سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » کارگردان یک مجموعه تلویزیونی: کپی برداری از برنامه های ماهواره ای اشکال ندارد...

کارگردان یک مجموعه تلویزیونی: کپی برداری از برنامه های ماهواره ای اشکال ندارد

چکیده :این برنامه در حالی آماده پخش است که مسئولان فرهنگی پخش برنامه های ماهواره ای را غیرقانونی می دانند و با ارسال پارازیت مانع پخش این برنامه ها می...


کارگردان مجموعه “بفرمایید شام ایرانی” در پاسخ به سؤالی در مورد کپی غیر مجاز این مجموعه، با بیان اینکه به معنای واقعی نمی‌توان مردم را از کپی کردن آثار منع کرد، گفت: به نظرمن نباید سخت گرفت و اگر کپی هم کنند از نظر من اشکالی ندارد من حاضرم مردم کپی کنند و لذت ببرند.

این مجموعه، کپی برداری از برنامه ماهواره ای  “بفرمایید شام” است که از سال گذشته پخش شد و با استقبال بینندگان رو به رو شد.

این برنامه در حالی آماده پخش است که مسئولان فرهنگی پخش برنامه های ماهواره ای را غیرقانونی می دانند و با ارسال پارازیت مانع پخش این برنامه ها می شوند.

در حال حاضر به علت ضعف برنامه ریزی های فرهنگی، درصد بالایی از مردم بیینده برنامه های ماهواره ای هستند.

به گزارش مهر، بیژن بیرنگ کارگردان مجموعه “بفرمایید شام ایرانی” که مختص نمایش خانگی ساخته شده است و سری نخست از این مجموعه در دسترس قرار گرفته است ، ضمن بیان این مطلب در نشست رونمایی این مجموعه نمایش خانگی که با حضور حاجی‌بیگی نماینده سینما 24 و تهیه کننده “بفرمایید شام ایرانی” برگزار شد ، با اشاره به کم و کیف ساخت این مجموعه گفت: قرار بود در سال گذشته یک سریال دیگر برای نمایش خانگی کار کنیم اما پیشنهاد داده شد که این کار را انجام دهیم و خوب در ابتدای آغاز به این کار نظرات متفاوتی در خصوص کم و کیف ساخت این مجموعه وجود داشت و همچنین سئوالات بسیاری درخصوص چرایی ساخت این مجموعه بود؛ اما خوشبختانه این کار انجام شد و تجربه تازه ای در عرصه برنامه سازی خود کسب کردم.


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.