سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
 • صفحه اصلی
 • » بسیج دانشجویی: آتش زدن و شیشه شکستن کار ما نبود، کار عوامل استعمار پیر بود / در آشپز...

بسیج دانشجویی: آتش زدن و شیشه شکستن کار ما نبود، کار عوامل استعمار پیر بود / در آشپزخانه سفارت، مشروبات الکلی کشف کردیم و در یخچال، گوشت حرام!

چکیده :در حالی که تصاویر منتشر شده نشان می دهد دیروز در حمله به سفارت انگلیس در تهران و باغ قلهک از پرتاب سنگ و کوکتل‌مولوتف استفاده شده، تخریب‌های گسترده‌ای صورت گرفته و دست‌کم یک خودرو هم به آتش کشیده شده است؛ بسیج دانشجویی حاضر نشد مسئولیت تخریب‌های صورت گرفته را به عهده بگیرد و خبرگزاری وابسته به این نهاد شبه‌نظامی ادعا کرد که تخریب‌ها کار عوامل استعمار پیر بوده است....


در حالی که تصاویر منتشر شده نشان می دهد دیروز در حمله به سفارت انگلیس در تهران و باغ قلهک از پرتاب سنگ و کوکتل‌مولوتف استفاده شده، تخریب‌های گسترده‌ای صورت گرفته و دست‌کم یک خودرو هم به آتش کشیده شده است؛ بسیج دانشجویی حاضر نشد مسئولیت تخریب‌های صورت گرفته را به عهده بگیرد و خبرگزاری وابسته به این نهاد شبه‌نظامی ادعا کرد که تخریب‌ها کار عوامل استعمار پیر بوده است.

خبرگزاری دانشجو که به سازمان بسیج دانشجویی وابسته است، از قول یک شاهد عینی، ادعا کرد که تخریب‌ها قبل از ورود این نیروها صورت گرفته و کسانی که بر تخریب اموال سفارت اصرار داشته‌اند، دانشجو نبوده‌اند بلکه استعمار پیر می‌خواست به وسیله آنها اهداف رسانه‌ای خود را تامین کند.

این فرد که خود از مهاجمان به سفارت بوده، ادعا کرده که پیش از ورود آن‌ها به سفارت بریتانیا «عده‌ای داخل رفته و پرچم انگلیس را پایین کشیده و پرچم ایران را بر افراشته بودند.» وی همچنین گفته است که بعد از اذان مغرب گروهی ۱۷۰۰ تا ۱۸۰۰ نفری داخل سفارت شده و دست به «هرج و مرج» زدند.

به ادعای این منبع خبرگزاری بسیج دانشجویی، «دانشجویانی که وارد سفارت شده بودند هیچ اقدامی برای تخریب اموال آن نکردند جز اینکه چند شیشه مشروب را شکستند٬ اما با ورود جمعیت زیادی تخریب‌ها شروع شد.» وی گفته است: «از یک سو دانشجویان سعی می‌کردند از فضای سفارت حفاظت کنند، از سوی دیگر افرادی مایل به تخریب اموال داخل سفارت بودند و بر تخریب اصرار می‌ورزیدند. معلوم نبود این افراد که به تخریب اصرار داشتند در چه گروه یا حزبی بودند اما کاملا مشهود بود که دانشجو نبودند؛ بعضی هم فقط برای تخریب آمده بودند بعید نیست که خود استعمار پیر می‌خواست به وسیله اینان اهداف رسانه‌ای خود را تامین کند.»

او فضای داخل سفارت را به کاخ سعدآباد توصیف کرده و از وجود «مشروبات الکلی بشدت و با تنوع بسیار بالا در آشپزخانه ها، اتاق ها و … » و «آشپزخانه های بسیار تشریفاتی، اتاقی پر از لباس و به علاوه یخچال هایی پر از مواد خوراکی مختلف و بعضا حرام مانند گوشت های حرام و در پشت کتابخانه و در حیاط پشتی استخری به نسبت کوچک» خبر داده است.


79 پاسخ به “بسیج دانشجویی: آتش زدن و شیشه شکستن کار ما نبود، کار عوامل استعمار پیر بود / در آشپزخانه سفارت، مشروبات الکلی کشف کردیم و در یخچال، گوشت حرام!”

