سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
 • صفحه اصلی
 • » حمایت جمعی از فرمانده هان و رزمندگان لشگر عاشورا از سردار حسین علایی...

حمایت جمعی از فرمانده هان و رزمندگان لشگر عاشورا از سردار حسین علایی

چکیده :نام تو هنوز هم سمبل مردانگی و شجاعت و اخلاص است؛ نامی که از تک تک حروفش بوی ذلت ناپذیری و مقاومت و ایستاده مردن به مشام می‌رسد. چه آن هنگام که با رژیم فاسد و مستبد شاهنشاهی مبارزه می‌کردی و چه آن زمان که در جبهه‌های دفاع مقدس و در برابر متجاوزان به خاک ایران، شب و روز مقاومت و جنگ مردانه می‌نمودی و چه آن هنگام که غوغاسالاران، هتاکانه به خانه‌ات هجوم بردند و ناباورانه و زشت خویانه رجم و هجوت کردند و بی‌بصیرتت خواندند....


جمعی از فرمانده هان و رزمندگان لشگر عاشورا در نامه ای در حمایت از همرزم خود سردار علایی نوشته اند: روزگار غریبی است سردار غریب، مشاهده تصاویر هجوم هتاکانه اوباشان به خانه‌ات و نوشتن شعار بر علیه‌ات دل هر صاحب دلی را که آغشته به حب جاه و جلال نشده به درد آورد.

پاسداران کشور در روزهای جنگ و دفاع در نامه ی خود با تاکید بر اینکه دلسوزان و علاقمندان به مملکت و ملت متعجب و متأسفند که ماجرای اسف بار غارت هزاران میلیاردی از اموال ملت مظلوم ایران، رگ غیرت مدعیان را به جنبش وا نمی‌دارد اما مقاله‌ای تاریخی و تحلیلی که به مختصات حکومت غیر مردمی، فاسد و استبدادی شاهنشاهی پرداخته، این چنین عنانشان از کف بریده و خوابشان را آشفته کرده است می پرسند: آنان چه نسبتی میان خود و علائم ذکر شده در مقاله سردار علایی یافته‌اند که بی‌محابا به لعن و سب‌اش پرداخته‌اند؟

در بخشی از این نامه که در صفحه ی شخصی همسر شهید باکری همراه و همرزم سردار علایی منتشر شده، این فرمانده هان و رزمندگان 8 سال دفاع مقدس اعلام کرده اند: می دانیم که با شهیدان و امام شهداء پیمان بسته‌ای که همواره از آرمان‌هایشان که‌‌ همان آرمانهای مردم در انقلاب ۲۲ بهمن بود پاسداری کنی.

نویسندگان نامه که به دلایل امنیتی خواستند نامشان فاش نشود در پایان آورده اند: بی‌واهمه از هیاهوی پوچ ارباب زر و زور وتزویر، همچون گذشته چونان کوه استوار باش و از غوغا سالاران نهراس و مطمئن باش که همسنگرانت تنهایت نخواهند گذاشت و از راه حقی که از پیش از انقلاب تاکنون انتخاب کرده‌ای با تمام وجود حمایت و جانبداری خواهند کرد.

متن کامل این نامه به شرح زیر است:

بسمه تعالی

«من المؤمنین رجال صدقوا ما عاهدوا الله علیه فمنهم من قضی نحبه و منهم من ینتظر»

