سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic

پیام تقدیر مهدی خزعلی از مردم

چکیده : از همه عزیزانی که در این هفتاد روز همراهی کردند صمیمانه سپاسگزارم. این روزها، بهترین روزهای عمرم بود، روزهایی بیاد ماندنی و شبهایی خدایی، لذت مناجات های سلول با شکم خالی دست نیافتنی است، شاید سالها در حسرت دعای کمیل انفرادی بسر برم، خدا را برای همه لحظه هایش سپاس می گزارم. معنای نماز را آنجا می فهمیم و ایاک نعبد و ایاک نستعین را با تمام وجود زمزمه می کنیم....


مهدی خزعلی که پس از هفتاد روز اعتصاب غذا، همزمان با نوروز با کفالت مادرش از زندان آزاد شد در پیامی از همه مردم تشکر کرده است.

به گزارش کلمه، این رزمنده خیبر بعلت عوارض ناشی از اعتصاب غذای طولانی در حال حاضر تحت درمان و مراقبت های ویژه است.

در پیام خزعلی به مردم آمده است: از همه عزیزانی که در این هفتاد روز همراهی کردند صمیمانه سپاسگزارم. این روزها، بهترین روزهای عمرم بود، روزهایی بیاد ماندنی و شبهایی خدایی، لذت مناجات های سلول با شکم خالی دست نیافتنی است، شاید سالها در حسرت دعای کمیل انفرادی بسر برم، خدا را برای همه لحظه هایش سپاس می گزارم. معنای نماز را آنجا می فهمیم و ایاک نعبد و ایاک نستعین را با تمام وجود زمزمه می کنیم.

مهدی خزعلی در مدت هفتاد روز حبس بر اثر اعتصاب غذا بیش از سی کیلو وزن کم کرده و شدت ضعف بدنی او به حدی است که این اواخر دیگر رمق راه رفتن نداشته و برای راه رفتن به ناچار از عصا استفاده می کرده است.

این نویسنده ی منتقد و رزمنده دوران دفاع مقدس از روز اول بازداشت خود و در اعتراض به خشونت مامورین امنیتی هنگام بازداشت دست به اعتصاب غذا زده بود.

خشونت مامورین وزارت اطلاعات در هنگام بازداشت به حدی بود که موجب شکستگی دست و آسیب دیدگی دندان و پایش شده بود که پس از بازداشت به مدت سه هفته دست ایشان در گچ بود.

درمدت بازداشت بارها حال جسمی وی وخیم شد تا آنجا که یک بار بر اثر حمله قلبی منجر به بستری شدن در بخش سی سی یو بیمارستان طالقانی شد و در آنجا نیز نیمه شب توسط مامورین امنیتی به بیمارستان دیگری منتقل شد تا تحت نظر مامورین امنیتی باشد.

مهدی خزعلی ۲۵ روز ابتدای بازداشت در سلول انفرادی بند ۲۰۹ زندان اوین نگهداری شد، سپس به بند ۳۵۰ منتقل شده و مجدد در پانزده روز اخیر در بند ۲۰۹ وزارت اطلاعات در سلول انفرادی بود.

بر اساس شاهدان عینی و هم بندان وی در بند ۳۵۰ اوین اثربخشی مهدی خزعلی بر روی همبندی ها و سایر زندانیان به حدی بود که مامورین وزارت اطلاعات با بودن وی در بند عمومی مخالفت میکردند.


59 پاسخ به “پیام تقدیر مهدی خزعلی از مردم”

 1. ناشناس گفت:

  کار بزرگی بود . ولی باید دید بعدا ایشان چه کار خواهد کرد .

 2. ناشناس گفت:

  قهرمان قهرمان قهرمان. به اميد تحقق و تداوم دموكراسي در ايران.

 3. جواد گفت:

  ساعتها برای آزادیت گریه کرده بودم و الان هم برای آزادیت اشک میریزم.
  خدا را شکر که نعمت اشک را به ما عطا کرد

 4. ابراهیم گفت:

  بدی اش این است که حال اش که خوب شد، دوباره شروع می کند!

  نه می توانند بکشند اش و نه ساکت اش کنند. این است آن چه که جنبش ما باید باشد.

 5. آشنا گفت:

  درود خدا بر تو ای مبارز خستگی ناپذیر .عیدت مبارک.سلامتی شما آرزوی ماست.

 6. شیعه گفت:

  سلام علیکم بما صبرتم

 7. فرهاد گفت:

  آفرین بر تو که نشکستی و شکستشون دادی .
  بارگاه ظلم وستم از اسقامت تو لرزید.

 8. سبز گفت:

  خدا رو شکر می کنم که مهدی خزعلی را برای جنبش سبز نگه داشت . تا کور شود هر انکس که نتواند دید

 9. رزمنده کوچک گفت:

  بعضی وقتها به بزرگی وصبر آزادگان وانگیزه های خدایی آنها فکر می کنم و همیشه در بر ابرآنها خضوع وکرنش می کنم وحالا با مشاهده عکس آقامهدی خزعلی به یاد چهره زرد وهیکل تکیده آزادگان در شهریور 69افتادم؛ زمان ومکان مهم نیست هدف وقتی الهی و انسانی است مورد احترام وقابل تقدیر است , سلام بر اسوه صبرحضرت زینب (س) وبر آزادگان عزیز وبر مهدی خزعلی وبر هر آزاده ای که در راه اعتلای یگانه پرستی ومبارزه با ظلم ظالمان در هر جای گیتی که گم نام وبی نشان یا مشهورونام آور مبارزه کرد.ودرود بر روان پاک شهیدان وکسانی که در این راه مقدس جان شیرین به راه حضرت دوست نثار کردنددر هر جای این کره خاکی . وسیعلم الذین ظلموا ای منقلب ینقلبون سحر نزدیک است به امید دولت عدل حضرت بقیه الله الاعظم انشاالله در این سال جدیدکه همه خیر وبرکت در آن دولت کریمه مهیا است .آمین