سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » فاطمه معتمد آریا برنده جایزه جهانی هانری لانگ لوا شد...

فاطمه معتمد آریا برنده جایزه جهانی هانری لانگ لوا شد

چکیده :معتمد آریا پس از دریافت جایزه‌اش گفت: «بدون اینکه فکر کنیم سیاستمداران‌مان در کشورهای‌مان چه چیز را بین خودشان تقسیم می‌کنند، ما عشق، مهربانی و دوستی را بین همدیگر تقسیم می‌کنیم»....


فاطمه معتمد آریا، بازیگر  برجسته سینما، شب گذشته در پاریس جایزه‌ی جهانی هانری لانگ‌لوا (Longlois) را در بخش «سینمای جهان» دریافت کرد.

معتمدآریا که در انتخابات ریاست جمهوری ۱۳۸۸ از میرحسین موسوی حمایت کرده بود و در فیلم تبلیغاتی او به همراه زهرا رهنورد حضور پیدا کرده بود در مهر ماه آن سال ممنوع الخروج شد.

وی در خرداد ۱۳۸۹ برای شرکت در جشنواره کن به فرانسه رفت و در آنجا با مچ‌بند سبز حضور پیدا کرد که منجر به ممنوع التصویر شدنش شد.

جایزه‌ی جهانی هانری لانگ‌لوا، که نام سینماگر سرشناس فرانسوی و یکی از بنیانگذاران سینماتِک فرانسه را بر خود دارد، هر سال به بازیگران، کارگردانان و صنعت‌گرانی اهدا می‌شود که بر هنر سینما اثرگذار بوده‌اند.

بپ معتمد آریا پس از دریافت جایزه‌اش گفت: «بدون اینکه فکر کنیم سیاستمداران‌مان در کشورهای‌مان چه چیز را بین خودشان تقسیم می‌کنند، ما عشق، مهربانی و دوستی را بین همدیگر تقسیم می‌کنیم».


2 پاسخ به “فاطمه معتمد آریا برنده جایزه جهانی هانری لانگ لوا شد”

  1. ناشناس گفت:

    درود بر تو بانوی ایرانی یار و همراه بانوی اول ایران زهرارهنورد

  2. ناشناس گفت:

    تبریک به ایشان