سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
 • صفحه اصلی
 • » وضعیت نامناسب جسمی مهدی خزعلی در دوازدهمین روز اعتصاب غذا...

وضعیت نامناسب جسمی مهدی خزعلی در دوازدهمین روز اعتصاب غذا

چکیده :جرم مهدی خزعلی مصاحبه با بی بی سی در مورد انتخابات و نوشتن نامه به رهبری، جنتی نامه و ۱۲ اسفند، شهر بوی مرده خواهد داد، است....


مهدی خزعلی، نویسنده و چشم پزشک بیش از ده روز است که در اعتصاب غذا بسر می برد و از شرایط جسمی مناسبی برخوردار نیست.

به گزارش رسیده به کلمه، مهدی خزعلی که در زمان بازداشت با ضرب و شتم ماموران امنیتی رو به رو شد، از ناحیه دست دچار شکستگی شده و دست او را گچ گرفته اند.

این در حالی است که وی در اثر اعتصاب غذا وزن زیادی کم کرده است که موجب نگرانی خانواده وی شده است.

خبرنگار کلمه روز گذشته از ملاقات کوتاه خانواده مهدی خزعلی با وی خبر داده است. ملاقاتی کوتاه که بر نگرانی های این خانواده افزوده است.

گفته می شود مهدی خزعلی طی ده روز گذشته، نه کیلو وزن کم کرده و در وضعیت جسمی مناسبی به سر نمی برد.

آخرین بار نیز مهدی خزعلی پس از بازداشت اعتصاب غذا کرد و پس از 25 روز از این اعتصاب به قید وثیقه آزاد شد.

مهدی خزعلی پیش از بازداشت پنجم ممنوع الخروج شده بود. این در حالی است که وی برای سفری کوتاه به امارات رفت و بازگشت.

پس از انتخابات مهندسی شده ریاست جمهوری، این چشم پزشک بسیجی در مخالفت با سیاست های جاری مقالات انتقاد آمیز زیادی نوشته است.

جرم او اقدام علیه امنیت ملی و تشویش اذهان عمومی است.

ابوالقاسم خزعلی از اعمال فرزند خود اعلام برائت کرده است. اما در همین حال مهدی خزعلی بارها تاکید نموده با همه احترامی که برای پدر قایل است و  اگر پدر راضی نباشد روزهٔ مستحبّی حرام اس، اما او معتقد است که جهاد واجب را نمی‌شود به امر پدر ترک کرد.

این سرباز خیبر می گوید: مسئلهٔ رفع ظلم و استبداد است و بر همگان واجب و اذن پدر شرط نیست.

گفتنی است به دنبال انتشار”جنتی نامه” و انسداد وبسایت مهدی خزعلی، او نوزده دی ماه برای پنجمین بار راهی اوین شده است.

خزعلی چندی پیش در نامه ای خطاب به رهبری نوشته بود که آمادگی آن را دارد تا دردها و مشکلات جامعه و مردم را هفته ای یکبار به گوش ایشان برساند و در انتها گفته بود که مختارید این درخواست را بپذیرید و یا برای پنجمین بار مرا راهی سلول انفرادی نمایید.

فرزند آیت الله خزعلی پیش از این احضاریه ای برای حضور در شعبه نهم دادسرای انقلاب دریافت کرده بود، اما پیش از برگزاری این جلسه ماموران با کمین خیابانی وی را دستگیر و در محل زندان تفهیم اتهام شد.

در حال حاضر جرم مهدی خزعلی مصاحبه با بی بی سی در مورد انتخابات و نوشتن نامه به رهبری، جنتی نامه و 12 اسفند، شهر بوی مرده خواهد داد، می باشد.

بر اساس گفته مسئولان هر اقدامی برای تحریم انتخابات جرم محسوب می شود.

طی روزهای اخیر تعدادی از نویسندگان و روزنامه نگاران نیز بازداشت شده اند.

بعد از اینکه سایت های اقتدارا گرایان شایعه ثبت نام مهدی خزعلی در انتخابات را مطرح کردند، وی با تکذیب خبر و همچنین غیرواقعی خواند رقم نامزدها گفته بود  «قطعا ۱۲ اسفند، اولین انتخاباتی خواهد بود که پای هیچ صندوق رأیی نخواهم رفت.»

