سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » پوستر/ پیام تبریک نوروزی مجید توکلی...

پوستر/ پیام تبریک نوروزی مجید توکلی

چکیده :حال می دانم که آزادی در بستر و زمینه مساعد و باوجود قانون و یا تعهد و همراهی همگانی معنی خواهد یافت. بیایید در این سال جدید انسانی نگاه کنیم، دغدغه مندانه عمل کنیم کمتر بگوییم و با تامل داوری کنیم و بدانیم اگر صادق باشیم و بی تردید اگر صادق باشیم، در پی صبر و امید به آنچه شایسته است خواهیم رسید. با تبریک سال نو آرزوی رسیدن لحظاتی را دارم که همگان درآن احساس شادی و خوشبختی داشته باشند....


سال نو بهانه ایی شده است برای حرف های از یاد رفته که گاه باید به ایستیم و به راهی که رفته ایم بنگریم و ببینیم که باید برویم و یا بازگردیم. شجاعت در بیان مان را ابتدا با اقرار به اشتباهاتمان نشان دهیم و بدانیم که باید بخوانیم و ببینیم و بشنویم. اگر با تجربه ها و فکر های سنجیده با زمان پیش نرویم یا در خودمان و خودیی مان بمانیم یا برای نخست بودن و هراس از فراموش شدن برویم، هرگز موفق نخواهیم شد.

حال می دانم که آزادی در بستر و زمینه مساعد و باوجود قانون و یا تعهد و همراهی همگانی معنی خواهد یافت. بیایید در این سال جدید انسانی نگاه کنیم، دغدغه مندانه عمل کنیم کمتر بگوییم و با تامل داوری کنیم و بدانیم اگر صادق باشیم و بی تردید اگر صادق باشیم، در پی صبر و امید به آنچه شایسته است خواهیم رسید. با تبریک سال نو آرزوی رسیدن لحظاتی را دارم که همگان درآن احساس شادی و خوشبختی داشته باشند.

مجید توکلی

زندان رجایی شهر


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.