سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
 • صفحه اصلی
 • » حمله نیروهای خودسر به مرکز پاسخگویی به سوالات شرعی آیت الله صانعی در استان اصفهان...

حمله نیروهای خودسر به مرکز پاسخگویی به سوالات شرعی آیت الله صانعی در استان اصفهان

چکیده :در پی افتتاح مرکز پاسخگویی به سوالات شرعی آیت الله صانعی در شهرستان های شمال استان اصفهان (کاشان و آران و بیدگل و...) عده ای از نیروهای خودسر شبانه سر سیم ورودی تلفنهای این مرکز را قطع کردند و پس از اینکه فهمیدند تلفنهای مرکز از مخابرات روی شماره های دیگری منتقل (دایورت) شده است با پیگیری های برخی نهادها اقدام به مسدود نمودن شماره های تلفن مرکز کردند....


در پی افتتاح مرکز پاسخگویی به سوالات شرعی آیت الله العظمی صانعی در شهرستان های شمال استان اصفهان (کاشان و آران و بیدگل و…) عده ای از نیروهای خودسر شبانه سر سیم ورودی تلفنهای این مرکز را قطع کردند و پس از اینکه فهمیدند تلفنهای مرکز از مخابرات روی شماره های دیگری منتقل (دایورت) شده است با پیگیری های برخی نهادها اقدام به مسدود نمودن شماره های تلفن مرکز کردند.

بنا به گزارش های رسیده به کلمه، این در حالی است که چندی پیش نیز نیروهای خودسر در قالب «حزب ا.. کاشان» با حمله به محل این دفتر به فحاشی و شعار نویسی علیه این مرجع نو اندیش شیعه پرداختند. حمله کنندگان بعد از اعتراض های مردمی ناچار به ترک محل شدند.

حمله به دفتر آیت ا… العظمی صانعی زمانی رخ داد که مشترکان تلفن های همراه کاشان و آران و بیدگل خبر افتتاح این مرکز را از طریق پیامک دریافت

کردند.

همزمان با ارسال این پیامک اطلاعیه هایی به صورت گسترده در سطح شهر کاشان منتشر شد که در آن از همه مردم دعوت شده بود تا به دفتر آیت ا.. العظمی صانعی در کاشان حمله شود.

پس از پخش گسترده این اطلاعیه ها جمعیتی نزدیک به 30 نفر در مقابل دفتر این مرجع جهان تشیع به فحاشی و شعار نویسی پرداختند.

به اساس این گزارش، اکثر افراد حاضر نوجوانهای 18 تا 23 ساله بوده اند. به گفته شاهدان عینی مسئولان اطلاعات سپاه کاشان با لباس شخصی این نوجوانان را مدیریت می کرده اند.


14 پاسخ به “حمله نیروهای خودسر به مرکز پاسخگویی به سوالات شرعی آیت الله صانعی در استان اصفهان”

 1. ناشناس گفت:

  اگر چهار نفر این نیروهای ضد بشری را با مشت و لگد له کنید ریشه خود سر قطع خواهد شد

 2. جواد گفت:

  اینها از بی خبری عده ای از جوانان انهارا تحریک می کنند تا مخالفین خود را مورد ازار قرار دهند اینها از سایه انسانهای ازاده هم می ترسند

 3. حسن گفت:

  خدا لعنت کند فرعون و عوامل او را که مرجع تقلید ما و مقلدین او را مورد ظلم قرار می دهند.

 4. ناشناس گفت:

  پیشنهاد میکنم هرجا می نویسید نیروهای خودسر، داخل پرانتز نیز اضافه کنید(میدانید که از کجا فرمان می گیرند).

 5. ناشناس گفت:

  احسنت به این شجاعت در بیان اشتباه، یکی از نکات اساسی در پیشرفت هر کشوری، سازمان و هر شخصی همین است که اشتباه را بپذیرد و مسئولیت آن را نیز قبول کند، نه اینکه توجیه کرده و یا در بدترین حالت تهمتهای فراوانی را نصیب دیگران نماید.

