سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
 • صفحه اصلی
 • » تابش به صورت مستقل و بدون هماهنگی با خاتمی در انتخابات ثبت نام کرده است...
» تابش مجاز به استفاده از نام خاتمی در تبلیغات انتخاباتی نیست

تابش به صورت مستقل و بدون هماهنگی با خاتمی در انتخابات ثبت نام کرده است

چکیده :آقای تابش برای ثبت نام در نمایش انتخاباتی اسفندماه به صورت مستقل تصمیم گرفته است و در این زمینه هماهنگی خاص و یا  جلب رضایت آقای خاتمی مطرح نبوده است. با توجه به شایعات و نیز  استقبال فراوان رسانه های محافظه  کار در خبرسازی پیرامون علل حضور آقای تابش در انتخابات مجلس و نیز برخی...


آقای تابش برای ثبت نام در نمایش انتخاباتی اسفندماه به صورت مستقل تصمیم گرفته است و در این زمینه هماهنگی خاص و یا  جلب رضایت آقای خاتمی مطرح نبوده است.

با توجه به شایعات و نیز  استقبال فراوان رسانه های محافظه  کار در خبرسازی پیرامون علل حضور آقای تابش در انتخابات مجلس و نیز برخی خبرسازی های کذب درباره رضایت و یا هماهنگی  تابش با آقای خاتمی، یک منبع آگاه به خبرنگار کلمه گفت: آقای تابش رأسا برای این ثبت نام تصمیم گرفته است و هیچ گونه هماهنگی و یا جلب رضایتی از سوی وی و سایر اعضای فراکسیون اقلیت مجلس با رییس جمهور سابق کشورمان صورت نگرفته است.

همچنین بر خلاف انتشار اخبار و شایعات در رسانه های نزدیک به حکومت، سیدمحمد خاتمی همچنان بر مواضع خود درباره انتخابات  تاکید دارد.

این منبع آگاه  همچنین گفت: بنا به نظر رییس جمهور سابق کشورمان، آقای تابش مجاز به استفاده از نام خاتمی نیز برای تبلیغات انتخاباتی خود نیست.

رییس جمهور اصلاحات در آخرین اظهار نظر در خصوص انتخابات گفته بود: حرف بنده همان حرفی است که شورای هماهنگی جبهه اصلاحات زد و آن این است که اصلاح طلبان نمی توانند و نباید در انتخابات نامزد و لیست داشته باشند.

خاتمی تاکید کرده بود: برای شرکت در انتخابات بنده دیدگاههای خود را بیان کرده ام وانتظار داشتم شرایط فراهم شود که همه بتوانند در انتخابات شرکت کنند.

رئیس جمهور سابق کشورمان با بیان اینکه فعلا این شرایط فراهم نشده است، افزود: البته بنده از طرف کسی اظهارنظر نمی کنم فکر می کنم وقتی همه نشانه ها این است که نباید در انتخابات شرکت بکنیم بنابراین شرکت در انتخابات معنا ندارد.

همچنین خاتمی در سخنانی در جمع انجمن اسلامی معلمان بار دیگر بر مواضع اصلاح طلبان در انتخابات تاکید کرد و گفته بود که نشانه ای از فراهم آمدن شرایط انتخابات نمی بیند. انتخابات یک ‏اصل محکم در دموکراسی و مردم سالاری است که هدف انقلاب ما بوده ‏است و همه باید بتوانند در آن حضور یابند. طبیعی است ما هم خواستار ‏شرکت همگان در انتخابات سالم و آزاد هستیم، ولی امروز متأسفانه ‏نهادهای نظارتی و دارای اشراف بر انتخابات جناحی هستند و جناحی ‏عمل می کنند و نهادهایی که رسالتشان دفاع از اصل انقلاب و تمامیت ‏ارضی و امنیت است و نباید در امور سیاسی دخالت کنند این اصل را ‏رعایت نمی کنند و با همه سوابق درخشانی که دارند امروز طوری شده ‏است که نظر مردم نسبت به آنان عوض شده است و این باعث تأسف ‏فراوان است.‏

در دیدار عبدالله نوری و سیدمحمد خاتمی نیز بار دیگر بر آزادی زندانیان سیاسی و رفع حصر از رهبران جنبش سبز و لزوم برگزاری انتخابات آزاد بدون دخالت نهادهای امنیتی و نظامی تاکید شده بود.

در هفته های جاری تقریبا هر روز رسانه‌ی وابسته به جریان اقتدارگرا، کیهان، به انحای مختلف، به نامزدی آقای تابش در انتخابات اشاره و از آن برای تخریب مواضع و وجهه‌ي آقای خاتمی استفاده نموده است.


67 پاسخ به “تابش به صورت مستقل و بدون هماهنگی با خاتمی در انتخابات ثبت نام کرده است”

 1. ناشناس گفت:

  امیدواریم آقای تابش انصراف دهند یا حداقل مثل کواکبیان توبه کنند

 2. سید علی گفت:

  اقای تابش سریعا استفا بده .

