سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
 • صفحه اصلی
 • » فریادی از سر درد؛ ” احمدی نژاد گشنمه”/ ویدئو...

فریادی از سر درد؛ ” احمدی نژاد گشنمه”/ ویدئو

چکیده :پیرمرد در میان همه صداهایی که هست یک فریاد دارد " احمدی نژاد گشنمه!" پیرمرد بی وقفه می گوید و تکرار می کند نه یک بار نه دو بار.... " احمدی نژاد گشنمه!"......پیرمردی رنجور با چهره ای آفتاب سوخته، مردی از خلیج فارس. فرزند دریا و گرسنه. مردی که روی رفتن به خانه ندارد. کارگری بازنشسته در سرزمینی که خدا نعمت را بر آن تمام کرده. بندر عباس یکی از مهمترین بنادر صادرات و واردات کشور. به استقبال رییس هیات دولت آمده. همو که در هر سفری به بهانه دیدار با مردم، عزت آنان را خدشه دار می کند و برای یک نامه مردمی را که مستحق خدمتند به دنبال خود می کشاند. ...


کلمه_ حامد آرین:  پیرمرد در میان همه صداهایی که هست یک فریاد دارد ” احمدی نژاد گشنمه!” پیرمرد بی وقفه می گوید و تکرار می کند نه یک بار نه دو بار…. ” احمدی نژاد گشنمه!”……

محمود احمدی نژاد که مثل همیشه مردم را در خیابان به دنبال خود می کشاند، این بار با صحنه ای رو به رو شد که اطرافیانش را هم شگفت زده کرد و به واکنش وا داشت.

پیرمردی رنجور با چهره ای آفتاب سوخته، مردی از خلیج فارس. فرزند دریا و گرسنه. مردی که روی رفتن به خانه ندارد. کارگری بازنشسته در سرزمینی که خدا نعمت را بر آن تمام کرده. بندر عباس یکی از مهمترین بنادر صادرات و واردات کشور. به استقبال رییس هیات دولت آمده. همو که در هر سفری به بهانه دیدار با مردم، عزت آنان را خدشه دار می کند و برای یک نامه مردمی را که مستحق خدمتند به دنبال خود می کشاند.

پیرمرد در میان همه صداهایی که هست یک فریاد دارد ” احمدی نژاد گشنمه !” پیرمرد بی وقفه می گوید و تکرار می کند نه یک بار نه دو بار…. ” احمدی نژاد گشنمه”……

صدای لرزان پیرمرد حتی در میان شعار اطرافیان که می خواهند با گفتن ” صلی علی محمد یاور رهبر آمد” آن را بی اثر کنند هم گم نمی شود. او باز بلندتر فریاد می زند…. ” احمدی نژاد گشنمه!” شعار می دهند و می خواهند صدای درد یک ملت را با یاوری رهبر بودن خاموش کنند. صدایی که خاموش نمی شود و هر روز بلندتر از روز قبل از گوشه ای شنیده می شود.

صدای این پیرمرد بازتاب همه فریادهایی است که سال ها از سوی دلسوزان و علاقه مندان نظام سر داده می شود. صدای مظلومیت مردمی است که سال ها صبوری کرده اند. صدای شکستن استخوان هایی است که در زیر بی کفایتی و سو مدیریت کسانی خرد می شود که عرضه اداره یک نانوایی را هم ندارند. صدای دردمندان است و مستاصلان. آنان که برای لقمه نانی در کشوری که در سالی که گذشت بالاترین میزان در آمد افسانه ای ارزی را داشت، در مانده اند.

و صدای مردی است که به پاس حق گویی اش به حبسش کرده اند او که از صاحبان قدرت پرسیده بود “با مشکلات بر زمین مانده اقتصادی و معیشتی کشور که به دلیل ضعف مفرط دولت روزبروز وخیم تر می شود چه می کنید؟”

مردی از جنس همین مردم که خیلی پیش تر نسبت به این همه ظلمی که می رود هشدار داده بود و انذار کرده بود. میرحسین در بند که درد مندانه گفته بود: «مگر ما شیعه‌های حضرت علی (ع) نیستیم؟» «مگر مسلمانان صدر اسلام را الگوی خود قرار نمی‌دهیم؟»، «آیا بارها نشنیده‌ایم که گفته‌اند مردم را در رکاب خود ندوانیم؟ پس چرا این‌ کارها را می‌کنیم؟» کار خوب را باید برای خدا انجام دهیم و در این صورت است که اثر خواهد داشت و یقینا خدا هم برکت خواهد داد.

و اینگونه است کاری که برای خدا نیست و برای بالا رفتن از پله های قدرت است، نتیجه ای ندارد جز اختلاس سه هزار میلیارد تومانی و ” فاسد ترین دولت” تاریخ جمهوری اسلامی.


