همیشه خود را محق میدانند که برای برقراری امنیت! یا برفرض حفظ نظام! (کدام نظام؟نظام دروغ و شیطان؟!) دروغ بگویند و آدم بکشند و صداها در گلو خفه کنند و اعتراض ها را سرکوب کنند!
  اما حتما خودشان می دانند که این ظلم ها و بی عدالتی ها، این فریادهای منکوب شده و خفه شده در گلو، روزی که نزدیک هم هست منفجر خواهد شد و دودمان دیکتاتورها را بر باد خواهد داد…درود بر میر صداقت و راستی ها

 12. ناشناس گفت:

  بی صدا و بی سیما,صداها و قلم ها دربندند,منافع ملی یا منافع نظام و حکومت

 13. جواد گفت:

  سرذار ضرغامی عملکرد شما نتیجه اش فرار مغزها و بایکوت صدا و سیما شده و کمتر خانوادهای وجود دارد که صدا و سیمای شما را ببیند , نفرتی که از دستگاه شما وجود دارد از هیچ سازمانی وجود ندارد, سازمان دروغ متعلق به یک قبیله

 14. علی45 گفت:

  بالاترین ظلم رهبر جمهوری اسلامی به این مملکت محروم کردن این کشور از انسانهای وارسته ای چون میر حسین وکروبی وهزاران اندیشمند فاضل وانشقاق در بین ملت است و نشاندن دروغگویان و متقلبین بر مناصب . من ذره ای از حقوق خود و فرزندانم را به این آقا نخواهم بخشید چه در دنیا چه در آخرت آن را مطالبه میکنم.سرنوشت جامعه ای را به سمت سیاهی و تباهی سوق داد

 15. علی گفت:

  دلم گرفت … انگار نه انگار موسوی عزیز در حصر هستند

 16. ناشناس گفت:

  صدا و سیمای جمهوری اسلامی دروغ گو پراکن دنیا

 17. ناشناس گفت:

  دوباره سبز می شویم

 18. ناشناس گفت:

  شما ها نيز در طول 8سال دوران اصلاحات هيچ ارزشي براي 35ميليون تورك ايران هيچ جايگاهي قائل نشديد!
  نزديك به 100سال است كه اقوام غير فارس هيچ سهمي در صدا وسيماي سراسر فاشيستي شما ندارند
  حتي اينقدر به آزادي بيان اعتقاد نداريئ كه 1 انتقاد ساده را منتشر كنيد لعنت به فاشيزم آريايي

 19. ايراني گفت:

  اگر كار شما عادي سازي شرايط است مثل اين است كه جامعه اي در حال غرق شدن در فلاكت هاي اقتصادي و اعتياد و بي كاري است آن وقت شما همش نشان دهيد كه نه جامعه خوب است همه چيز عالي است تا وقتي دروغ و ديكتاتوري است امور اين مملكت سامان نمي يابد

 20. yousef گفت:

  سلام. ما صبرمان زیاد است. تسلیم هم نمی شویم. قرار نیست همینها تا ابد در این کشور حکمرانی کنند. نسل بعد و نسل های بعد می آیند و جای اینها را می گیرند. باید روی آنها کار کرد. باید به آنها آگاهی و بینش داد. باید به آنها امید داد. باید به آنها ایمان داد.

 21. ناشناس گفت:

  فعلا که عین کف روی آب محو شدید.دمت گرم رسانه ملی که حق رای دهندگان به احمدی را گرفتی از این ها که به دموکراسی تا جایی اعتقاد دارند که حرف خودشان بشود.

 22. rahjoo گفت:

  ya hosein- mir hosein

 23. ناشناس گفت:

  هرا رهنورد: حرف حق زده‌ایم، جز این بود الان در زندان نبودیم

  خانم رهنورد با اشاره به درخت توتی که سال ها قبل مهندس موسوی در خانه کاشته و اکنون درخت تناوری شده است، گفت که ما به اینها هم گفته ایم که بر همه حرف ها و باورهای قبلی خود ایستاده ایم. همه آن مسائل همچنان باقیست. حتی اگر ما را به این درخت توت دار بزنید و زیر همین درخت هم خاکمان کنید، در هرحال چیزی تغییر نمی کند و نمی ترسیم، چون معتقدیم که حرف حق زده ایم و اگر جز این بود الان جای ما در زندان نبود و آزاد بودیم.