 3. ناشناس گفت:

  آقای تابش واقعا برات متاسفم. به هر حال همونطور که مشخص بود اصلاح طلب ها انتخابات رو تحریم کردن چون واقعا این انتخابات نیست انتصاباته و چون حکومت اصلا دل خوشی از اصلاح طلب ها نداره و همشون رو یا زندانی کرده یا خونه نشین و یا فراری. حالا به امثال کواکبیان حرجی نیست. ولی شما چرا؟ واقعا وقتی بهترین دوستان و هم حزبی های شما رو تو زندان حبس کردن، وقتی بهترین جوون های این مملکت رو کشتن و مادر هاشون را داغدار کردن، وقتی هر اعتراضی رو در نطفه خفه میکنن و وقتی موسوی و کروبی عزیز را محصور کردن شما باید خیلی بی وجدان باشی که چشماتو رو این مسایل ببندی و بری کاندید بشی. البته نمیدونم صندلی مجلس برات مهمتره یا آبروت؟

 4. میلاد گفت:

  پزشک سبز راس میگه ؛ باهاس خاتمی محکم بگه این حرفو که هرکی تو انتخابات شرکت کنه از دایره ی اصلاح طلبی خارج است. والسّلام.

 5. ناشناس گفت:

  به آقای تابش تبریک میگوییم که خود را ازانسانی اصلاح طلب به عنصری فرصت طلب تنزل داده است !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! …

 6. مجید گفت:

  صبر…

 7. سينا گفت:

  اين برادراي بسجي كه كامنت ميذارند استفاده از فيلتر شكن براشون حكم شرعي نداره?!
  جناب تابش واقعا تو اين مجلس جه كلي به سر ملت زديد كه تو مجلس بعدي ميخوايد بزنيد?!تازه به نظر من كه بودنتون بيشتر
  ضرر داشت تا سود!

 8. ناشناس گفت:

  فرق يكي كه جاودانه ميشه و تو تاريخ ازش به نيكي ياد ميكنند و كسي كه تو بهترين حالتش(اكه به بدي ياد نكنند) خيلي زود فراموش ميشه همينه.
  اقاي تابش جاودانه شدن با نشستن رو صندلي مجلسي كه اغشته به خون مردمه بدست نمياد

 9. ناشناس گفت:

  خجالت نمی کشید آقای تابش ؟ اینهمه هزینه ، اینهمه زندان و کتک ، حالا کاندید انتخاباتی می شوید که از همین حالا دستور صادر کرده اند که باید دشمن شکن برگزار شود !

 10. اساسان گفت:

  اقای تابش با این کار خودت را تااریک کردی.افتاد؟!

 11. ناشناس گفت:

  نماينده اي که ازفيلترجنتي بگزرد .واقعا ارزش راي دارد.دوم اينکه ابولهب هم ازنزديکان پيامبر بود…نااينکه قياسي افراط گونه بمانند حاکميت که خودراعلي زمان ميداند وبقيه داستان … منظوراين است که اقاي تابش وکواکبيان وديگران تصميمشان وعملکردشان وکلا بهشت وجهنمشان بااقاي خاتمي عزيز که نوشته نميشه .هرکسي مسعول عملکرد خودش مي باشد شايد يک شخص بزرگ درجنبش هم مارودور بزنه مانبايست خللي درکارمان پيش بيايد.تابش که عددي نيست .. …توجه داشته باشيم که ميرحسينمان واقاي کروبي در حبسند.وماادامه دهنده راهي هستيم که ايرانمان رابراي ايندگان ازدست استبداد نجات دهيم…ديکتاتور به پايان سلام کن…ياحسن ميرحسين

 12. رضا گفت:

  کاری به اقای تابش نداشته باشید…بی خیال دوست داره بره کاندید بشه….به نظرم الان نامزدی = نامردی ..(البته نامزدی عروس و دامادها رو نمیگم)……من و خانواده ام رای نمیدیم….به احترام شهدای سبز و عزیزانی که در حبس هستند……

 13. ناشناس گفت:

  اقاي تابش هم احتمالا يرونده اي دارد كه از رو شدن ان مي ترسد 0

 14. محمد گفت:

  آقای تابش تادیرنشده خودت را ازصف فرصت طلبانی همچون کواکبیان که نان مهندس موسوی راخورده واین چنین به آن بزرگواربی وفایی می کنند ٰجداکن ٰ کٰه زوددیرمی شود.

 15. ناشناس گفت:

  همه با هم برای 25 بهمن تا 12 اسفند دوباره همه جا را سبز میکنیم

 16. ناشناس گفت:

  باید هدف آقای تابش را از کاندید شدن دانست.اگر این هدف در راستای آرمانهای جنبش سبز که همان برقراری قانون و مردم سالاری باشد,قابل قبول است هرچند شکل این همسوئی بسیار مهم است.اما اگر هدف دیگری در میان باشد آنگاه آقای تابش باید پاسخگو باشد.