سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
 • صفحه اصلی
 • » مهدی خزعلی: 12 اسفند برای اولین بار رای نخواهم داد...
» "برای کاندیداتوری مجلس نهم ثبت نام نکردم"

مهدی خزعلی: 12 اسفند برای اولین بار رای نخواهم داد

چکیده :باز هم تکرار می کنم، من در این انتخابات ثبت نام نکردم و رای نخواهم داد! دروغ پردازی های رسانه های جناح حاکم را در راستای داغ کردن تنور انتخابات می دانم و برای آنها شکواییه ای تنظیم خواهم کرد - اگر محکمه ای برای رسیدگی بیابم! ...


مهدی خزعلی در یادداشتی در وب سایت رسمی خود اعلام کرده که به رغم اختلاف نظر در تاکتیک، با عنایت به نظر مردم و با احترام به عزیزان دربند و رد صلاحیت شدگان، برای کاندیداتوری مجلس نهم ثبت نام نکردم، و با توجه به شرایط حاضر، 12 اسفند ماه برای اولین بار رای نخواهم داد و از خانه خارج نخواهم شد.

وی در بخشی از یادداشت خود آورده است: من چهار سال پیش گفتم در همه انتخابات اعم از مجلس و شورای شهر و ریاست جمهوری و نظام پزشکی، کاندیدا می شوم و کلکسیونی از برگه های رد صلاحیت جمع خواهم کرد، این بار هم می خواستم برای اخذ گواهی ” عدم صلاحیت” ثبت نام کنم! اما این انتخابات به گونه ای بود که حتی برای گرفتن گواهی ” عدم صلاحیت” نیز باید از آبروی خویش می گذشتم! آنقدر این ثبت نام موجب بی آبرویی بود که دوست و دشمن مرا از آن بازداشتند!

متن کامل این یادداشت به شرح زیر است:

سلام بر شهیدان، سلام بر مجاهدان، سلام بر اسیران و سلام بر مصلحان

اینجانب به رغم اختلاف نظر در تاکتیک، با عنایت به نظر مردم و با احترام به عزیزان دربند و رد صلاحیت شدگان، برای کاندیداتوری مجلس نهم ثبت نام نکردم، و با توجه به شرایط حاضر، 12 اسفند ماه برای اولین بار رای نخواهم داد و از خانه خارج نخواهم شد.

دروغ پردازی های رسانه های جناح حاکم را در راستای داغ کردن تنور انتخابات می دانم و برای آنها شکواییه ای تنظیم خواهم کرد – اگر محکمه ای برای رسیدگی بیابم!

من چهار سال پیش گفتم در همه انتخابات اعم از مجلس و شورای شهر و ریاست جمهوری و نظام پزشکی، کاندیدا می شوم و کلکسیونی از برگه های رد صلاحیت جمع خواهم کرد، این بار هم می خواستم برای اخذ گواهی ” عدم صلاحیت” ثبت نام کنم! اما این انتخابات به گونه ای بود که حتی برای گرفتن گواهی ” عدم صلاحیت” نیز باید از آبروی خویش می گذشتم! آنقدر این ثبت نام موجب بی آبرویی بود که دوست و دشمن مرا از آن بازداشتند!

اما من گواهی ” عدم صلاحیت” خود را از رسانه های جناح حاکم گرفتم، همان را ذخیره آخرت خویش کرده و جواز عبور از صراط می دانم!

باز هم تکرار می کنم، من در این انتخابات ثبت نام نکردم و رای نخواهم داد!

انتخابات وقتی معنا پیدا می کند که رقیبی در میان باشد، رقابت بین گروهی را ببرید در کنگره حزبتان! مگر می خواهید دبیر کل حزب انتخاب کنید؟

کلاه خودتان را قاضی کنید، انتخاباتی که خزعلی هم که فقط برای برگه “رد صلاحیت” ثبت نام می کرد، حاضر نشد بیاید، انتخابات نیست!

تا دیرتر نشده است، از این مسیر باطل برگردید، بگذارید مردم خود سرنوشت خویش را تعیین کنند، روزی به خود می آیید و قدر ما را می دانید که کار از کار گذشته و جریان انحرافی بلایی سر شما و کشور آورده که از دست ما هم کاری برایتان ساخته نیست!

اسفند ماه زمان مانور جریان انحرافی است، او چوب حراج به آبروی نداشته شما خواهد زد، آن روز است که سه نقطه تان هویدا خواهد شد…

خود دانید!