خزعلی تاکید کرده بود «۱۲ اسفند قطعا اولین انتخاباتی خواهد بود که در خانه خواهم ماند و پای هیچ صندوق رأیی حاضر نخواهم شد.»

این بسیجی خیبر با بیان مشاهدات خود از خیابان های تهران در نه دی پیش بینی کرده بود در روز انتخابات کسی به پای صندوق نخواهد رفت و گفته بود  ۹ دی به خیابان‌ها رفتم و اطراف دانشگاه را گشتم. جای شما خالی سهمیه ساندیس هم گرفتم. خیابان‌ها واقعا خلوت بودند. از نمازجمعه‌های معمولی هم خلوت‌تر بود و کسی نیامده بود. خلوت بودن خیابان‌ها این پیام را داشت که، منتظر باشید تا در روز ۱۲ اسفند هم کسی در خیابان‌ها دیده نشود.  احساسی که در ۹ دی ماه بعد از چرخیدن در خیابان‌ها داشتم این بود که در ۱۲ اسفند، ما شهری خواهیم داشت که احتمالا بوی مرده خواهد داد.


39 پاسخ به “وضعیت نامناسب جسمی مهدی خزعلی در دوازدهمین روز اعتصاب غذا”

 1. ناشناس گفت:

  دمت گرم اقا مهدی خیلی مردی

 2. ناشناس گفت:

  نظام همیشه نزدیک انتخابات ازادی نسبی میداد نتیجه اش دفعه قبل خیلی مایوس کننده برای حاکمان بود فهمیدند مردم انها را نمیخواهند این بار بیشتر مردم را در تنگنا میگذاردبه امید اینکه به چشم نبیند مردم چه نفرتی از انان دارند

 3. ناشناس گفت:

  كاشكي حداقل سانديسشو با خودش ميبرد زندان ضعف نكنه :))
  واقعا كه جاي تاسف داره كه يه پژوهشگر ديني در كشور جمهوري “اسلامي” ايران 5 بار بره زندان

 4. رزمنده سابق محمد گفت:

  درود بر مهدی خزعلی وبلاگ نویس شجاع که حاضر نشد با دجا لان و متحجرین و واپسگرایان و مستبدین سازش کند که اگر می کرد و حق را نمی گفت امروز رانت خوار بود و قدرت و شوکت داشت .مردان بزرگ در این شرایط هستند که خودشان را نشان میدهند وگرنه کسی که دستش به بیت المال و قدرت وشوکت نمیرسد می تواند ادعا های زیادی داشته باشد .ارزوی سلامتی برای او دارم امیدوار هستم که دست ازاعتصاب بردارد که به اندازه کافی این فاسدان حکو متی و این اقتدار گراین رانت خور را افشا کرده است و هنوز جنبش سبز به مانند او نیاز دارد

 5. با غیرت گفت:

  زنده باد تمامی انسانهای آزاد اندیش… مرگ بر استبداد و عاملینش!!!

 6. ناشناس گفت:

  اللهم فک کل اسیر

 7. ناشناس گفت:

  زنده باد دکتر مهدی خزعلی

 8. بی بصیرت 1 (حبیب تبریزیان) گفت:

  وال استریت ژورنال امروز نوشت که ایران به سوریه کمک میکند که نفت تحریم شده خود را بفروشد به این صورت که نفت سوریه به مقصد ایران بار گیری و سپس از ایران به بازار آزاد روانه میشود. همین روزنامه مینویسد که روسیه نیز از طریق پل هوایی به رژیم بشار اسد اسلحه میرساند.

 9. هموطن گفت:

  خانواده محترم خزعلی ما همگی مانند شما نگران دکتر هستیم

 10. سلام هم وطن گفت:

  واقعا” بدرستی عنوان کرده که خیابانها و شهر بوی مرده خواهد داد. تنها اتوبوسهای حامل ساندیس خورها و بسیج در رفت آمد خواهند بود . اون هم از این محل به محل رای گیری دیگر. فقط از پنجره های منزلتان بیرون را نگاه کنید . هوای صاف و بدون دود خواهد بود……..دروازده اسفند در خانهایمان خواهیم ماند………………..دوازده اسفند در خانهایمان خواهیم مانده……بگوری چشم دشمن