 24. ناشناس گفت:

  این نااهلان در خلوت خودشان شرمنده وجدانشان نمی شوند تف به این همه بی شرمی و وقاحت تف.

 25. علی گفت:

  لعنت بر این حکومت سراپا دروغ.
  مرگ بر استبداد ودیکتاتوری.

 26. nima گفت:

  ضرغامی باید یک روزی به تاریخ جواب بده .که چه جوانهای فقط به خاطر تبلیغات مسموم صدا وسیما کشته شدن .باید جواب بده چه کسانی بی گناه در زندانهای اسلامی روز را به شب میگذراند .صرغامی این شخص منفور جامعه ایرانی وتلویزیون منفورتر آن سوال های زیادی رو باید به تاریخ جواب بده . هنوز از یاد نرفته که تهرانی شکنجه گر ساواک چگونه با گریه به تاریخ جواب میداد .صرغامی باز تاریخ تکرار خواهد شد این دفعه به سود مردم .چون مردم از تاریخ بسیار درس گرفتن

 27. محسن لک گفت:

  فعلا که قلم دست شماست طوری حرف میزنید انگار اصلا ندیدید که خدای تبارک و تعالی به قلم سوگند خورده
  حالا سران بقول شما فتنه تو حصرند شما هم هرچی دلت میخواد بگو من در صفحه فیسبوکم مطلبی گذاشتم با عکسی که میرحسین در حال پارو کردن برف حیاطشه
  راستی تو چند وقته جارو دستت نگرفتی چند وقته نونوایی نرفتی ؟
  حق علی (ع) نبود با معاویه مقایسه بشه اما شد
  حق موسوی نیست تو به ناروت دربارش حرف بزنی
  تو اصلا جرات داری با یکی از بچه های ستادش رودرو گفتگو کنی؟ نه توان مباحثه با اونا رو داری نه اجازش رو پس حاسبو قبل ……..
  اما اگه فکر میکنی اشتباه میگم هم اسمم هست هم ایمیلم امتحان کن
  ما عاشق کشور و اسلام و امامیم
  دلسوز ایران وایرانی و نظام و انقلابمونیم
  ممکنه اشتباه کنیم اما دروغ نمیگیم
  ممکنه ضرر برسونیم به بیت المال اما برنامه و بودجه رو تعطیل نمیکنیم تا 3000 تا 3000 تا گم بشه
  ممکنه ابنبات چوبی بدیم و در غلطان بگیریم اما به جایی نمیرسونیم که کارگر هم از چین بیاد
  ممکنه با برخی نظرات رهبری موافق نباشیم اما علیه ایشون و نظام توطئه نمی کنیم و با قهر چندین روزه ابروی کشور رو نمیبریم
  ممکنه اصرار کنیم همه بودجه ها حتی اونایی که تحت نظر رهبریست نظارت کامل بشه اما تو مجلس با کنایه نمگیم اگر راجع به بودجه برخی نهادها حرف بزنیم دنیا هوار میشه رو ایران
  اقای ضرغامی خدای رحمان در سوره مبارکه نحل ایه98 میفرماید:هنگامی که قران میخوانی از شر شیطان مطرود به خدا پناه ببر حال وقتی راجع به دنیا این عروس هزار داماد حرف میزنیم چه خاکی باید بر سرمان بریزیم؟
  و بقول سوره مبارکه نسائ ایه 119 مراقبت کنیم تا خدای نخواسته شیطان را به جای خدا برنگزینیم که یک نقطه بیش فرق رحیم و رجیم نیست از نقطه ای بترس که شیطانیت کند ودر پایان همه مان را به به سوره مبارکه نحل ایه 125 انظار میدهم:با حکمت و واندرز نیکو به راه

 28. محسن لک گفت:

  فعلا که قلم دست شماست طوری حرف میزنید انگار اصلا ندیدید که خدای تبارک و تعالی به قلم سوگند خورده
  حالا سران بقول شما فتنه تو حصرند شما هم هرچی دلت میخواد بگو من در صفحه فیسبوکم مطلبی گذاشتم با عکسی که میرحسین در حال پارو کردن برف حیاطشه
  راستی تو چند وقته جارو دستت نگرفتی چند وقته نونوایی نرفتی ؟
  حق علی (ع) نبود با معاویه مقایسه بشه اما شد
  حق موسوی نیست تو به ناروت دربارش حرف بزنی
  تو اصلا جرات داری با یکی از بچه های ستادش رودرو گفتگو کنی؟ نه توان مباحثه با اونا رو داری نه اجازش رو پس حاسبو قبل ……..
  اما اگه فکر میکنی اشتباه میگم هم اسمم هست هم ایمیلم امتحان کن
  ما عاشق کشور و اسلام و امامیم
  دلسوز ایران وایرانی و نظام و انقلابمونیم
  ممکنه اشتباه کنیم اما دروغ نمیگیم
  ممکنه ضرر برسونیم به بیت المال اما برنامه و بودجه رو تعطیل نمیکنیم تا 3000 تا 3000 تا گم بشه
  ممکنه ابنبات چوبی بدیم و در غلطان بگیریم اما به جایی نمیرسونیم که کارگر هم از چین بیاد
  ممکنه با برخی نظرات رهبری موافق نباشیم اما علیه ایشون و نظام توطئه نمی کنیم و با قهر چندین روزه ابروی کشور رو نمیبریم
  ممکنه اصرار کنیم همه بودجه ها حتی اونایی که تحت نظر رهبریست نظارت کامل بشه اما تو مجلس با کنایه نمگیم اگر راجع به بودجه برخی نهادها حرف بزنیم دنیا هوار میشه رو ایران
  اقای ضرغامی خدای رحمان در سوره مبارکه نحل ایه98 میفرماید:هنگامی که قران میخوانی از شر شیطان مطرود به خدا پناه ببر حال وقتی راجع به دنیا این عروس هزار داماد حرف میزنیم چه خاکی باید بر سرمان بریزیم؟
  و بقول سوره مبارکه نسائ ایه 119 مراقبت کنیم تا خدای نخواسته شیطان را به جای خدا برنگزینیم که یک نقطه بیش فرق رحیم و رجیم نیست از نقطه ای بترس که شیطانیت کند ودر پایان همه مان را به به سوره مبارکه نحل ایه 125 انظار میدهم:با حکمت و واندرز نیکو به راه پروردگارت دعوت کن و با انها به روشی که نیکوتراست استدلال و مناظره کن

 29. فومنی گفت:

  در برابر این سیه چهره ها دلتنگ چهره دوست داشتنی میر بزرگوارم

 30. نکیسا سامی گفت:

  یارب روامدار گدا معتبر شود – گر معتبرشود زخدا بی خبرشود

 31. هر ایرانی، یک رسانه سبز گفت:

  رسانه اینجاست. رسانه ملی ایران، رسانه دولت امید؛ رسانه دولت ادب.
  یاد مرد ادب همیشه جاودان و گرامی است.
  به خاطر آنکه هنوز نیز خاموش نشده‌ایم، از پست و کار و … کنار هستیم اما مقتخریم به ایستادگی در برابر امپراطوری دروغ با تمام جلوه‌هایش!

 32. هر ایرانی، یک رسانه سبز گفت:

  یک نکته همان بحث قومیت‌گرایی است.
  ترک‌ها یک بخش از مردم نجیب ایران هستند. نباید با افراط یا تفریط کشور را به بی‌راهه کشاند. به عنوان یک فعال در عرصه طراحی سایت برای مهندس میرحسین؛ بارها کامنت ترک‌ها مطرح می‌شد که غالبا آن‌هایی که یا شامل توهین بوده یا بر تجزیه‌طلبی تکیه کرده یا موجی از تفرقه و تشتت را توصیه می‌کردند، با انعکاس به کامنت‌گذار (اگر ایمیلی داشتند) به دلیل نقاط ضعف ناشی از انتشار پیام در برداشت اجتماعی و تاثیر آن؛ آن را منتشر نکرده‌ام. به جای آن سعی داشتم که متنی مبتنی بر پاسخ و روشنگری منتشر نموده و پاسخ‌هایی بر چرایی عدم توجه به تندروی را بیان کنم. البته این موضوع نیز به دلیل عدم دسترسی به شخص میرحسین یا سایر بزرگواران؛ به صورت شخصی تهیه شده و با هیچ عزیزی که در آن فضای پر شور درگیر بوده‌اند هماهنگی نداشتم. اما تلاش کرده‎‌ام دیدگاهم نه توهین‌آمیز؛ نه انکارگر حقوق ملی و نه مغایر با منافع ملی و قانون اساسی باشد.

 33. هر ایرانی، یک رسانه سبز گفت:

  طیف امپراطور دروغ دولت امید را چون کف بر روی آب منحل نکرده‎است. اگر باور به انحلال داشتید؛ اکنون میرحسین در بند نبود. اکنون اساتید دانشگاه به خانه‌نشینی مشهور نبودند؛ اکنون بی‌مغزان به جای دانشجو از دیوارها بالا نمی‌رفتنند. اکنون ادب و دین لااقل به خطبه‌ها باز می‌گشت. و … همه نشان از کفر شمایان دارد.

 34. فضول گفت:

  خدایش بیامرزد معلم ابتدایی ما . میگفت که دو چیز آدم را ذله میکند ، یکی خرده شپش و دیگری خرده سواد . شپش جثه ای دارد و زود میشود پیدایش کرد و از شرش راحت شد ، ولی خرده شپش نه . خرده سواد هم باعث میشود که آدم تا فرصتی پیدا کند ، افاضه میکند و رهنمود میدهد و مضحکه میشود . این خاطره مربوط به سالهای اخیر نیست که دوباره شپش همراه بعضی آدمها سر و کله اش پیدا شده است در عرصه فرهنگ کشور ، سالها قبل هم شپش بود و رژیم ستم شاهی با کمک اصل 4 ترومن ریشه اش را کند . حالا حکایت این دکتر سردار است که تصور میکند جامعه ایران همان تصویری است که در سیمای نظام تهیه و پخش میشود .

 35. شهاب آسمانی گفت:

  روزی میرسه که حقیقت رو میشه سیاهی میمونه واسه ضرغامی(همون زغال سیاه خودمون)
  اما تا اون روز اگه روزی هزاران میلیون بار دروغ و دونگ و آمارآبکی سرهم کنی باز هم ما راه حق رو پیدا می کنیم و با تو دهنی جوابتو میدیم
  پاینده باشی میر حسین در قلب مایی یا حسین

 36. ناشناس گفت:

  ماه همیشه پشت ابر نمیمونه سردار

 37. سرباز گفت:

  عزیزان من صبور باشید وبه خداوند حکیم اعتماد کنید وهرگز از مسیر حق وادب ونزاکت وحجب وحیا که از اوصاف بارز متقین وشخص میر حسین عزیزمان است خارج نشوید واتفاقا خطاب اقای ضرغامی به عبارات مودبانه را در همین راستا ببینید و به استظهار لطف خدا اعتماد کنید که خداوند بهترین یاور ماست

 38. نیما گفت:

  یا حسین درود بر تو ای میر بزرگ ما که ساده بودنت مثل جدت و مادرت است و مثل زینب راستگو و شجاع

 39. 100 گفت:

  جان مادرت عکس این دو تا … رو وردار حالم بد میشه .

 40. رضا گفت:

  به والله من تا شب 22خرداد88ماهواره نداشتم.ازآنروز به بعدماهواره گرفتم وصدای این دروغ پرداز رسما درمنزلم خاموش است مگربعضی سریال ها که بچه ها بخواهندببینند.به محض پخش آگهی تجاری واتمام سریال صدایش راخفه می کنیم که هیچ چیزی ازآن نشنویم.