سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
 • صفحه اصلی
 • » بسیج دانشجویی: آتش زدن و شیشه شکستن کار ما نبود، کار عوامل استعمار پیر بود / در آشپز...

بسیج دانشجویی: آتش زدن و شیشه شکستن کار ما نبود، کار عوامل استعمار پیر بود / در آشپزخانه سفارت، مشروبات الکلی کشف کردیم و در یخچال، گوشت حرام!

چکیده :در حالی که تصاویر منتشر شده نشان می دهد دیروز در حمله به سفارت انگلیس در تهران و باغ قلهک از پرتاب سنگ و کوکتل‌مولوتف استفاده شده، تخریب‌های گسترده‌ای صورت گرفته و دست‌کم یک خودرو هم به آتش کشیده شده است؛ بسیج دانشجویی حاضر نشد مسئولیت تخریب‌های صورت گرفته را به عهده بگیرد و خبرگزاری وابسته به این نهاد شبه‌نظامی ادعا کرد که تخریب‌ها کار عوامل استعمار پیر بوده است....


در حالی که تصاویر منتشر شده نشان می دهد دیروز در حمله به سفارت انگلیس در تهران و باغ قلهک از پرتاب سنگ و کوکتل‌مولوتف استفاده شده، تخریب‌های گسترده‌ای صورت گرفته و دست‌کم یک خودرو هم به آتش کشیده شده است؛ بسیج دانشجویی حاضر نشد مسئولیت تخریب‌های صورت گرفته را به عهده بگیرد و خبرگزاری وابسته به این نهاد شبه‌نظامی ادعا کرد که تخریب‌ها کار عوامل استعمار پیر بوده است.

خبرگزاری دانشجو که به سازمان بسیج دانشجویی وابسته است، از قول یک شاهد عینی، ادعا کرد که تخریب‌ها قبل از ورود این نیروها صورت گرفته و کسانی که بر تخریب اموال سفارت اصرار داشته‌اند، دانشجو نبوده‌اند بلکه استعمار پیر می‌خواست به وسیله آنها اهداف رسانه‌ای خود را تامین کند.

این فرد که خود از مهاجمان به سفارت بوده، ادعا کرده که پیش از ورود آن‌ها به سفارت بریتانیا «عده‌ای داخل رفته و پرچم انگلیس را پایین کشیده و پرچم ایران را بر افراشته بودند.» وی همچنین گفته است که بعد از اذان مغرب گروهی ۱۷۰۰ تا ۱۸۰۰ نفری داخل سفارت شده و دست به «هرج و مرج» زدند.

به ادعای این منبع خبرگزاری بسیج دانشجویی، «دانشجویانی که وارد سفارت شده بودند هیچ اقدامی برای تخریب اموال آن نکردند جز اینکه چند شیشه مشروب را شکستند٬ اما با ورود جمعیت زیادی تخریب‌ها شروع شد.» وی گفته است: «از یک سو دانشجویان سعی می‌کردند از فضای سفارت حفاظت کنند، از سوی دیگر افرادی مایل به تخریب اموال داخل سفارت بودند و بر تخریب اصرار می‌ورزیدند. معلوم نبود این افراد که به تخریب اصرار داشتند در چه گروه یا حزبی بودند اما کاملا مشهود بود که دانشجو نبودند؛ بعضی هم فقط برای تخریب آمده بودند بعید نیست که خود استعمار پیر می‌خواست به وسیله اینان اهداف رسانه‌ای خود را تامین کند.»

او فضای داخل سفارت را به کاخ سعدآباد توصیف کرده و از وجود «مشروبات الکلی بشدت و با تنوع بسیار بالا در آشپزخانه ها، اتاق ها و … » و «آشپزخانه های بسیار تشریفاتی، اتاقی پر از لباس و به علاوه یخچال هایی پر از مواد خوراکی مختلف و بعضا حرام مانند گوشت های حرام و در پشت کتابخانه و در حیاط پشتی استخری به نسبت کوچک» خبر داده است.


