سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
 • صفحه اصلی
 • » محمدعلی انصاری: از شجونی به دادگاه ویژه روحانیت شکایت می‌کنم...

محمدعلی انصاری: از شجونی به دادگاه ویژه روحانیت شکایت می‌کنم

چکیده :امیر المومنین (ع) در جواب مخالفین هتاک می فرماید «اردت ان تفضحنی فافتضحت» می خواستی مرا مفتضح کنی ولی خودت مفتضح شدی! تجربه این چند ساله نشان داده است عمق محبوبیت یادگاران امام در میان مردم چند برابر شده است و ما از نزدیک شاهدیم که در هرجایی که ایشان حاضر می شوند چگونه مردم ابراز بزرگواری و محبت کرده و دشمنان آنها را نفرین می کنند....


محمدعلی انصاری از جعفر شجونی به دادگاه روحانیت شکایت می کند.

به گزارش جماران، حجت الاسلام و المسلمین محمد علی انصاری در پاسخ به این پرسش که “روزنامه جوان روز 4 شنبه مصاحبه ای را با جناب اقای شجونی ترتیب داده که در آن مطالبی علیه جنابعالی، بیت حضرت امام و موسسه تنظیم و نشر آثار امام مطرح شده است. نظر شما در این باره چیست؟ گفت: این بزرگوار تعادل ندارد و لذا جواب مستقیم هم به ایشان وجهی ندارد، تعجب از جامعه محترم روحانیت مبارز است که چرا از چنین افرادی تبری نمی جوید؟ جایگاه بلند و سوابق خوب این جامعه با وجود چنین افراد غیر متعادلی تنزل می یابد. البته ایشان در کلام خود بارها در گذشته و در مصاحبه اخیر مرتکب اظهارات کذب و توهین به امام و نزدیکان امام شده است که هفته آینده از ایشان به دادگاه ویژه روحانیت شکایت می شود. اما جای این گله جدی هم از برادران سپاه پاسداران هست که چرا روزنامه این ارگان ارزشمند باید به تریبون فحاشی به منسوبین امام تبدیل شود؟ البته روزنامه جوان سابقه خوبی در این زمینه ندارد ولی سرداران و عزیزان سپاه باید خود نسبت به برخی کج اندیشان با حساسیت بیشتر برخورد کنند.

وی در پاسخ به پرسش دیگری مبنی بر اینکه آیا فکر می کنید این نوع تخریبها و هجمه ها اثری در جامعه دارد؟ گفت:بله، قطعا باعث محبوبیت بیشتر بیت امام می شود؟ امیر المومنین (ع) در جواب مخالفین هتاک می فرماید «اردت ان تفضحنی فافتضحت» می خواستی مرا مفتضح کنی ولی خودت مفتضح شدی! تجربه این چند ساله نشان داده است عمق محبوبیت یادگاران امام در میان مردم چند برابر شده است و ما از نزدیک شاهدیم که در هرجایی که ایشان حاضر می شوند چگونه مردم ابراز بزرگواری و محبت کرده و دشمنان آنها را نفرین می کنند.


4 پاسخ به “محمدعلی انصاری: از شجونی به دادگاه ویژه روحانیت شکایت می‌کنم”

 1. اهل کاشانم گفت:

  شکایت از شجونی کار درستی بود، مرحبا آقای انصاری

 2. ایران داد عمارلویی گفت:

  کلمه خواهشن این داستان واقعی را سانسور نفرمایید.پدر پدر بزرگ ما مردی راستگو و زحمت کشی واقعی بود و همه اهالی دوستش داشتند.این مرد …خانمی داشت به نام گل گز خانم.این خانم مانند اسمش همه را می گزید.و عادت هر روزه اش این بود که بعد از صرف صبحانه به پشت بام میرفت و اکثر مردم را و خصوصن ادم های اسم و رسم دار را با فحش های ابدار و رکیک نوازش میکرد.خوبی های این مرد که همه به صدق و صفای ان ایمان داشتند خود را به نشنیدن میزدند.بعضی از کسان گلایه به پیشش میبردند که فلانی چرا با این خانم زندگی میکنی و چرا طلاقش نمیدهی؟تنها جوابی که میداد این گونه بود.اگر بنده این خانم را طلاق دهم همزمان چند گنته مرتکب شده ام.یکم اینکه اگر با کسی دیگر ازدواج کند او را هم بی ابرو میکند و دوم شاید خداوند این خانم و اخلاقش را امتحانی برایم قرار داده است.اگر من از این امتحان رفوزه گردم چه کاری باید بکنم تا خداوند مرا ببخشد.قابل توجه بیت امام و جناب انصاری.

 3. ناشناس گفت:

  از این شجونی بی حیا باید علاوه بر دادگاه صالحه که امیدی به آن نیست، به خداوند هم شکایت برد. …

 4. ناشناس گفت:

  دعوی خود را نزد حاکم عدل ببر او دادخواست دعاوی شما را میپذیرد.
  نشنیده ای:
  انه مجیب الدعوات