شما در حال بازدید از صفحه ساده شده سایت کلمه می باشید. برای دیدن نسخه اصلی اینجا را کلیک کنید.

» جبهه مشارکت با محکوم کردن ترور احمدی روشن: چاره اندیشی کنید

پنج شنبه, ۲۲ دی, ۱۳۹۰

چکیده : جبهه مشارکت ایران اسلامی با ابراز انزجار از این اقدام وحشیانه و تسلیت به بازماندگان این ترور کور ناچار است برای چندمین بار به نهادهای نظامی و امنیتی هشدار دهد که از ایفای نقش حزب پادگانی دست بردارند و به انجام مسئولیت رها شده تامین امنیت شهروندان بپردازند و به جای بازداشت های غیر قانونی فزرندان رشید ملت و حبس های طولانی برای آنها ، برای قطع این حوادث تروریستی که به تدریج به حادثه ای معمولی در کشور در آمده است چاره اندیشی کنند.


جبهه مشارکت اسلامی در پیامی با محکوم کردن ترور احمدی روشن از نیروهای امنیتی خواسته است برای قطع این حوادث تروریستی که به تدریج به حادثه ای معمولی در کشور در آمده است چاره اندیشی کنند.

به گزارش نوروز در این بیانیه آمده است: بار دیگر تروریسم کور و وابسته ، فرزندان دیگری از این مرز و بوم را به شهادت رساند.این جنایت کار هیچ کس نیست جز دشمنان ایران که کمر به نابودی تمام سرمایه های مادی و انسانی ایران بسته اند. دشمنان قسم خورده ای که چون منطق ندارند دست به خشونت و ترور می زنند. .

احمدی روشن، معاون سایت هسته ای نطنز روز سه شنبه به همراه راننده خود خوشوقت مورد حمله تروریستی قرار گرفت و به شهادت رسید.

در پیام جبهه مشارکت آمده است: بار دیگر تروریسم کور و وابسته ، فرزندان دیگری از این مرز و بوم را به شهادت رساند.این جنایت کار هیچ کس نیست جز دشمنان ایران که کمر به نابودی تمام سرمایه های مادی و انسانی ایران بسته اند. دشمنان قسم خورده ای که چون منطق ندارند دست به خشونت و ترور می زنند.

همچنین در این بیانیه تصریح شده است: جبهه مشارکت ایران اسلامی با ابراز انزجار از این اقدام وحشیانه و تسلیت به بازماندگان این  ترور کور ناچار است برای چندمین بار به نهادهای نظامی و امنیتی هشدار دهد که از ایفای نقش حزب پادگانی دست بردارند و به انجام مسئولیت رها شده تامین امنیت شهروندان بپردازند و به جای بازداشت های غیر قانونی فزرندان رشید ملت و حبس های طولانی برای آنها ، برای قطع این حوادث تروریستی که به تدریج به حادثه ای معمولی در کشور در آمده است چاره اندیشی کنند.