79 پاسخ به “بسیج دانشجویی: آتش زدن و شیشه شکستن کار ما نبود، کار عوامل استعمار پیر بود / در آشپزخانه سفارت، مشروبات الکلی کشف کردیم و در یخچال، گوشت حرام!”

 1. فرزانه گفت:

  ازمجلس وامدار و بی اراده کاری جز تعطیلی سفارتخانه بر نمیاد.چرا مجلسیان باهوش قبلا متوجه بدی های انگلیس نشدندو سفیرشان را اخراج نکردند.
  حمله به هر سفارتخانه را قویا محکوم میکنم.

 2. محمد گفت:

  1-خاک بر سر حکومتی که استعمار پیر توانائی نفوذ بین گروهای فشار را دارد.
  2-خاک بر سر دانشجوی بسیجی که نمی داند مشروبات الکلی و گوشت حرام مربوط به مسلمانان است نه سایر ادیان.
  3- خاک بر سر دانشجوی بسیجی که در یخچال دنبال مدرک می گردد.
  4-خاک بر سر حکومتی که چنین دانشجویان بسیجی احمقی تربیت کرده که در همه جا گند می زنند

 3. mani گفت:

  daro peykare sefarato mishkanand bad az avalesham khoshgeltaresh mikonand do dasti tavile engilsha midand az poole mellat in hemaghat nist ?

 4. ناشناس گفت:

  اگه استعمار پیر اینقدر تو مملکت ما نفوذ داره که می تونه اینهمه آدم رو قاطی دانشجوهای بسیجی بکنه پس مسئولین چی کاره اند؟ بابا یه غلطی کردین حداقل وجودشو داشته باشین پاش وایسین.

 5. ناشناس گفت:

  اگه استعمار پیر اینقدر تو مملکت نفوذ داره که می تونه اینهمه آدم رو قاطی بسیجی ها بکنه پس مسئولین چی کاره اند؟ بابا یخ غلطی کردین لا اقل وجودشو داشته باشین پاش وایسین.

 6. علی گفت:

  توی هتل های بین المللی ما مانند هتل داریوش کیش هم مشروب سرو میشه اونجا که سفارت خارجی بوده..

 7. ناشناس گفت:

  اینا همون بسیجی هایی بودن که سال 88 به مردم معترض میگفتن به قانون (منظور شورای متقلب نگهبان) تمکین کنید.

 8. امیر گفت:

  “همانهایی که دیروز از تسخیر سفارت امریکا ناراحت و عصبانی شدند امروز هم از این اقدام مردانه خونشان به جوش آمده آقایان باور کنید ما مثل شما نوکر انگیس و دلباخته آن نیستیم … !”

  خوب دوست عزیز . ما که مشکلی ندارم . پس مشکل شما چیه ؟ بالاخره تسخیر کردین یا نکردین ؟ نابود کردین یا نکردین ؟
  روسای خودتون زدن زیر همه چیز . ولی باور کن این اقدام شما فقط جیش داره ‏ هیچی رو هم نمی تونه جوش بیاره
  در ضمن منم امیر هستم . ولی نه اون امیر که اون جمله بالایی رو نوشته ها .

 9. khalige_pars@yahoo.com گفت:

