سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » پوستر/ پیام تبریک نوروزی بهنام ابراهیم زاده...

پوستر/ پیام تبریک نوروزی بهنام ابراهیم زاده

چکیده :دوستان و رفقا و هم وطنان، به نام صلح و دموکراسی و آزادی و برابری برای همگان، به تمامی افرادی که آزادی را در آغوش می گیرند و برای آن احترام قائلند سلام و درود و تبریکات سال نو تقدیمشان باد....


دوستان و رفقا و هم وطنان، به نام صلح و دموکراسی و آزادی و برابری برای همگان، به تمامی افرادی که آزادی را در آغوش می گیرند و برای آن احترام قائلند سلام و درود و تبریکات سال نو تقدیمشان باد.

خطاب من بیش از همه به زنان فروتن و متواضع کشورمان، زنان و دختران روستایی و شهری که با ما اعتماد دارند زنان و مردانی که در کارخانه ها و کوره آجرپزی ها و بیشه ها و مزارع ساعت های طولانی کار میکنند و مادرانی که نگرانی ما را برای کودکان این مرز و بوم درک می کنند تحصیل کودکان و جوانانی که آواز خوانان، توان روحیه رزمنده جوانی شان را در راه جنبش کارگری و دانشجویی ایران صرف کرده اند و مردان و زنان و کارگران و کشاورزان، روشنفکران، جوانان و دانشجویان و معلمان و همه کسانی که قلبشان برای آزادی و برابری و زندگی شاد انسانی می تپد. تبریکات سال نوی مرا پذیرا باشید.

مردم آزادخواه، من بهای وفاداری به مردم و کارگران را با زندگی ام خواهم داد و به کارگران و تمامی هم طبقه ای هایم می گویم و اطمینان دارم بذری که در اندیشه و جدان شریف هزاران کارگر ایرانی کاشته شده هرگز قابل از بین بردن نیست و به نام منافع مقدس کارگران کشور و مردم عزیز از شما می خواهم ایمان داشت باشید که آینده از آن ماست. جنایت و سرکوب، زندان و خفقان تاریخ را متوقف نخواهد کرد. این کوچه ای بن بست است که گشوده خواهد شد.

سال نو بر همه شما مردم آزادیخواه مبارک باد.

بهنام ابراهیم زاده


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.