سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » ملاقات سیدمحمد خاتمی با کیوان صمیمی زندانی سیاسی در بیمارستان...

ملاقات سیدمحمد خاتمی با کیوان صمیمی زندانی سیاسی در بیمارستان

چکیده :سید محمد خاتمی، رییس جمهور سابق کشورمان، امروز یکشنبه، با حضور در بیمارستان شهید رجایی تهران، با کیوان صمیمی زندانی سیاسی که مدتی است در این بیمارستان بستری شده، ملاقات کرد....


سیدمحمد خاتمی به دیدار کیوان صمیمی در بیمارستان شهید رجایی رفت.

به گزارش کلمه، سید محمد خاتمی، رییس جمهور سابق کشورمان، امروز یکشنبه، با حضور در بیمارستان شهید رجایی تهران، با کیوان صمیمی زندانی سیاسی که مدتی است در این بیمارستان بستری شده، ملاقات کرد.

این زندانی سیاسی محبوس در زندان رجایی شهر کرج که به ۶ سال حبس تعزیری محکوم شده و حدود دو سال و نیم است که در زندان به سر می برد به اذعان هم بندیانش به لحاظ وضعیت جسمی از چند ماه پیش دچار مشکل کبد و بیماری های مشکوک دیگری شده است.

کیوان صمیمی، روزنامه نگار، هشتم آذر ماه سال ۸۹ از زندان اوین به زندان رجایی شهر منتقل شد. او تاکنون در طول مدت بازداشتش بارها دست به اعتصاب غذا زده است. وی یک بار آن هم در بهار سال ۸۹ از مرخصی استفاده کرد، اما بعد از آن از هرگونه مرخصی محروم بوده است.

کیوان صمیمی، مدیرمسئول روزنامه توقیف شده ی نامه و عضو انجمن دفاع از آزادی مطبوعات است. او همچنین عضویت در کمیته پیگیری بازداشت های خودسرانه و دفاع از حق تحصیل را در پرونده کاری خود دارد . او از زندانیان سیاسی در دوران نظام شاهنشاهی بوده است.


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.