  چیست فرق آدمی با جانور، تا که می نازد به خود از آن بشر؟ * آدمی را گر نبود این امتیاز، بود بیش از جانور غرق نیاز. * هست این نیروی ممتاز بشر، عقل دور اندیش و آینده نگر. * در شگفتم من، چرا این برتری گشته مایه ی وحشیگری؟ * در طبیعت بی گمان هر جانور، هست در هنگام سیری بی خطر. * من نمیدانم چرا نوع بشر، وقت سیری میشود خون خوارتر؟ * در میان جنگل دور و دراز، هیچ حیوان دیده ای همجنسباز؟ * هیچ شیری دیده ای در بیشه زار، جمع شیران را کشد بالای دار؟ * هیچ گرگی بوده که از بهر مقام، گرگها را کرده باشد قتل عام؟ * هیچ ماری دیده ای با زهر خود، کشته ها برپا کند در شهر خود؟ * هیچ میمون ساخته بمب اتم؟، تا که هستی را کند از صحنه گم؟ * دیده ای هرگز الاغی باربر، مین گذارد کار، زیر پای خر؟ * هیچ اسبی دیده ای غیبت کند؟ یا به اسب دیگری تهمت زند؟ * هیچ خرسی آتش افروزی کند؟ یا گرازی خانمان سوزی کند؟ * هیچ گاوی دیده ای که از اعتیاد، داده باشد گاو و گاوداری را به باد؟ * پس چرا انسان با عقل و خرد، آبروی دام و دد را میبرد؟ * پس بود دیوانه بی آزارتر، زان که محروم است از عقل بشر. * ** “مولوی استاد حکمت در جهان، کرده بس این نکته را شیرین بیان: آزمودم عقل دوراندیش را، بعد از این دیوانه سازم خویش را” ** زین سبب آن کس که مینوشد شراب، تا شود لایعقل و مست و خراب، چون شود از عقل و حیلت بی خبر، پس شرف دارد به شیخ حیله گر…

 10. ناشناس گفت:

  تمام پولهای اینا توی بانکهای انگلیسه، هر کشوری هر کاری میکنه صداشون در نمیاد اما هر بار اموال اینا رو تهدید میکنن اینا هم اوباششون رو میندازن به وحشی بازی…

 11. ناشناس گفت:

  البته راست گفته . تخریبها کار دانشحو جماعت نبوده . اینها دانشجو نبودند .

 12. حیدری گفت:

  در دوران دانشجویی ام دوستان زیادی در بسیج داشتم . واقعن یاد و خاطره همه انها به خیر . نه اهل دروغ بودند نه اهل خیالبافی . فقط و فقط به دنبال دفاع از ولایت فقیه بودند و البته به ظاهر دنبال پست و مقام هم بودند . از امتیازات دولتی هم بدشان نمی امد . ولی خداییش روراست و صادق و یک رنگ بودند . با خواندن این گزارش واقعن دلم برای اونها تنگ شد .

 13. ناشناس گفت:

  :)))آخه بیچاره ها اگر استعمار پیر 1700 1800 نفر نیرو با قدرت تخریب اینچنینی داشت که الا شما سقوط کرده بودید و دنبال سوراخ موش بودید!!:))))

 14. ناشناس گفت:

  خاک بر سرهمتون که همیشه حسرت کارهای که بر شما حرام شده را میخورید
  داخل یخچال چه بوده که اینطور آب از دهنتون راه افتاده ؟چند تا شیشه مشروب ؟ مقداری کالباس؟
  بروید داخل خانه های خود رابگردید که پر است از انواع مواد مخدر

 15. محسن گفت:

  تعجب میکنم از هموطنانی که عامل اصلی که دفتر ولایت باشد رها کرده اند و به یک مشت مزدور بسیجی که خود قربانی اصلی ماجرا هستند بند کردند.چطور نماینده خدا بر روی زمین از اشغال سفارت دولت فخیمه اطلاعی نداشته.جل الخالق

 16. حسن گفت:

  آینها مثل اینکه نمی دانسته اند دارند به جایی حمله می کنند که رسولشان حضرت عیس (ع)وکتاب مقدسشان انجیل است که
  درآن شراب حرام اعلام نشده. شما دانشجویید بااین سوادو معلومات؟ وای بر ماکه شماقشر تحصیلکرده کشورمان هستید.

 17. ناشناس گفت:

  تازه كلي عكس هندي هم پيدا كرديم …

 18. ناشناس گفت:

  شعبون کجایی که داشتو کشتن!!!!!!