 11. minoo گفت:

  khahesh mikonam dar in rooz hichkas vaghean biroon nare,chon hatta age ma vase konjkavi berim biroon ,ye alame adam jam mishe va az ma film migirand va migan ina hamiyane ma hastand,pas ruze 12 esfand dar khane bemanim

 12. بسیجی جبهه ها گفت:

  خدا حافظش باشد برایش دعا خواهم کرد

 13. ناشناس گفت:

  خداوند يار ومددكارش باد دعاي نيمه سحرهايم آزادي زندانيان بيگناه ونابودي ظالم

 14. ali گفت:

  drod bar Dr khazali ghahreman .drod

 15. علی‌ رضا گفت:

  سلام و درود بر خزعلی و جنبش سبز مدنی ایران عزیز، ما با یاد شما و همراه شماییم.

  پیروزی دور نیست همه با هم

 16. یاسر گفت:

  سلام علیکم

  دکتر جان عرض خود می بری و زحمت ما می داری . ببین چه کار کردی که کارت به مبارزه با نظام مردمی و حق مدار جمهوری اسلامی و رهبر مظلوم و مقتدرش کشیده شده است. یعنی تو از پدر مبارزت هم بیشتر می فهمی ؟ چرا مردمی را که با درک واقعیت ها از نظام و انقلاب شان دفاع می کنند را انگ و تهمت می زنی؟ مردم مدافع انقلاب اسلامی هرزمان احساس تکلیف کنند به خیابان ها می آیند و دمار از روزگار جماعتی که شکم را بر فکر ترجیح می دهند و خودخواهانه انتخابات بی نظیر 40 میلیونی را زیر سؤال بردند و آبروی انقلاب و شهدا را برده اند در می آورند . آن روز مانند 9 دی بازهم تکرار خواهد شد. 22 بهمن و 12 اسفند مردم ولایتمدار بازهم خواهند آمد . مردم مثل تو بیکار نیستند که تو خیابان ها مدام چرخ بزنند و دنبال مچ گیری از ملت باشند . ما مردم بی شماریم و رهبر عزیزتر از جانمان را تنها نخواهیم گذاشت.

 17. داوود گفت:

  نگهدار دليران وطن مزداي بي همتاست….

 18. آرین گفت:

  عرضه داشته باشید از این ساندیسها شما هم بدین به جای یکی دوتا چهارتا بدین ، فکر کنم هنوز نتونستید به تولید این گونه ساندیسها برسید شما که عرضه ساندیس پخش کردن ندارید چطور می خواید کشور رو اداره کنید

 19. مصطفی گفت:

  ای فرزند ایران و اسلام و انقلاب ،شما افتخار مؤمنین و مؤمنات هستید. شما همین قدر که احترام پدرتان را بدرستی پاس میدارید،خداوند نگهدارتان خواهد بود.این که روزی پدرتان را آگاه کردید که فقط “روزی نامه کیهان ” را نخواند و سایر اخبار را هم مورد توجه قرار دهد،شما بر اساس حدیث از ائمه ، آینه مؤمن بوده اید.

 20. ناشناس گفت:

  امن یجب المضطر اذا دعاه و یکشف السوء

 21. امید به آزادی گفت:

  با سلام خدمت تمامی سبز اندیشان میهن عزیزم ایران
  این عمل آقای خزعلی شجاعتی است که اگر هر کدام از ما الگو بگیریم حکومت ظلم وجور و فساد از بین خواهد رفت ،‌ایشان منتظر نماند تا کسی به او بگوید ظلم بیداد می کند ، او خود سلحشورانه نگاشت و نیز مبارزه ای قهرمانانه با خون آشام قرن در لباس روحانیت کرد که به هر کدام از ما بگوید به پا خیزید و حرکت بر علیه ظلم را بدون تکیه به رهبری که بخواهد شما را انگیزه دهد قدم در راه مبارزه بگذارید رهبر هر انسان خدای درون اوست که ظلم را بدون هیچ کم و کاستی بر میتابد و تحمل نمی کند ،‌مگر نه این است که ما ایرانی هستیم و در قبال هم مسئول چه شده که هیچ کس بر نمی خیزد و به این خداشناس نما های بی خدا نمی فهماند که بس است دیگر ادعا هاتان ما را ذجر می دهد ، تمام کنید این بساط بی انصافی و آکنده از فساد را ، آقای خامنه ای چرا به خود نمی آیید چرا گرسنگان را نمی بینید ، چرا جوانانی را که هر لحظه تحت تاثیر فشارهای مادی معنوی و اجتماعی به ورطه فساد و اعتیاد کشیده می شوند نمی بینید،‌گویی چونان کبک سر در برف قدرت فرو برده اید و از انصاف و انسانیت به درو مانده اید ، شرم بر شما ای رهبر آزاده مشتی مزدور در اطراف خود می بینید به این خیال هستید که حکومت علوی دارید نکند خود را با علی (ع) اشتباه گرفته اید ، اگر اینگونه است چرا از فداکاری های ایشان درس نمی گیرید فقط از جنگها و کشت کشتارهاشان تقلید میکنید مگر کشت و کشتار علی ( ع) در برار ظلم جهل نبود او هیچ گاه بر جوانی که هیچ صلاحی برای دفع ندارد تیغ نکشید و دستور هم نداد که تیغ بکشند ، امام خامنه ای تو را چه شده ؟ تو هم بر بی دفاعان تیغ می کشی هم دستور حمله به آنها را صادر می کنی، اعمالت را همچون هارون الرشید به تصویر می کشی که بر امام مظلو ممان رضا(ع) زهر خوراند او را به شهادت رساند، او بر امام این کار را کرد و تو بر تک تک افراد جامعه که به دنبال تکه ای نان بر گزران زندگی هستند زهر میخورانی ، مردم را زهر می دهی ، تو حاکم هستی بواسطه رعب و وحشت مردم از تو جز کسانی که از طرف شما می خورند و می چرند و اصراف می کنند، تو خود مسئول تمام این اتفاقاتی پس تا دیر نشده که گویی شده به خود بیا تا همچون دیگر دیکتاتورها سر از زیر پل ها و سیاه چاله ها در نیاوری هرچند که خون آشام تر از آنی که به این راحتی ها از قدرت بگذری ، تو یاران خود را به بند میکشی ، این پاسدار که برای رسیدن تو به این منصب جنگید چرا در زندان باید با تو بجنگد ، چرا با هر کس که از حق می گوید میجنگی و او را به بند می کشی مرا به یاد زهاک می اندازی !!! کجایند کاوه های آهنگر ایران زمین که تورا به زانو در آورند ، از خدا و حق بترس که روزی خود را در پیشگاه آنها خواهی یافت ، خون شهیدان را پایمال نکن ای شیخ ای جد محمد رسوالله (ص) ، چونان رفتار می کنی که انگار عمر نوح داری ، مگر تو به معاد اعتقاد نداری که اینگونه ظلم روا می داری ، چرا حکومت کردن خود را در گرو ذجر دادن مردمت و ملتت روا می دانی ، ولی بدان دنیا دار مکافات است و نتیجه اعمالت را در همین دنیا خواهی دید ، امید دارم نگاشته های به عنوان یک ایرانی که دلش برای وطنش می سوزد به گوش حضرت آیةاله خامنه ای مدظله العالی امام خامنه ای و یاران چاپلوسش برسد که شاید به خود آمده و خود را اصلاح نمایند هر چند که بقول شاعر : در سنگ خاره قطره باران اثر نکرد به امید آزادی خزعلی ها و تک تک سبز اندیشان در بند. موفق با شید

 22. ناشناس گفت:

  با سلام خدمت تمامی سبز اندیشان میهن عزیزم ایران
  این عمل آقای خزعلی شجاعتی است که اگر هر کدام از ما الگو بگیریم حکومت ظلم وجور و فساد از بین خواهد رفت ،‌ایشان منتظر نماند تا کسی به او بگوید ظلم بیداد می کند ، او خود سلحشورانه نگاشت و نیز مبارزه ای قهرمانانه با خون آشام قرن در لباس روحانیت کرد که به هر کدام از ما بگوید به پا خیزید و حرکت بر علیه ظلم را بدون تکیه به رهبری که بخواهد شما را انگیزه دهد قدم در راه مبارزه بگذارید رهبر هر انسان خدای درون اوست که ظلم را بدون هیچ کم و کاستی بر میتابد و تحمل نمی کند ،‌مگر نه این است که ما ایرانی هستیم و در قبال هم مسئول چه شده که هیچ کس بر نمی خیزد و به این خداشناس نما های بی خدا نمی فهماند که بس است دیگر ادعا هاتان ما را ذجر می دهد ، تمام کنید این بساط بی انصافی و آکنده از فساد را ، آقای خامنه ای چرا به خود نمی آیید چرا گرسنگان را نمی بینید ، چرا جوانانی را که هر لحظه تحت تاثیر فشارهای مادی معنوی و اجتماعی به ورطه فساد و اعتیاد کشیده می شوند نمی بینید،‌گویی چونان کبک سر در برف قدرت فرو برده اید و از انصاف و انسانیت به درو مانده اید ، شرم بر شما ای رهبر آزاده مشتی مزدور در اطراف خود می بینید به این خیال هستید که حکومت علوی دارید نکند خود را با علی (ع) اشتباه گرفته اید ، اگر اینگونه است چرا از فداکاری های ایشان درس نمی گیرید فقط از جنگها و کشت کشتارهاشان تقلید میکنید مگر کشت و کشتار علی ( ع) در برار ظلم جهل نبود او هیچ گاه بر جوانی که هیچ صلاحی برای دفع ندارد تیغ نکشید و دستور هم نداد که تیغ بکشند ، امام خامنه ای تو را چه شده ؟ تو هم بر بی دفاعان تیغ می کشی هم دستور حمله به آنها را صادر می کنی، اعمالت را همچون هارون الرشید به تصویر می کشی که بر امام مظلو ممان رضا(ع) زهر خوراند او را به شهادت رساند، او بر امام این کار را کرد و تو بر تک تک افراد جامعه که به دنبال تکه ای نان بر گزران زندگی هستند زهر میخورانی ، مردم را زهر می دهی ، تو حاکم هستی بواسطه رعب و وحشت مردم از تو جز کسانی که از طرف شما می خورند و می چرند و اصراف می کنند، تو خود مسئول تمام این اتفاقاتی پس تا دیر نشده که گویی شده به خود بیا تا همچون دیگر دیکتاتورها سر از زیر پل ها و سیاه چاله ها در نیاوری هرچند که خون آشام تر از آنی که به این راحتی ها از قدرت بگذری ، تو یاران خود را به بند میکشی ، این پاسدار که برای رسیدن تو به این منصب جنگید چرا در زندان باید با تو بجنگد ، چرا با هر کس که از حق می گوید میجنگی و او را به بند می کشی مرا به یاد زهاک می اندازی !!! کجایند کاوه های آهنگر ایران زمین که تورا به زانو در آورند ، از خدا و حق بترس که روزی خود را در پیشگاه آنها خواهی یافت ، خون شهیدان را پایمال نکن ای شیخ ای جد محمد رسوالله (ص) ، چونان رفتار می کنی که انگار عمر نوح داری ، مگر تو به معاد اعتقاد نداری که اینگونه ظلم روا می داری ، چرا حکومت کردن خود را در گرو ذجر دادن مردمت و ملتت روا می دانی ، ولی بدان دنیا دار مکافات است و نتیجه اعمالت را در همین دنیا خواهی دید ، امید دارم نگاشته های به عنوان یک ایرانی که دلش برای وطنش می سوزد به گوش حضرت آیةاله خامنه ای مدظله العالی امام خامنه ای و یاران چاپلوسش برسد که شاید به خود آمده و خود را اصلاح نمایند هر چند که بقول شاعر : در سنگ خاره قطره باران اثر نکرد به امید آزادی خزعلی ها و تک تک سبز اندیشان در بند. موفق با شید

 23. رحمان گفت:

  درود خدا بر آزادگان ايران

 24. رحمان گفت:

  درود خدا بر آزادگان ايران

 25. یاران خزعلی گفت:

  مهدی جان دلم برات خیلی تنگ شده هرروزبه سایتت می امدیم وهمه چیزمینوشتیم اماحالافقط سایت کلمه مانده که بعضی نظرات رابرات

  مینویسیم هرچندتحمل توخیلی زیاد وهمه حرفهای مارامنتشرمیکردی وبااینکه ازنظرمذهب باهات اختلاف داشتم اماهمدیگرراتحمل میکردیم

