سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » پیام تسلیت خانواده کروبی به آیت الله صانعی...

پیام تسلیت خانواده کروبی به آیت الله صانعی

چکیده : هرگز نمی توان مقاومت، صبر و بزرگی ایشان در برابر ظلم های اصحاب قدرت از جمله تهاجم وحشیانه اوباش حکومتی به منزل در زمان دیدار آقای کروبی و نیز رفتار های مشمئز کننده در خرداده ماه ۱۳۸۹ و محروم کردن خانواده از حق زیستن را فراموش کرد. ”...


همسر و فرزندان مهدی کروبی، در پیامی؛ درگذشت همسر آیت الله صانعی را به ایشان تسلیت گفتند.

به گزارش سحام، در بخشی از این پیام آمده است: “ هرگز نمی توان مقاومت، صبر و بزرگی ایشان در برابر ظلم های اصحاب قدرت از جمله تهاجم وحشیانه اوباش حکومتی به منزل در زمان دیدار آقای کروبی و نیز رفتار های مشمئز کننده در خرداده ماه ۱۳۸۹ و محروم کردن خانواده از حق زیستن را فراموش کرد. ”

متن کامل این پیام بدین شرح است:

و بشر الصابرین الذین اذا اصابتهم مصیبه قالو انا لله و انا الیه راجعون.

مرجع عالیقدر حضرت آیت الله العظمی صانعی

خبر درگذشت یار و همراه گرامیتان سرکار خانم شفیعی موجب تاسف و تاثر بسیار شد. صداقت، خوبی و مهربانی بخشی از ویژگی های این عزیز سفر کرده است. هرگز نمی توان مقاومت، صبر و بزرگی ایشان در برابر ظلم های اصحاب قدرت از جمله تهاجم وحشیانه اوباش حکومتی به منزل در زمان دیدار آقای کروبی و نیز رفتار های مشمئز کننده در خرداده ماه ۱۳۸۹ و محروم کردن خانواده از حق زیستن را فراموش کرد. این ضایعه بزرگ را به حضرتعالی، فرزندان و دیگر بستگان تسلیت عرض نموده و برای آن مرحومه مغفوره غفران و رحمت الهی و برای شما و سایر بازماندگان صبر جمیل و اجر جزیل خواهانیم.

همسر و فرزندان مهدی کروبی


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.