سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
 • صفحه اصلی
 • » نصب دوربین های مدار بسته در کلاس های درس...

نصب دوربین های مدار بسته در کلاس های درس

چکیده :فاطمه قربان، معاون وزارت آموزش و پرورش، از کنترل کلاس های درس دانش‌آموزان با دوربین مدار بسته خبر داد، و دلیل آنرا کنترل بیشتر مدارس ذکر کرد. ...


در حالیکه بسیاری از مدارس کشور با مشکل بخاری استاندارد و گرمایش روبرو هستند و در فصل گرما نیز سیستم خنک‌کنندگی مدارس با مشکل جدی مواجه بوده و مضاف بر این، سهمیه شیر و تغذیه مدارس به دلایل اقتصادی قطع گردیده، وزارت آموزش و پرورش قصد دارد با نصب دوربین‌های مدار بسته در داخل کلاس‌ها، دانش آموزان و مربیان را تحت کنترل بیشتر قرار دهد.

به گزارش جام جم، فاطمه قربان، معاون وزارت آموزش و پرورش، از کنترل کلاس های درس دانش‌آموزان با دوربین مدار بسته خبر داد، و دلیل آنرا کنترل بیشتر مدارس ذکر کرد.

این گزارش می افزاید به طور حتم، نصب و استفاده از این ابزار در مدارس و کلاس‌ها، هزینه زیادی را برای آموزش و پرورش خواهد داشت و درحالی دلیل استفاده از دوربین مدار بسته در کلاس درس دانش آموزان کنترل بیشتر و بهتر آنها ذکر شده ، که همچنان بسیاری از کلاس‌های درس در شهرهای مختلف از حداقل امکانات برخوردار نیستند.

همچنین در بسیاری از موارد مشاهده شده است که مدارس دولتی به شیوه‌ها و بهانه‌های گوناگون از والدین دانش‌آموزان پول دریافت کرده‌اند. یکی از دلایل دریافت پول از والدین همواره کمبود بودجه در مدرسه بوده است که البته والدین نیز به خاطر فرزندانشان در توان خود کمک کرده‌اند.

گزارش مذکور می افزاید: اکنون شاهد هستیم که مدارس کشور با مشکل بخاری استاندارد روبرو هستند و در فصل گرما نیز سیستم خنک‌کنندگی مدارس با مشکل جدی مواجه است.

فاطمه قربان همچنین از نظام جدید ۳ ـ ۳ ـ۶ از سال تحصیلی آینده خبر داد، که دوران ابتدائی شش ساله، و دوران راهنمائی و دبیرستان، هرکدام سه سال خواهند یود.


9 پاسخ به “نصب دوربین های مدار بسته در کلاس های درس”

 1. ناشناس گفت:

  به جـــاي اينكه به فكر اصلاح كتب درسي و ارتقاي علمي دانش آموزان باشند تا بتونيم در سطح جهاني حرفي براي گفتن داشته باشيم ، به فكر نصب دوربين و كنترل هستند !!! آخه كه چي . براي چي مثلا !

 2. واي بر حال و روز ما گفت:

  همه جا رو پادگاني کردن حالا رسيده به مدارس

  جاسوسها در همه جا حتي در محل علم ودانش عزيزانمان

  واي به حال مردم و کشورمان .

  ما را به کدام سو مي برند ؟

 3. امیر گفت:

  الان می فهمم میرحسین می گفت کشور داره میره به سمت کره شمالی شدن با بزک مردم سالاری یعنی چی

 4. حسام گفت:

  یعنی حتی از بچه های دبستانی و راهنمای و دبیرستانی هم می ترسند! پس ما چه کار می کنیم حکومتی که این همه وحشت زده است چرا بر ما حکومت می کند برای براندازی کامل اماده شویم

 5. yas گفت:

  اخه …. به جای اینکه دوربین بزارید تو کلاس ها برید بخاری بزارید توکلاس ها که بچه ها یخ نزنند تا دوباره اتفاق بچه های مدرسه ی شهید رحیمی روستای درودزن فارس نیفته و یا میتونین از 10 بخاری که تو دفتر ناظم و مدیر است چندتا شو بردارید بزارید تو کلاس ها این بهتره نه! که تو خرج هم نیفتید

 6. قرت يزيدي گفت:

  اينها به فکر بهتر کردن کيفيت و بالا بردن اموزش بچه هاي ايران نيستند اصلا اموزش خوب و با کيفيت براشون مهم نيست

  فقط به فکر محکم کردن پايه هاي قدرت يزيدي خودشونند

 7. ناشناس گفت:

  منظورتان چیست یعنی جو امنیتی حاکم است پس زبانها بسته شود روز انتخابات جواب داندانشکنی خواهید گرفت

 8. ضد يزيد گفت:

  ناشناس ، يعني ميخواين دوباره در انتخابات بعدي تقلب کنين ؟

  اينو که همه مردم ميدونند

 9. ناشناس گفت:

  يك زماني شبكه خبر از لندن گزارش مي داد كه دولت انگليس دوربين توي خيابونها نصب كرده و بنابراين شهروندان اونا احساس امنيت نمي كنن و جو امنيتي شده . حالا …..