  وهمیشه میگفتی حزبی درست کنیم که همه یک رای داشته باشند چه سنی چه شیعه چه مسیحی چه یهودی چه بهایی چه لائیک

  چون ایران متعلق به همه اقوام ومذاهب هست ومیگفتی قانون اساسی بایدغربال شود وقوانین ازبدون تبعیض نوشته شود

  تنهاکاری که میتونم انجام بدهم برات دعاست برادرعزیز

  خداهمیشه حافظ ونگهدارت باشد

  یاالله مدد

 26. بی نام گفت:

  درود بر دکتر عزیز ما به امثال شما نیاز داریم شمارا به خدا اعتصابتان را بشکنید تا دوبارع صدای گرم و امید دار را از حنجره عزیزت بشنویم

 27. Irani گفت:

  ما هم نگران حال آزادمرد مان دکتر خزعلی عزیز هستیم و همدرد خانواده
  محترم ایشان. به امید آزادی تمامی دربندان ظلم و استبداد. دکتر خزعلی یک شخص نیست. یک آرمان، یک آرزو، یک هدف برای داشتن ایرانی بهتر است. خداوندا وجود نازنین این آزاد مرد را از گزند مستبدان در امان دار.

 28. ناشناس گفت:

  درود خداوند بر تمامی آزادگان

  خداوند یاورتان باشد آقای خزعلی

 29. مردم را نشورانید گفت:

  این دکتر خزعلی هم جاسوس موساد و غربه؟ یا از بهایی هاست؟ ترقه در کرده، نارنجک انداخته، کوکتل مولوتوف ساخته. آقا ول کنید برود پی مبارزه سیاسی اش. جلو مبارزه سیاسی را که بگیرید تبدیل می شود به مبارزه با عملیات تروریستی. همه زیر زمینی می شوند مثل تاسیسات اتمی خودتان و آن زیر کوکتل مولوتوف و ترقه و نارنجنک می سازند و این ور و آنور منفجر می کنند. آقاجان گربه روی شیروانی داغ که باشه بالاخره به هر بدبختی که شده خودش را نجات میدهد و صاحب خانه را بدبخت می کند. خوشی زده زیر دلتان بگذارید مردم آزادانه نفس بکشند و حرفهایشان را بزنند. خوب شما اشتباه کرده اید و در اداره این مملکت با این همه ثروت مانده اید. حتی دوستانتان که لبنان و حماس هم باشند از شما ناراضی اند دارند از شما می برند. در دنیا هم که هیچ ارزش و اعتباری ندارین. دست کم کاری کنین که مردم را نشورانید.

 30. علی گفت:

  از روی دکتر خجالت می کشم…

 31. رها گفت:

  مهدی خزئلی ترجمان راستین ایمان .شرافت و وفاداری راستین به عهد.بلایش دور باد.جامعه ما نیازمند قهرمانهای خودش است.

 32. شرمنده علایی و خزعلی گفت:

  ادم وقتی این مسایل رو می بینه خیلی راحت می تونه بیست سال خانه نشینی مولا امیرمومنان رو درک کنه. امروز خیبری ها در زندان تحجر

  هستند. و آنانی که حتی یه تکه کلوخ هم طرف دشمن پرت نکرده اند صاحب جاه و جلال و بصیرت و هزاران عنوان ننگین دیگر شده اند.

  تکرار تلخ تاریخ

 33. من با شما مخالفم گفت:

  خزعلی را آزاد کنید و بگذارید هرچه می نویسد منتشر شود. او بعنوان یک شهروند ایرانی حق دارد با صدای آمریکا یا رادیو فراد مصاحبه کند. چرا او را محدود می کنید. می خواهید او نیز مثل پدر بی بخارش، به خدمت رژیم درآید. آقا بگذارید حرفهایش را بگویند. مگر در ایران هفتاد وپنج میلیونی همه باید حرفهای شما را تایید کنند و انتظار دارید که کسی مخالف نظر شما اظهار نکند؟ من هم مخالف رژیم هستم و مخالف نظرات رهبری. ا و اشتباهات بسیار کرده است. وقتی رفت و درخطبه نمازهای جمعه اظهار کرد من و احمدی نژاد با هم توافق داریم از او بدم آمد. تو باید فصل الخطاب می بودی نه طرفدار احمدی. حال که طرفدار احمدی شده ای من با تو مخالفم و نظرم را نیز آشکارا اظهار می کنم. آقای رهبری من با شما مخالفم.