 6. نظاره گر نباشيم گفت:

  پس مردم چه کاره هستند حالا که نيروي انتظامي محافظ مردم و اموال مردم نداريم بايد خود مردم با اين اراذل و اوباش حکومتي

  برخورد کنند بايد اين گروه هاي خودسر رو که از بالا دستور ميگيرن و سالهاست ارامش و اسايش رو از مردم و از

  مرحوم ايت الله منتظري و صانعي و ديگر بزرگان سلب کرده اند سر جايشان بنشانيم اگر همه مردم با هم جلوي اينها

  بايستند ديگر جرات نمي کنند به حريم مردم تجاوز و بي احترامي کنند

 7. علي گفت:

  خدا هم به پيغمبرش گفته كه
  تو نزديك هست كه جانت رو براي هدايت مردم بدي از ناراحتي ايمان نياوردنشون

  دين زوري دين معاويه و متوكل و طالبان و خامنه اي هست .. اسلام با اختيار معني پيدا ميكند

  راه مبارزه ريشه اي با اين رفتارها
  1- خواندن كتب تاريخي صدر اسلام و همچنين صدسال گذشته ايران هست
  2- آشنايي با علوم فقه و علوم روز براي در چاههاي تبليغاتي نيوفتيم
  3- صحبتهاي صميمي خانوادگي فقط از روي علم و بدون تعصب و جدل

  به اميد ايراني آزاد از ظلم استبداد و استعمار كه از جهل ما استفاده ميكنند

 8. اهل کاشانم گفت:

  یه پیامک داده بودند و چند تا شماره ی تلفن برای تماس و رفع اشکالات دینی، حالا آقایون حمله کردند به جایی که سال ها پیش قرار بوده دفتر آقای صانعی باشه ولی هنوز نشده،
  بابا یه پیامک که دیگه ترس نداره!!
  این قدر آدم نداشتن که خود رییس اطلاعات سپاه هم اومده بوده.

 9. ناشناس گفت:

  اگر دستگاه قضا درست به وظایف خود عمل نکند، تبعیض قائل شود، به جای ضوابط روابط را در نظر بگیرد، بی عدالتی رواج پیدا کنید نتیجه اش اشاعه “قیصریسم” است. فیلم قیصر را در آن سالها دیده اید؟ اگرنه به بینید و تمام اعضای قوه قضاییه هم به ببیند. چون دستگاه کار خود را انجام نمیداد قیصر اجرای حکم را خود به عهده گرفت و پدرعده ای را سوزاند و پدرخودش نیز سوخت. تنگسیر نیز به همین سان. چون به دردش نرسیدند و او را حواله دادند به انتقام حضرت عباس خود دست به کار شد با این شعار که مگر من چم است مگر من خودم نمی توانم حقم را بگیرم. جامعه ای که اینگونه شود متاسفانه روی امنیت و آسایش را نخواهد دید. آزادی مطبوعات و قوه قضاییه محکم و مستقل درمان بسیاری از درد های ماست. اینجا را بهشت خلافکاران و دزدان و دروغگویان و چاپلوسان نکنید. این مملکت خیلی ارزش دارد و ما استحقاق داریم که جایگاه بهتری در جهان داشته باشیم. ایران را تا دیر نشده اصلاح کنید و نجات دهید.

 10. ناشناس گفت:

  با این استبداد سیاه ما نه نیروی “خودجوش” داریم نه “خودسر” ، همه اینها مامور و حقوق بگیر نهادهای سرکوب هستند. یادتان باشد..

 11. رضا گفت:

  مشکل اینجاست که برخی دوست دارند فقط یک نفر مرجع باشد و همه مرید او…..اما عزت و بزرگی انسان توسط خدا رقم میخورد….بعد از انتخابات و حوادث آن آمار نصب تراکت و بیلبورد رهبری افزایش یافت…..اکنون از یک پیامک مرجع تقلید نیز ناراحت میشوند…….یاد مرحوم منتظری به خیر…مردم در مراسم تشییع جنازه آن عزیز نشان دادند که مرجع تقلید مردمی درقلبشان است…..

 12. ناشناس گفت:

  چندتا پس گردني محکم و جانانه حق اين اراذل و اوباش و گرو ه هاي خودسر حکومتي است تا دل مردم خنک بشه

  البته بدتر و بيشتر از اين حق اينهاست

 13. ناشناس گفت:

  چرا میگویید نیروهای خودسر. یا روراست بگویید اینها سرشان به کجا بند است یا اگر رویتان نمیشود یا معذوریت دیگری دارید حداقل بگویید نیروهای بی سر. با مسما تر است.

 14. ناشناس گفت:

  همان نیروهای با سر درست است سرشان هم روشن است از کجا است !!!!!!!!!!!!!!