سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » پوستر/ پیام تبریک نوروزی محمد داوری...

پوستر/ پیام تبریک نوروزی محمد داوری

چکیده :راهی که عزت و کرامت همه ما در پیمودن آن نهفته است و تحقق آرمان های تاریخی این سرزمین در گرو پافشاری بر این راه و همراهی با یکدیگر است....


هم میهنان بزرگوار، ایرانیان سربلند

درود بر شما که بار دیگر قدم در راه پر افتخار آزادی گذاشته اید تا راه ناتمام گذشتگان را به اتمام برسانیم

راهی که عزت و کرامت همه ما در پیمودن آن نهفته است و تحقق آرمان های تاریخی این سرزمین در گرو پافشاری بر این راه و همراهی با یکدیگر است.

نورورز را به شما شادباش می گویم چرا که شایسته نو شدن و بهاری شدن هستید و این روز که آغاز فصل مشترک هزاران مساله است من و تو را با تمام گذشته مان پیوندی دهد و آتیه ما را رقم خواهد زد.

در آستانه سومین سالگرد جنبش سبز تاریخ ایران و در حالیکه سومین نوروز را پشت میله ها و دیوار های بیدادگری می گذرانم به همراه پرندگان آزاده ی در قفس زمان را حبس نمودیم تا برای همیشه با ستم و ستمگران کارمان را یکسره سازیم و قصه پر غصه استبداد در ایران زمین را به پایان رسانیم.

ایمان به اراده پولادین شما و وفاداری به آرمان هایمان زندان را از معنا تهی و به زندگی در زندان معنا بخشیده ام و خوب می دانیم در این راه بی بازگشت با هم خواهیم ماند و بهار ایرانی را در پایان فصل تاریخ استبداد جشن خواهیم گرفت و در سایه آزادی و دموکراسی به بار نشستن میوه های امنیت، پیشرفت و عدالت را به تماشا خواهیم نشست.

به امید پیروزی

محمد داوری – نوروز ۱۳۹۱ هجری شمسی

اوین- بند ۳۵۰


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.