 19. ناشناس گفت:

  آنچه معلوم است این به اصطلاح دانشجویان بهطرف داری ازرهبرفرزانه خودوبانام اواینکارغیرقانونی راانجام داده انداگرغیرازاین باشد رهبری بایدمحکوم کند .
  مامردم باکمال تاسف به این ندانم کاری های حاکمیت عادت کرده ایم وهزینهای فراوان انرابایدبپردازیم.

 20. nashenas گفت:

  پس وزارت اطلاعات چیکارمی کنه… که عوامل استعمار پیر اینقدر خرابکاری و تخریب به اسم برادران جان برکف بسیج می تونه انجام بده…… نفهم خودتونید…

 21. mani گفت:

  adam yade shaboon bimokh miofteh ba daro dastash

 22. iris گفت:

  از اینکه ایرانی هستم خجالت می کشم! تقصیر ما بدبختهایی که خارج از ایرانیم چیه؟! آبرو برامون نمونده توی دنیا

 23. ناشناس گفت:

  ای بابا! بفرمائید بتازانید ببینیم به کجا میرسانید این قافله را…

 24. حامی گفت:

  من تعجبم از کجا فهمیده گوشت ها بعضیاشون حرام بوده!!!!! من بعد از یه سال زندگی تو خارج هنوز اگه فروشنده نگه گوشت چی هست متوجه نمیشم. بعد بخدا دزد هم اگه به یه جا بزنه به یخچال کاری نداره. امروز برای چندمین بار در این ماه از ایرانی بودن خودم خجالت کشیدم. ببین چه تو با سرنوشت مردم بازی می کنند

 25. reza گفت:

  درود بر کاشفان بی باک که همچون کریستف کلمب با گذشت از جان پای در دیار ناشناخته ها گذاشته اند و خدمتی بی همتا به نسل بشریت کردند
  عجب کشف مهمی بود این یکی صاحبش گردید خجل از زیرکیت

 26. ابراهیم گفت:

  فرق این اشغال گران با اشغال گران اول انقلاب، فرق عقده است با عقیده. عقیده، وجود مشروبات الکلی و غذای حرام (گوشت خوک یا ذبیحه ی غیر شرعی) نزد غیر مسلمین را نه تنها عیب که عجیب هم نمی داند.

  می توان این تفاوت را در همه ی شئون تسری داد و من مایل ام به فرق دو رهبر در این دو مقطع اشاره کنم …

 27. برای انحراف افکار عمومی این کارها را می کنند گفت:

  سفارت + خانه
  وقتی کلمه خانه می آید یعنی کسی بدون اجازه نباید به آن وارد شود چه رسد که برود سر یخچالش و ببیند تویش چه چیزی است
  این آقایان نه بسیجی هستند و نه دانشجو اینها عمله زور هستند که از خود اختیاری ندارند زیرا آنقدر مغز این ها را شستشو دادند تا به این مرحله رساندند.
  دانشجو از خودش فکر دارد دانشجوی واقعی ای زیپ بردهانش زده اند و یا زندانی است و یا اخراج شده است.
  این گروه از جبهه پایداری بودند که توسط مصباح هدایت می شود این گروه به ناپایداری کشور می اندیشند

 28. ناشناس گفت:

  چه خبر از 3900000000000 ( میتونی بخونی؟) آقای سفارت خانه اشغال کن؟
  این کارها برای این است که گندهای مسولین پوشش داده شود تا مردم کوته فکری ها و کم کاری ها و گندکاری های آقایان وزرا، و رییس الوزرا و قوه قضاییه و مجلس و مسولین را فراموش کنند تا دزدان بیت المال و رمالان و دروغگویان در فضای مه آلود راحتر فرار کنند

 29. ایرانی گفت:

  این خیلی سادگی است که باور کنیم این ها دانشجو هستند. این ها بسیجیان بی سوادی هستند که از روستاها جمع آوری می شوند و با دادن روزی پنجاه تا صد هزار تومان آنها را به جان این و آن می اندازند. اینها به علت بی سوادی، فقر و تعصبات خرافی تابع فرماندهان اجیر شده و عقده ای خود دست به هر جنایت و خیانتی می زنند..