مهدی خزعلی

1390/10/10


15 پاسخ به “مهدی خزعلی: 12 اسفند برای اولین بار رای نخواهم داد”

 1. اهل کاشانم گفت:

  اسفند ماه زمان مانور جریان انحرافی است، او چوب حراج به آبروی نداشته ی شما خواهد زد، آن روز است که سه نقطه تان هویدا خواهد شد…

 2. مهرداد ایرانی گفت:

  آفرین جناب دکتر خزعلی
  راه خوبی را می روید راه مردم داری و خرد جمعی
  آفرین و آفرین

 3. ناشناس گفت:

  تحریم انتخابت حتی اگر عدم حضور ما باعث شود جریان انحرافی مجلس را نیز با تقلب مصادره کند انجمن حجتیه با عدم درک مسائل ایران را به ویران تبدیل کرده است
  درود بر 4 یاور مردمی خاتمی موسوی هاشمی کروبی

 4. ناشناس گفت:

  این سه نقطه از ماهها پیش هویدا و اشکار شده است خودشان میدانند

 5. سبز گفت:

  خوشحالم که دکتر به خواسته ی سبز ها احترام گذاشتی . خیلی دوست دارم

 6. سبز سبز گفت:

  درود بر شما
  مسیر پیش روی ایران عزیز از دو حال خارج نیست یا میشود افغانستان دیروز با طالبان یا عراق با اشغالگر خارجی.
  این راهی که حاکمیت پیش گرفته است قطعا آینده ایران را به سوی پلهای فرو ریخته دیروز میکشاند.

 7. ناشناس گفت:

  من پیشنهاد می کنم وقتی در انتخابات شرکت نکردیم و در روز انتخابات هم ازخانه های خود بیرون نیامدیم. یک روز پس از اعلام نتایج انتخابات همه از خانه ها بیرون آمده و با حضور در سطح شهرها رای ساکت خود را نسبت به انحلال این حاکمیت غیر مردمی اعلام کنیم.

 8. جانباز جنگ گفت:

  سفند ماه زمان مانور جریان انحرافی است، او چوب حراج به آبروی نداشته شما خواهد زد، آن روز است که سه نقطه تان هویدا خواهد شد…

  خود دانید!

 9. ناشناس گفت:

  تا وقتي سيد حسن خميني هست ما شاد هستيم درود بر سيد حسن خميني درود بر موسوي و درود بر كروبي

 10. ناشناس گفت:

  اگر رای ندهید محسن برادر شما 3 بار رای می دهد و هیچ چیز عوض نمی شود

 11. مرودشتی گفت:

  برادر یا خواهر ناشناس اگر محسن ها 3بار رای بدهند یا حاکمان دستور دهند درصدش را اضافه بنویسید.باز هم خود شان حقیقت را می دانند. و این زشتیها به خودشان باز خواهد گشت .حسبناالله ونعم الوکیل

 12. ناشناس گفت:

  تحجر و جهل و خشک مغزی و خشونت سراسر مملکت را فرا گرفته با ان چه کنیم ؟

 13. ناشناس گفت:

  تنها نیستی!
  خدا با توست

 14. بهروز گفت:

  با سلام به همه آزادیخواهان
  در تعجبم که چرا در دام بازی حاکمیت تمامی خواه افتاده ودر زمین آنها و با آرایش مورد نظر انها بازی میکنیم. به عقیده این حقیر روز 12 اسفند روز ماست، روزی که با شناسنامه های خود در محل های خود نزدیک محل های صندوقرای حاضر میشویم ودر فاصله های مناسب عظمت میزان قدرت ملت را نشان میدهیم. بیاد داشته باشیم ما تحریم نمیکنیم، اما تحریم فعال می کنیم تا روزنامه نگاران خارجی بدانند که هنوز بی شماریم. البته این نظر بنده می باشد و انتظار داریم عزیزانی مانند آقای واحدی،ارجمند و دوستان دیگر که در این لحظات تاریخی رسالت سنگینی بر دوش دارند نسبت به هماهنگ نمودن واکنش ها با پیام و پوستر اقدام نمایند که فردا دیر است و مردم از شما انتظار دارند و سکوت پذیرفتنی نیست.

 15. ناشناس گفت:

  تا دیرتر نشده است، از این مسیر باطل برگردید، بگذارید مردم خود سرنوشت خویش را تعیین کنند، روزی به خود می آیید و قدر ما را می دانید که کار از کار گذشته و جریان انحرافی بلایی سر شما و کشور آورده که از دست ما هم کاری برایتان ساخته نیست!