سردار سرافراز برادر حسین علایی

سلام علیکم بما صبرتم؛

برای یاران و یادگاران لحظات خون و آتش و عشق و ایثار، نام تو هنوز هم سمبل مردانگی و شجاعت و اخلاص است؛ نامی که از تک تک حروفش بوی ذلت ناپذیری و مقاومت و ایستاده مردن به مشام می‌رسد. چه آن هنگام که با رژیم فاسد و مستبد شاهنشاهی مبارزه می‌کردی و چه آن زمان که در جبهه‌های دفاع مقدس و در برابر متجاوزان به خاک ایران، شب و روز مقاومت و جنگ مردانه می‌نمودی و چه آن هنگام که غوغاسالاران، هتاکانه به خانه‌ات هجوم بردند و ناباورانه و زشت خویانه رجم و هجوت کردند و بی‌بصیرتت خواندند. اما خداوند سراسر حق و راستی و درستی خود شاهد است که روشنی افتخاراتت بیش از آن است که تاریکی پندار و گفتار و کردار ناصواب عده‌ای تاریک اندیش غرق شده در مادیت و لذت و قدرت آن را خاموش سازد.

روزگار غریبی است سردار غریب، مشاهده تصاویر هجوم هتاکانه اوباشان به خانه‌ات و نوشتن شعار بر علیه‌ات دل هر صاحب دلی را که آغشته به حب جاه و جلال نشده به درد آورد. گویی اینان فراموش کرده‌اند که صاحب آن خانه حسین علایی است، سرداری که بیشتر لحظات عمر خود را در راه عشق به اسلام و انقلاب و مردم و کشورش جانبازی کرده و از تقدیم جانش دریغ ننموده است. دلسوزان و علاقمندان به مملکت و ملت متعجب و متأسفند که ماجرای اسف بار غارت هزاران میلیاردی از اموال ملت مظلوم ایران، رگ غیرت مدعیان را به جنبش وا نمی‌دارد اما مقاله‌ای تاریخی و تحلیلی که به مختصات حکومت غیر مردمی، فاسد و استبدادی شاهنشاهی پرداخته، این چنین عنانشان از کف بریده و خوابشان را آشفته کرده است. آنان چه نسبتی میان خود و علائم ذکر شده در مقاله سردار علایی یافته‌اند که بی‌محابا به لعن و سب‌اش پرداخته‌اند؟ اگر در این کشور علایی با این همه سوابق رزمندگی و ایثار و خدمت بی‌بصیرت باشد پس چه کسی با بصیرت است؟ آیا شکستن حرمت حریم خانه و کاشانه بی‌آلایش سرداری ساده زیست مصداق بصیرت است؟ آیا سکوت و سکون در برابر فساد‌ها و تبعیض‌ها و بی‌عدالتی‌ها که همچون موریانه‌ای از سر و کول جامعه بالا می‌روند نشانه بصیرت است؟ چرا قانون شکنی‌ها و پرده دری‌ها و بی‌اخلاقیهای عده‌ای صاحب مکنت که زمین و زمان را برای به دست آوردن خواسته‌هایشان بهم می‌دوزند و فسادشان شهره آفاق گردیده رگ غیرت برخی از مدعیان را نمی‌جنباند؟ آیا این است راه و رسم دفاع از آرمانهای شهداء و مردم و انقلاب که چاپلوسان و نان به نرخ روز خورندگان در حاشیه امن و مصونیت آهنین قرار گیرند و دلسوزان و نخبگان و منتقدین نا‌عدالتی‌ها و تبعیض‌ها در معرض اهانت و سرکوب واقع شوند؟ بدانیم که افسار ش‌تر خشونت و پرده دری و سرکوب از کف ساربانان خارج شده و این ش‌تر عاقبت روزی در مقابل منزل آنان نشسته و تاریخ را تکرار خواهد کرد.

سردار علایی؛

می‌دانیم که با شهیدان و امام شهداء پیمان بسته‌ای که همواره از آرمان‌هایشان که‌‌ همان آرمانهای مردم در انقلاب ۲۲ بهمن بود پاسداری کنی. دیدی که همسران فاضله و مجاهده شهیدان پرافتخار باکری و همت چگونه عزم و همتت را ستودند و خواستند که حافظ خون شهداء و پیام رسان پیامشان باشی. پیامی که لطافت انسانیت و مردانگی و ظلم ستیزی و عدالت طلبی و آزادگی در آن موج می‌زند. بی‌واهمه از هیاهوی پوچ ارباب زر و زور وتزویر، همچون گذشته چونان کوه استوار باش و از غوغا سالاران نهراس و مطمئن باش که همسنگرانت تنهایت نخواهند گذاشت و از راه حقی که از پیش از انقلاب تاکنون انتخاب کرده‌ای با تمام وجود حمایت و جانبداری خواهند کرد.

