سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
 • صفحه اصلی
 • » مردم مرغ گرانتر از 3900 تومان نخرند/ تخم مرغ فقط 150 تومان گرانتر شد...

مردم مرغ گرانتر از 3900 تومان نخرند/ تخم مرغ فقط 150 تومان گرانتر شد

چکیده : مشتریان در جایگاه خود می‌توانند به دستگاه‌های نظارتی کمک کرده و مرغ را کیلویی سه هزار و 900 تومان بیشتر از فروشنده نخرند چرا که نرخ مصوب برای مشتری بیش از این...


مدیر عامل اتحادیه سراسری تعاونی‌های مرغداری گفت: قیمت مصوب مرغ 3900 تومان و حداکثر افزایش قیمت تخم مرغ در هر شانه 150 تومان است.

حمید فاضلی ضمن اینکه افزایش قیمت نهاده‌های دامی طی هفته‌های اخیر هیچ تأثیری بر قیمت ‌تخم‌مرغ نداشته اظهار داشت: علی‌رغم اینکه بهای نهاده‌های دامی با افزایش 50 درصدی مواجه بوده اما در بحث قیمت تخم مرغ تأثیر چندانی نداشته است.

وی با اشاره به رشد 100 تا 150 تومانی قیمت تخم‌مرغ در هر شانه طی هفته‌های گذشته، ادامه داد: اینکه برخی به بهانه افزایش بهای نهاده‌های دامی قصد اعمال قیمت انتظاری خود را داشته باشند تخلف است و باید با آنها برخورد شود.

مدیر عامل اتحادیه سراسری تعاونی‌های مرغداری گفت: مطابق نرخ اعلامی ستاد تنظیم بازار قیمت مرغ پرکنده برای مشتری در مغازه نباید بیشتر از سه هزار و 900 تومان افزایش یابد در حالی که به دلیل ضعف‌های نظارتی در مناطق حاشیه‌ای تهران مرغ تا چهار هزار و 300 تومان هم عرضه می‌شود.

وی تأکید کرد: مشتریان در جایگاه خود می‌توانند به دستگاه‌های نظارتی کمک کرده و مرغ را کیلویی سه هزار و 900 تومان بیشتر از فروشنده نخرند چرا که نرخ مصوب برای مشتری بیش از این نیست.

وی در مورد قیمت تخم مرغ هم خاطرنشان کرد:‌ قیمت تخم مرغ از هفته گذشته تا به امروز جز تغییر ناچیز 100 تا 150 تومانی تغییر محسوسی نداشته ولذا مشتریان تخم مرغ را نباید به بهای بیشتری از فروشندگان خریداری کنند.


یک پاسخ به “مردم مرغ گرانتر از 3900 تومان نخرند/ تخم مرغ فقط 150 تومان گرانتر شد”

 1. ashena گفت:

  با سلام .
  برای خرید میرم مغازه ، می خوام برای شام مرغ هورمونی بخرم و بخورم و مرگ تدریجی.
  من : سلام خسته نباشید . ببخشید مرغ کیلویی چنده
  فروشنده : 4300 تومن .
  مرغ را می خرم ولی خودم مرغ را از کیلویی 3900 حساب میکنم و میدم .
  فروشنده : این که کمه.
  من : مدیر عامل اتحادیه …….. گفته مشتریان از 3900 مرغ را بخرند.
  و فروشنده به احترام ایشون از من مغذرت خواهی می کند و بقیه پول مرغ را حتما حلال می کند و من راهی خانه می شوم .
  برگرفته از هزلیات آقای آشنا