 • ناشناس

  احمدی نزاد الفرار

 • ناشناس

  خدایا تو شاهدی که این نظامی نبود که دو تن از برادرانم یرای او شهید شدند و نظامی نبود که خود و دیگرم برادرانم برای او جانبازی کردیم خدایا ناصب احمدی نزاد را رسوا همو که موسوی و کروبی قهرمان را به دلیل نا توانی در پذیرفتن گناه خود بخ بند کشیده خدایا روحانیون همراه حاکم ظالم را رسواتر کن و به روحانیون همراه مردم امثال دستغیبها و عبداله نوریها عزت ده خدایا اسرای ما را از زندان نمرود حاکم بر تهران تحت عنوان ولی فقیه مسلمین ازاد و ستمگر جائر را رسواتر کن

 • مرتضی

  دردناک

 • ناشناس

  بوالفضل قدیانی: وظیفه‌ی ماست که آن قدر بگوییم تا هیمنه‌ی استبداد را بشکنیم

  انتخابات خرداد هشتاد و هشت، روندی چندین ساله بروز تام و تمام پیدا کرد و آن براندازی جمهوری اسلامی بدست نهادهای انتصابی و نظامی منصوب آقای خامنه‌ای بود. الان مدت‌هاست که جمهوری اسلامی براندازی شده است. نظامی که برای استقرار و تثبیتش هزاران شهید و جانباز داده‌ایم و زندان‌های رژیم و شاه را تحمل کرده‌ایم. متأسفانه نظام فعلی نه جمهوری است و نه اسلامی. من قبلاً در این باره توضیح داده‌ام. قرار نبود که جمهوری اسلامی نظامی استبدادی و خودکامه باشد. ولی متأسفانه قانون اساسی کاملاَ زیر پا گذاشته شد و استبداد دیرینه در این مملکت این بار لباس دین پوشید…

 • مژگان

  غبار آلوده مهر و ماه

 • سبز سبز

  خدایا هر چه زودتر رسوایی این حاکمان جبار را آشکارکن تا جهانیان بفهمند به اسم دین تو چه بلاهایی به سر این ملت مظلوم آورده اند!

 • ناشناس

  فقط گریه کردم، برای غرور هموطنانم که چه شکسته! و چه تکبری آن را شکسته است. اللهم عجل فرجه، اگر دروغ نیست!

 • دوستان لحظه ای با خود بیندیشیم چه گناهی کرده ایم که خدا…. و بی کفایتانی چون لاریجانیهای بله قربان گو را بر ما مسلط کرد ؟؟ شاید جواب را یافتیم !

 • نسل هایی که میسوزند

  بابا چرا لینک دانلود نمیذارید

 • دارم اشک می ریزم
  خسته شدیم…تا کی باید فریاد این مردم بی دفاع را بشنویم
  چو ناکس به کدخدایی کند
  کشاورز باید گدایی کند
  چرا نامه را در سایت نگذاشتید؟

 • ناشناس

  کمی انصاف داشته باشید/با کدام رییس جمهور ایران به ابن راحتی می شد ارتباط برقرار کرد؟ما آنقدرها هم فراموشکار نیستیم.

 • صادق

  حالا کجاشو دیدید صبر کنید با اجرای فاز دوم از سری سریال های هدفمندکردن ، خانوارهای چهار نفره که ماهانه حتی بیش از 50 میلیون ریال درآمد دارند نیز نیازمند دریافت مبلغ یارانه با رقم افزایشی آن خواهند شد .

 • ناشناس

  انسانهای بی مقدار برای پنهان کردن غرور و وجود نداشته خود جامعه را دردمند و سرافکنده می خواهند.
  ما چه کردیم که اینچنین مستوجب عقابیم!

 • ناشناس

  از این صداها زمان خاتمی زیاد شنیده میشد اون موقع شما مرده بودین؟ از یک صدا این همه عقده گشایی کردین؟

 • ناشناس

  کسیکه دزد رای باشد دزد نان هم است

 • سعید

  ناشناس عزیز چه فایده ارتباط برقرار کردنی که هیچ فایده ای نداشته باشد. کشور را که با صدقه نمی توان اداره کرد. احمدی نژاد اگر راست می گوید به جای مردم فریبی و این تظاهرات بیرونی مثل ادم به مسایل اقتصاد کلان کشور بپردازه که هر روز کمر مردم خم تر نشه. چه فرقی داره این احمدی نژاد با شاه و هر کس دیگری که می ره تو خیابونا برای حب نفس خودش. کار برای خدا پنهانی می شه. گاهی ادم فحش هم می خوره.
  و اون یکی دوست ناشناس عزیز اقای خاتمی هم کسی نگفته که هنر کرد در زمان ریاست جمهوریش. اما حداقل مثل این احمدی نژاد عزت مردم رو کف خیابون حراج نکرد.