جمعی از فرمانده هان و رزمندگان لشگر عاشورا


25 پاسخ به “حمایت جمعی از فرمانده هان و رزمندگان لشگر عاشورا از سردار حسین علایی”

 1. حبیب تبریزیان گفت:

  شرافت هنوز نمرده است!

 2. ناشناس گفت:

  زنده باد نیروهای راستین انقلاب

 3. حسنی گفت:

  از منظر عقل عرف وجدان منطق و هم شرع تحقیقا رهبری از اساس مرخص است و هم ایشان تحقیقا از اساس نماد بی بصیرتی است.
  وای به حال ملتی با چنین رهبری /

 4. مادر سبز گفت:

  چرا این فرماندهان و پاسدارانی که مظالم این حکومت مخالفند در حمایت از حقوق پایمال شده ی مردم کاری نمی کنند چرا اسامیشان را نمی نویسند ؟ وقت پرده پوشی کی به سر می اید؟

 5. بسیجی سبز گفت:

  جالب اینکه عده ای اوباش 18-20 ساله با عنوان رزمندگان دفاع مقدس به خانه این سردار پر افتخار هجوم بردند در حالیکه 23 سال از اتمام جنگ میگذرد و زمان جنگ این جهال هنوز بدنیا نیامده بودند!!!

 6. رضا گفت:

  درود بر شرف همتون ما بيشماريم اين يكي از معجزه هاي موسوي هست هزار فكر را بهم وصل كرد مردم ايران انسان آدم وطن دورود بر سر داران البته خيلي خوب شد كه اسم خودتون رو نفرموديد تا دوباره سنارييو جديد ساخته بشه خيلي ممنون دوستان و ياران امام خميني سبز

 7. ناشناس گفت:

  این عزیزان سپاه نیز جزء همان ۹۹ درصدی هستند که خواهان صلح ٫ دمکراسی وعدالت هستند.

  درود بر آنها

 8. حسين گفت:

  مشت نمونه خروار است .
  اندكي صبر سحر نزديك است.

 9. ناشناس گفت:

  درود بر شرا فت شما که از سردار حمایت کردید. این بچه سوسولایی که به اسم رزمنده بر علیه سردار علایی شریف شعار دادند اگه صدای یه گلوله به گوششون بخوره خودشونو خراب میکنن.

 10. سحر سبز گفت:

  رهبری زنده است و این هتاکی ها را می بیند یا این که بدرود حیات گفته و بدلش در حال حکومت است

 11. آفرین به شما ها گفت:

  آفرین برشما که باحمایت از علائی در حقیقت وفاداری خود را به ملت نشان دادید. آدم این اندازه نانجیب که دوازده تایی برداشتند آن نامه را نوشتند و آبروی نداشته خودشان را بردند. یکی به این بدبخت ها نگفت که مگه این پست و مقام بیچاره چه ارزشی داشت که ناخن روی آقا علائی کشیدین و شاخ و شونه نشونش دادید. ای دنیای لامروت

 12. ناشناس گفت:

  دورد بر سردار عزیز که این جرقه رازد امیدواریم که خداوند همه دلهارا به حق هدایت فرماید و خداوند بکسانی که این نامه رانوشته اند وحمایت کرده اند جزای خیر عطا فرماید امین یارب العا لمین

 13. فرهاد گفت:

  هر انقلابی فرزندان راستین خود را می خورد!!اما این انقلاب سیر نمی شود.خودش را نیز خواهد خورد!!! ایکاش اسامی این مردان شرافتمند نوشته می شد تا اقایان به آن12فرمانده چاق مزرعه دل خوش نمی کردند!!

