سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
 • صفحه اصلی
 • » ستاد انتخابات تهران: دشمن می خواست بمب‌گذاری کند ۱۰ نفر را دستگیر کردیم...

ستاد انتخابات تهران: دشمن می خواست بمب‌گذاری کند ۱۰ نفر را دستگیر کردیم

چکیده :رئیس کمیته امنیتی، انتظامی ستاد انتخابات استان تهران ادعا کرد که دشمن می خواسته در زمان انتخابات بمب‌گذاری کند. وی مدعی شده است که تمام افرادی که با عوامل خارجی در ارتباط بوده‌اند، از طریق ارتباطات مجازی شناسایی شده‌اند؛ تاکنون ده نفر از کسانی که از خارج کشور به استان تهران وارد شده‌اند، دستگیر شده و در بازداشگاه هستند....


رئیس ستاد انتخابات استان تهران می گوید امنیت در حال حاضر و در طول روز اخذ رأی صد درصد خواهد بود و هیچ نگرانی از این نظر وجود نخواهد داشت.

رئیس کمیته امنیتی، انتظامی ستاد انتخابات استان تهران ادعا کرد که دشمن می خواسته در زمان انتخابات بمب‌گذاری کند. وی مدعی شده است که تمام افرادی که با عوامل خارجی در ارتباط بوده‌اند، از طریق ارتباطات مجازی شناسایی شده‌اند؛ تاکنون ده نفر از کسانی که از خارج کشور به استان تهران وارد شده‌اند، دستگیر شده و در بازداشگاه هستند.

در حالی که آمار نشان از مشارکت ده درصدی تهرانی ها دارد، رئیس ستاد انتخابات استان تهران گفت: پنج میلیون و 400 هزار واجد شرایط رأی در استان تهران می توانند در پای صندوقها حاضر شوند.

بیش از صد خبرنگار خارجی اخبار مربوط به انتخابات را پوشش می دهند. در گزارش خبرنگار آلمانی آمده است که مردم بیش از هر چیز درگیر خریدها و آماده‌سازی خود برای نوروز ۹۱ هستند و حضور آنها در صف‌های انتخابات کم‌رنگ‌تر از اخبار منتشر شده از سوی رسانه‌های دولتی است.

صدا و سیما در تلاش است تا با پخش گزارش شهرهای مختلف نشان دهد که استقبال از این انتخابات بالا بوده است، اما شاهدان عینی و گزارش های تصویری موید این واقعیت است که این دروه از انتخابات با استقبال مردمی رو به رو نبوده است هر چند مسئولان سعی در ارائه تسهیلات برای مشارکت بیشتر مردم دارند.

در همین رابطه براتلو در خصوص مدارک الزامی برای رأی دادن، گفته است که تنها همراه داشتن شناسنامه برای رأی ‌دهندگان الزامی است و اگر مردم کارت ملی خود را نیز به همراه داشته باشند کار سریعتر و راحت تر انجام شود.

وزارت کشور در ساعات اولیه بامداد اعلام کرد که برای رای دادن نیازی به کارت ملی نیست و حتی لازم نیست که شناسنامه عکسدار باشد.


8 پاسخ به “ستاد انتخابات تهران: دشمن می خواست بمب‌گذاری کند ۱۰ نفر را دستگیر کردیم”

 1. ناشناس گفت:

  به گفته طنزنویس کشورمون:

  اگرامکان داشت آدم ازچین واردمیکردند که رای بدهد ولی حیف که اونها چشم بادامی هستند ودرصف رای تابلومیشوند بخاطرهمین حکومت این کاررانکرد

 2. شیراز سبز گفت:

  مشارکت در شیراز شاید کمتر از 15 درصد.
  90 درصد از حوزه ها بشدت خلوته

 3. علی گفت:

  از عصبانیت دارین میمیرین بدبختا مردم با حضورشون زدن تو دهنتون …..

 4. ashena گفت:

  با سلام
  دشمن فرضی در فلان جای ایران به تروریست ها کمک می کند
  دشمن فرضی امروز در تهران بمب گذاری کرد
  ما هواپیمای جاسوسی دشمن فرضی را گرفتیم
  خلبان هواپیمای بدون سرنشین دشمن فرضی ، بر خلاف گفته های خبرگزاری های دشمن فرضی مرد نیست ، زن است .

 5. جوان انقلابی گفت:

  ایران اسلامی و انقلاب ما احتیاجی به آدمهای خود فروخته و غربزده مثل کروبی و موسوی و خاتمی و … ندارد . زنده باد خامنه ای رهبر
  به راه انقلاب برگردید وگرنه توسط مردم طرد خواهید شد . همانطور که قبل از شما به این سرنوشت دچار شدند

 6. komeyl گفت:

  chera harf moft mizanid.1 saat to saf bodam ta ray dadam.

 7. ناشناس گفت:

  این ازهمان دروغ های همیشگی است که میگویند آمریکا و استکبار جهانی و سازمان های اطلاعاتی امنیتی و جاسوسی غرب و موساد و صهیونیست ها و بهایی ها در صدد خرابکاری و بمب اندازی و تروریسم بودند اما ماموران همیشه حاضر جان برکف ما آنها را پیش از عملیات دستگیر کردند و آنها همگی به اتهامات خود اقرار کرده اند. والله اینها دیگر خریدار ندارد هنوز خسته نشده اید؟

 8. محسن گفت:

  تعداد شعب رو کمتر کردند که شلوغ به نظر برسه
  من ساعت 11 رفتم واسه خرید ، خیلیا میومدن از نزدیک مساجد رد میشدن فقط واسه اینکه ببینن واقعا کسی رای میده یا نه !
  بعد از ظهر هم جز حرم جای دیگه خبری نبود
  واقعا من نمیدونم تو قم که این همه سپاهی و طلبه و … هست چرا اینقدر خلوت بود ؛ جدا جای تعجبه !!!