سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
 • صفحه اصلی
 • » فرمانده ناجا: با آشوبگران انتخاباتی قاطعانه برخورد می کنیم...

فرمانده ناجا: با آشوبگران انتخاباتی قاطعانه برخورد می کنیم

چکیده :فرمانده نیروی انتظامی می گوید: نیروی انتظامی با افرادی که قصد ایجاد آشوب و بحران در انتخابات داشته باشند، قاطعانه برخورد می‌کند....


فرمانده نیروی انتظامی می گوید: نیروی انتظامی با افرادی که قصد ایجاد آشوب و بحران در انتخابات داشته باشند، قاطعانه برخورد می‌کند.

این در حالی است مدتهاست مسئولان امنیتی ادعا کرده اند که قرار است در خلال برگزاری انتخابات ناآرامی هایی ایجاد شود. برخی از آنان حتی از احتمال کشته شدن افرادی را داده اند.

یکی از فرماندهان سپاه پیش از این گفته بود که اگر نتیجه انتخابات مورد تایید نباشد، سال 91 سالی خونینی خواهد بود.

طی هفته های اخیر نیز مقامات امنیتی از کشف صدها گروه خرابکاری خبر داده اند.

سردار اسماعیل احمدی‌مقدم امروز در گفت‌وگو با فارس در جیرفت اظهار داشت: تمهیدات لازم برای برگزاری انتخابات اندیشیده شده است و برای درگیری‌های احتمالی در حوزه‌های انتخاباتی آمادگی کامل داریم.

وی افزود: علاوه بر نیروهای پای صندوق‌های رأی واحدهای اطلاعاتی ۸ هزار و ۵۰۰ نفر نیروهای بسیج نیز در تأمین امنیت انتخابات مشارکت دارند.

وی با بیان اینکه کاندیداها نباید در صورتی که نتیجه انتخابات به نفع آ‌ن‌ها نشود، ایجاد بحران کنند، اظهار کرد: نیروی انتظامی با افرادی که قصد ایجاد آشوب و بحران داشته باشند، قاطعانه برخورد می‌کند.

این در حالی است که مسئولان وجود هر گونه بحرانی پس از انتخابات مهندسی شده ریاست جمهوری 88 را انکار می کنند.

احمدی‌مقدم خاطرنشان کرد: حساسیت‌های محلی موجب ایجاد بعضی از مشکلات می‌شود، اما پیش‌بینی‌های لازم اندیشیده شده است و امیدواریم، اتفاق غیرمنتظره‌ای به وجود نیاید.

وی ادعا کرد: دشمن تلاش دارد با ایجاد حساسیت حضور مردم در انتخابات را کم‌رنگ کند، اما ملت ایران با حضور حماسی خود در این انتخابات تمام نقشه‌های آن‌ها را نقش بر آب می‌کند.


 • ناشناس

  بنده از طرف خود و دوستانم به ایشان قول میدهم که روز انتخابات اصلاً از خانه بیرون نمی آییم تا چه برسد به اینکه خدای ناکرده بخواهیم آقا را جریحه دار کنیم.

 • ناشناس

  شما هم در خانه بنشین.و سکوت کنی سنگینتر میشی

 • ناشناس

  رافت اسلامی یعنی همین که مردم کشورت رو تهدید کنی. گشت ارشاد داشته باشی اما ناموستان در کشورهای عربی قاچاق شوند و سرتان را چون کبک در برف فرو برید. شما بجز تهدید و زندان و کتک و هتک حرمت در کهریزک و دروغ و دزدی و اختلاس و پارتی بازی و به کار گماردن افراد درجه یک حانواده یا فامیل به پست های بالا کار دیگری هم انجام داده اید؟ کردان بی سواد و خاوری چفیه به گردن و سردار زارع هوس ران و و خودکشی فرزند فلان سردار در دبی و اختلاس بزرگ معاون رئیس دولت و انحراف رئیس دولت و مشاعی عزیزش کفایت نکرد؟ آبرو ریزی که شما کردید شاه و قاجار نکرد. لعنت خدا و خلق خدا بر شما و بشار اسد. نصرمن الله و فتحا قریب
  ایم انتخابات تحریم است اما یقینا شما اعلم خواهید کرد از تمامی انتخابات گذشته حضوری پر رنگ تر و پر شور تر مردم داشته اند چون رژیم دروغ و تزویر شده اید اما ما که می دانیم در اقوام ما کسی نمیخواد رای دهد. دروغگوهای بد ذات

