سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
 • صفحه اصلی
 • » شکایت لاریجانی از رئیس سازمان هدفمندی: شهود متعدد آن الفاظ ناشايست را شنيده اند...

شکایت لاریجانی از رئیس سازمان هدفمندی: شهود متعدد آن الفاظ ناشايست را شنيده اند

چکیده :وی با بیان اینکه یکی از شهود توهین مرادی به مجلس شخص لاریجانی است اظهار داشت: رئیس مجلس نیز اعلام کرده که صحبت ناشایست این فرد را شنیده است بنابر این باوجود شهود متعدد باید قوه قضائیه توهین این فرد به مجلس را بررسی کند....


عضو هیئت رئیسه مجلس از شکایت لاریجانی به وکالت از نمایندگان از رئیس سازمان هدفمندی یارانه ها به قوه قضائیه خبر داد.

امیدوار رضایی در گفتگو با مهر در خصوص اظهارات رئیس مجلس مبنی بر شکایت از مرادی رئیس سازمان هدفمندی یارانه ها به قوه قضائیه به خاطر توهینش به نمایندگان تصریح کرد: دهقان هیئت رئیسه و کمیسیون قضائی مسئول پیگیری شرح کامل ما موقع و ارائه گزارش به هیئت رئیسه و همچنین پیگیری خواسته رئیس مجلس مبنی بر شکایت از مرادی به قوه قضائیه شده اند.

وی با بیان اینکه یکی از شهود توهین مرادی به مجلس شخص لاریجانی است اظهار داشت: رئیس مجلس نیز اعلام کرده که صحبت ناشایست این فرد را شنیده است بنابر این باوجود شهود متعدد باید قوه قضائیه توهین این فرد به مجلس را بررسی کند.

وی افزود: تعداد زیادی از نمایندگان و یکی از اعضای هیئت رئیسه که مسئول بررسی این موضوع شده است نوار جلسه آن روز را بررسی کرده اند.

وی موضوع مشاجره رئیس سازمان هدفمندی و نماینده مجلس را از دو وجه مورد بررسی قرار داد و اظهار داشت: یک وجه قضیه بحث شخصی نماینده مجلس با رئیس سازمان هدفمندی است که البته عکس العمل آن به مجلس هم بر می خورد نهایتا وقتی توهین ها به کل مجلس عنوان شد بحث مدعی العموم مطرح شد.

وی تاکید کرد: آقای لاریجانی به عنوان رئیس مجلس به وکالت از همه نمایندگان مجلس از رئیس سازمان هدفمند رئیس سازمان هدفمندی یارانه ها شکایت دارد که یکی از اعضای هیئت رئیسه مامور پیگیری آن است.

هفته گذشته رئیس مجلس در واکنش به توهین رئیس سازمان هدفمندی یارانه ها به مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه مجلس توهین رئیس سازمان هدفمندی یارانه ها را پیگیری قضایی خواهد کرد، گفت: معلوم است این فرد ادبیات و الفبای اولیه برای مسئولیت را ندارد و باید مجازات شود.


3 پاسخ به “شکایت لاریجانی از رئیس سازمان هدفمندی: شهود متعدد آن الفاظ ناشايست را شنيده اند”

 1. ناشناس گفت:

  تهدید مترسک بر زاغ و کلاغ اثری دارد؟

 2. معرکه گفت:

  جناب لاریجانی توجه بفرمایند که همین جناب مرادی در برنامه نگاه یک شبکه اول میهمان هستند و به ریش سرکار و نمایندگان پوزخند می زنند. حاج علی، اینم از ضرغامی که با دعوت از ایشون یه دهن کجی خوشگل به مجلس و نماینده ها کرد. برین خوش باشین با شکایتتون.

 3. morteza گفت:

  na az peygiri majles khabari khahad shod va na ghowe ghazaiye ghodarati…..