 14. ناشناس گفت:

  باسلام به مردان میدان های سالهای رنج ها با زخم های دشمنان بیگانه گان در جسم روح روان هایشان که در این روزگار بهترین یاران وهم رزم هایشان وهمسران نجیبترین و شریفتری هم رزمان شهیدشان با خوانده هایشان در احاطه تزویرها ودر قدرت اویخته ها یی که با غارت ها ونابودی کرامت انسانها در شهوت هایشان غرق در حکومت شده اند وشریفترین سردار قلب دفاع مقدس را با رفتار وعملکردهای حیوان صفت هایشان در این روزگار غریب چکیده نظام در ظاهر اسلامی را به نمیش جهانیان گذاشته اند ومردم شریف ومهربان ایران برای مرگ این ظالمان جنایتکار هر روز نذر و راز نیاز با خالق خود دارند جمعی از عکاسان شاهدان واقعی سالهای دفاع مقدس مردمی ملت ایران

 15. رضا گفت:

  در زمان جنگ در ستاد نیروی دریایی در خدمت سردار بودیم……نه سردارم و نه فرمانده..به عنوان سرباز زمان جنگ که ماهها در جبهه بودم دست سردار را میبوسم…

 16. وحید گفت:

  حضرت علی ع:از خدای مخواهیدخاموش مانید اری در غوغای زندگی بیش از انچه شکست وفسادبدیدمیاید صلاح وعمران صورت میگیرد.خداوند دانا مردان نبرد رادر فتنه اندازد و بدینوسیله جوهرجانشان راازمایش کند تابنگردبردبار وصبور کیست تا معلوم شود برهیزگار وباکدامن کدام تا بنده را به روز رستاخیزبر خدای حجت نباشد وکس دران بازبرسی نیازموده قدم نگذارد/سخنان علی ع جواد فاضل/تقدیم به سرداران واقعی مدافع حقوق ملت

 17. ناشناس گفت:

  درود بر علایی و سپاهی های واقعی.

 18. ناشناس گفت:

  درود بر شما مردان و زنان شریف که راستگوییتان را به هیچ چیز نمیفروشیذ

 19. رسول گفت:

  احسن برسپاهیان راستین نه گرگ وپاچه خوار

 20. جانبازجنگ گفت:

  من المؤمنین رجال صدقوا ما عاهدوا الله علیه فمنهم من قضی نحبه و منهم من ینتظر»(مصداق عینی آیه همه سردارانی مانندسردار سرافراز برادر حسین علایی است.خداوندحامی وپشتیبان این دلهای دریایی وباعظمت ومخلص هست)

 21. ناشناس گفت:

  شاید نفرین شده باشیم اینچنین بر سر ما آمده بر پا خیزید تا کی صبر و تحمل؟؟!!!

 22. محق گفت:

  یدالله مع الجماعه
  اگر همه با هم خواهان صداقت باشیم , دروغ در حکومت جایگاهی نخواهد داشت .
  اگر همه با هم تنفر خود را از بدی و بدان اعلام کنیم , خوبی و خوبان بر ما حکومت خواهند کرد .
  اگر …………………………………………………………………………………………………
  اگر……………………………………………………………………………………………………………..

 23. جم گفت:

  باید افسوس خوردوامید داشت . افسوس به امیدهای واهی گذشته و امیدبه آینده ای حودساخته .

 24. جم گفت:

  باید افسوس خوردوامید داشت . افسوس به امیدهای واهی گذشته و امیدبه آینده ای خودساخته .

 25. فواد فكور گفت:

  “مطمئن باش که همسنگرانت تنهایت نخواهند گذاشت” حتا اسمتون رو منتشر نكرديد، بدون اسم و بدون نشان و بدون هيچي ازت حمايت ميكنيم، نگران نباش تو برو جلو، خيالت تخت ما هستيم.
  جمعي از بي نامان