 • ناشناس

  خدایا به حق قرآن کریم این دولتمردان بی رحم ازخداخبررامثل این پیرمرد وآن خانم همیشه محتاج بگردان تابه نان شب شان محتاج باشند وببینند شرمندگی ازخانواده چه عذابی دارد آمین یارب العالمین

 • محمد

  ما را به کجا رسانیده اند که همچون دوران قاجار ، “سلطان ” به خیابان ها می آید و ملت دردمند به گرد وی ،درد های خود فریاد میزنند. کجا است آن قانون و دستگاه های اجرایی که باید و باید و باید جوابگوی مشکلات ملت باشند.

 • ناشناس

  اخ که جگرم سوخت امیدوارم که سر جگر گوشه هایش بییاید
  نان همینطور که تو سواری – سوار و تو به دنبالش که مردم را عاجز کردی خدا ازت نگذره

 • بخش بسیار کوچکی از کتاب دردناک ملت

 • ناشناس

  خدا هستي تمومش كن

 • behzad

  لینک دانلود این فیلم بدون نیاز به فیلتر شکن و وی پی ان خواهشا فیلم رو پخش کنید تا دیگران هم ببینند
  https://rapidshare.com/files/135181095/goshneham_upload_by_RadioPendar.com_.mp4

 • sh

  من خودم بندری هستم خیلی ناراحت شدم بیاین از این به بعد احمدی نژاد هر جا رفت با پلاکارد احمدی نژاد گشنمه ازش استقبال کنیم به خاطر این کار که دیگه نمبان زندانیمون کنن اعتراضیمونو اینجوری نشون بدیم

 • مهدی

  کجایی میر حسین؟ کجایی شیخ؟
  همان بهتر که نبینی ما چه می کشیم!

 • ناشناس

  دوست عزیزی که گفتی از این صداها زمان خاتمی هم شنیده میشد،کجا خاتمی آدمها رو دنبال ماشینش اینور و اونور میکشوند؟کجا خاتمی عین ارباب ها رفتار میکرد و مردم رو خس و خاشاک خواند،رشد اقتصادی زمان خاتمی در بهترین حالت خودش قرارداشت،نرخ تورم بسیار بسیار پائین تر از این حرفها بود،شرط می بندم همین پیرمردی که توی فیلم هست زمان خاتمی وضعی به مراتب بهتر از این داشته،چون تمام آمارهای داخلی و بین المللی شاهدی بر این موارد است.دوست عزیز اینقدر سیاسی کاری نکنید،احمدی نژاد در حد رئس جمهوری ایران نبود.

 • ناشناس

  سرداران ملیاردی و غارت و رانت و میراث خواران ناحق خمینی بت شکن ان امام زهد و تقوی که تار موی مستضعفین را به ملیاردها محصولات ملیاردی نمیفروخت و بر عکس کسانی که حامی اهل ثروت و رانت عمل میکنند (و میگویند اشکال ندارد!) و او، خمینی س، سیره علی حیدر کرار داشت نه سیره عثمان – بشوند!

 • naruto

  جالب اینکه اون خرهای دور برش می گن دروغ می گه.واقعا که حقمونه این حکومت

 • afshar

  ین بابا به روشنی روز فقیره و شاید فکر کرده احمدی نژاد و این رد شدن چند دقیقه ای اش همان همای سعادتی باشه که از جوانی تا پیری منتظرش بوده و نعره بی انقطاع اون واسه همینه که این فرصت از دستش نره شاید چیزی گیرش بیاد اینو قیافه و حرکات اون پیرمرد داد میزنه… خیلی خوب آقای بلاگر حالا پلان بعدی معروفش کردید حالا تاوانشو اون پیرمرد و پسرای از همه جا بی خبرش و هفت جد و ابادش پس میدن و چند روز دیگه دستگاه خبر سازی آقایون خبر میده که چی آره.. طی اخبار واصله پدر بزرگ یکی از منافقین بد نام که اتفاقا پدر یکی از فعالین فتنه 88 هم بوده و هم اکنون هر دوی آنها در چنگال عدالت اسلامی اسیرندو با حکم دادگاه <> نه… فقط حبس ابد با اعمال شاقه شده اند برای بد نام کردن سیاست های اقتصادی دکتر احمدی نژاد در مراسم استقبال از ایشان مدام تکرار میکرد که البته این اظهارات باعث خنده و تعجب حاضرین شده بود !!! آقای بلاگر محترم لطفا 2 هفته دیگه هم از حال این پیرمرد خبری بگیر چون همانطور که دیدی آخرش به احمدی نژاد حرفشو زد حالا تو این پانزده روز یا وضعش خوب میشه یا خبر میدن بطور خود جوش از گشنگی مرد .