 34. عیار گفت:

  درود خدا بر آزادگان ایران

 35. سامان گفت:

  از عالیجناب اقا مجتبی میخواهیم ازسر دکتر مهدی و اقا مصطفای ما دست بردارند وبه دژخیمان حلقه بگوش خود بگوید سریعا این بزرگواران و سایر اندیشمندان را ازحبس رهاسازند. ما تمام این جنایات را بحساب شما (اقامجتبی) میگذاریم.

 36. امیری در راه حضرت علی گفت:

  یاسر جان …
  من را کوته فکر خواندی
  من با چند دوستم این پیغام را برایت میفرستیم.
  ما حال 25 سال داریم.کودکی خود را در مسجد گذراندیم و تمام آرزویمان حفظ جزء سی ام بود ، از 3 سالگی در مجالس امام حسین بودیم.گرچه دوسال است چون به آقایتان لبیک نگفتیم ما را در مجالس امام حسین یزید میخوانید در حالیکه نمیدانید ما فقط یک آقا داریم و او خواهد آمد و شما او را هم ملعون میدانید..اما امروز فتنه گر خوانده میشویم.از بودن در ایران چقدر مال و ثروت عایدمان شد که ما را شکم پرست میخوانی؟با مدرک فوق لیسانس برق از یکی ار دانشگاه های سراسری کشور چقدر عایدمان شد؟ اگر کشور موشکهای فضایی جدید میسازد دستگاههای تولیدش را ما طراحی کردیم،سانتریفیوژهای نطنز را ما طراحی کردیم و خیلی اژ پروژه های دیگر.، … تمام لذتمان افتخار ایران است ،نه با بمب اتم بلکه با مدال های المپیادمان و یا ” جدایی نادر از سیمین”. یاسر جان ،دیدارمان به روز قیامت، اگر نتوانی ثابت کنی شکم پرست و کم فکرم ازتو نخواهم گذشت…
  روزی که تو حماقت بالا رفتن از دیوار سفارت انگلیس را جشن گرفتی من ساخت یکی از دستگاههایی که مانع آن میشود که لوله های نفتی منفجر شوند جشن گرفتم…. تو را به خدا کداممان بی فکر تریم….

 37. جمشید گفت:

  با سلام
  به راستی تعریف جدیدی از عیار مردانگی را دکتر خزعلی معرفی کرد. ای آزاد اندیشان بیایید عیار خود را با عیار مردانگی این بزرگ مرد به سنجش بگذاریم. آگر مردانگی که دکتر خزعلی ها دارند را همه داشتیم دیگر نامردی پیدا نمی شد که قد علم کند. سوگند به بزرگی خداوند که او یک آزاد مرد واقعی است. سوگند به خداوندی که دستور داد ملائک بر انسان سجده کند، خزعلی یک انسان است. و اما ما هم توانسته ایم انسان باشیم. ای کسانی که داعیه آزاداندیشی دارید بدانید که انسان شدن و انسان زندگی کردن بهای زیادی می طلبد. و دکتر ما بهای آن را پرداخته است. این تن خاکی همان بهای آن است که باید در راه انسان شدن باید داد و روح را آزاد ساخت. امید است به خواوندی که ما را آفرید که هر یک از ما هم بتوانیم از پستوی جسم خاکی خود را برهانیم و خود را آزاد سازیم.

 38. علی گفت:

  سلام
  متاسفانه دار و دسته حاکم شرم ندارد از اینکه بهترین فرزندان این آب و خاک را در بند کند.
  آیا برای این نتیجه بود که ملت ما ۳۳ سال پیش انقلاب کرد ؟
  چه در سراین آقایان می گذرد ؟

 39. ضد ولایت جور و تزویر گفت:

  خداوند یار یاور همه ی حق طلبان و آزادگان است.مهدی خزعلی ها و محمد نوریزادها این روزها چون قهرمانمان تارخ این سرزمین، خواری هستند در چشم دیکتاتور زورگو و ستمگر زمانه، سلطان علی خامنه ای