 • green persian

  معلوم نیس چه خوابی دیدن
  این همه هشدار ، اونم وقتی میدونن سبزها اصلا” نمیخوان شرکت کنن و قصد انجام حرکتی رو هم ندارن ، خیلی مشکوکه

 • Freedom

  خوابی‌ که دیدند خیلی‌ واضح هست: یک گروه آدم خودفروش میبرند تو یک حوزه رای گیری یک فیلم تبلیغاتی میگیرند و تو تلویزیون پخش میکنند و بعدش میلیونها رای تقلبی میریزند تو صندوق‌هاشون و میگویند تو دهانه فتنه زدیم و امسال پر شکوه‌ترین ساله انتخاباتی بعد از انقلاب بود، اینها معنای انتخابات را از بین بردند مثله هزاران چیزه دیگه که نابود کردند. نمیدانند که با این کارها خودشان را زودتر نابود میکنند.

 • حشمت

  حضور محترم برادر فرمانده “فلان جا”

  روز انتخابات ما با نیامدن پای صندوق‌ها و در خانه نشستن قرار است آشوب کنیم، لطف فرموده اگر قرار است با عملیات “هلی برد” و در خانه‌ها ما را سرکوب کنید قبلا مطلع فرمایید تا شال و کلاه کرده آماده شویم. همچنین این بار کلوچه و ساندیس مهمان ما چون دولت تان بعد از اینهمه اختلاس پولی‌ برای اینکارها ندارد. الی ایحال در صورت سرکوبمان (هر کجا که باشد، خانه یا خیابان) عملیات را شخصا به عهده گرفته و مانند کشتار سال ۸۸ آنرا سر انگلیسیهای مفلوک هوار نفرمائید. افتخار ما سرکوب شدن بدست جان بر کفان تحت فرمان شماست نه انگلیسیها.

  ضمنا متمننی است این بار به حاج خانوم والده مان و خانم بچه‌ها اجازه دهید مراسم بگیرن برایمان (بعد از سرکوب و کفن و دفن)، شما هم با کل گردان دعوت!

  عزت زیات!!

 • احمدآقا خاویاری

  ای فرمانده ناجا ما قصد نداریم در روز انتخابات اخلال کنیم. مگر ما اراذل و اوباش و لباس شخصی های یک قبرستان پدر هستیم که پول بگیریم و مردم آزاری کنیم و هم وطنان عزیز خود را ناراحت کنیم. ما درخانه ها می نشینیم و به ریش قلابی شما قاه قاه میخندیم و صندوق های خالی را از ماهواره ها تماشا می کنیم. حتی پا به خیابان ها و کوچه ها نمی گذاریم که مبادا عده ای نامرد فیلم ما را بگیرند و به دنیا مخابره کنند که برخلاف تصمیم ملی ها و سبزها و ایران دوستان، اینها آمدند که رای دهند. شما هم که فرمانده ناجا باشید اصلا نمی توانید خاویار بخورید. میگی نه روز دوازده اسفند بهت حالی خواهیم کرد.

 • حسام

  اجیل و تخمه روز انتخابات رو خرید کرده ایم که تا فردای انروز مشغول بشویم نگرانی از طرف ما خس و خاشاک نداشته باشید خیالتان راحت باشد ولی روز 11 اسفند به خیابان خواهیم امد وشاید هم بار دیگر بگویم “مرگ بر دیکتاتور چه رهبر چه دکتر مرگ بر ستمگر چه دکتر چه رهبر”

 • ناشناس

  اینهمه هشدار از ترس آنهاست. آنها خوب میدانند که میلیونها حتی دهها میلیون نفر از مردمان این آب و خاک بشدت با اعمال و ثروت اندوزی آنها مخالفند. آنها میدانند که یک جرقه میتواند نابودشان کند.

 • سامان

  ظاهرا تنها هنر این فرمانده تهدید به سرکوب مخالفان سیاسی است حالا که به فرمان رهبر وبا پیشگویی ایشان قرار است افراد با بصیرت! وبا حضور حداکثری ودشمن شکن ! حماسه بیافرینند سرکوب افراد با بصیرت! کمی غیر منتظره میباشد.

 • ماهانی

  اگر اینها تصمیم دارند که حوزه های رای گیری شلوغ باشد کاری برایشان ندارد . هرنفر از عواملشان در 50 صندوق حاضر شود و رای بدهد مراد حاصل می شود .