 1. ناشناس گفت:

  چقدر ما ايرانی ها بدبخت و بی فرهنگ و وحشی شده ايم. چرا؟ اين حکومت چه بر سر ما آورده؟

 2. ناشناس گفت:

  سفارت مانند کشور برای انهاست شما چکار به اشپزخانه ولباسهایشان یا یخچالهایش دارید .برای چیزهای مهمتر اقدام میکردید::::::::::::::::::::::::

 3. ص گفت:

  از اول هم خاله زنک بودید

 4. narahat گفت:

  إ?انگارسمبه پرزور بود?خوشم میاد افتادند به غلط کردن.بیشرفا عکساتون توی سایت های خودتونه.البته وقتی آقاشون دروغ میگه بایدم…

 5. کاوه گفت:

  نامت ننگی ست که ایران امروز از شنیدنت عار دارد، …

 6. ناشناس گفت:

  اين برادران غيرتي احتمالا علاوه بر كوشت حرام و مشروبات الكلي در سفارت، عكس خانمهاي بي حجاب نديدند؟
  يكي اين برادران را توجيه كند كه به سفارت انكليس حمله كرده بودند نه بيت علما. ضمن اينكه سفارت بخشي از خاك ان كشور به حساب مي ايد و در داخل ان طبق قانون خودشان عمل ميكنند اشغال اسفارت ميتواند به معناي اعلام جنك باشد

 7. ناشناس گفت:

  چه بگم….يارو انتظارداشته داخل سفارت انگلستان ….افرادي بامحاسن ويه زندگي درويشي و…و. .،…باشه…شما چقدربگم …..نيست بگم بيسواد …نميدونم چي بگم. … توميخواي توانگليس واروپا هم عکسهاي تودروديوار ايران روببيني…هموطن بدون حمله به هرسفارتخانه اي توهين به شعور ملت خوداون کشور ميباشد…واين حرکت ب ه دستور هرکه بوده فقط نشان از ……..ايشان ميباشد.

 8. ناشناس گفت:

  اين بسيجی های بيچاره که آلت دست حکومت برای ايجاد رعب و وحشت هستند خود نيز قربانی استبداد حاکم بر کشورند..

 9. چقدر دروغ گفت:

  اين اراذل و اوباش همه کار مي کنند خراب کاري ، سرکوب مردم بيگناه ، تجاوز ، زير کردن مردم ، کتک زدن دانشجويان ،

  حمله به سفارت انگليس و خراب کردن و شکستن همه چيز و بعد هم انکار ميکنند که ما نبوديم

  من نبودم دستم بود تقصير استينم بود ولي کي باور ميکنه عکسها گواه حقيقت هستند و همه مردم هم

  ميدونند در وغ موقوف

 10. ناشناس گفت:

  امان از دست این استعمار پیر که عناصر آن در “فتنه ” ۸۸ توانستند چند ملیون نفر را به صحنه بیاورند و در جریان دیروز توانستند چند صد نفری را داخل سپاهیان و بسیجیان کنند ودر اختلاس های کلان نیز دست دارد و و و و …دیگر بگوییم که این انگلیس لعنتی تا آنجای ما نیز نفوذ کرده . در ضمن به زودی اسناد جاسوسی به دست آمده از سفارت که رو بشود جهانیان میفهمند که میلیارد ها دلار کمک به مهندس مووی و شیخ بزرگوار کروبی شده. …آه و فغان از این رویش های بعد از فتنه ۸۸ که یکی از دیگری مدیر تر و نابغه تر هستند …

 11. ناشناس گفت:

  … کاش میر حسین بودو حرفای آرامبخششو میشنیدیم، کاش حاکمیت اراذل زود تمووم شه تا بیشتر از این تو دنیا تحقیر نشیم

 12. امیر گفت:

  سفارت یک کشور حکم خاک آن کشور را دارد. به شما چه مربوط که در یخچال سفارت انگلیس مشروب بود یا گوشت حرام؟ مگر آنها مسلمانند که مجبور باشند احکام اسلام را در سفارت خانه ی خود اجرا کنند؟
  آیا درست است که سفارت ایران در عربستان مورد حجوم قرار گیرد و از سوی عوامل وهابی عربستان کلیه ی کتب مفاتیح و ادعیه ی شیعی (به فرض وجود داشتن آن در سفارت ایران) تخریب و به آتش کشیده شود؟ اگر این اتفاق بیفتد واکنش همین بسیجی ها و سپاهی هایی که به دستور آقاشون به سفارت انگلیس حمله کردند چه خواهد بود؟

 13. ناشناس گفت:

  ترسوهای بزدل لا اقل جرأت ندارند مسئولیت کاری را انجام می دهند به عهده بگیرند…

 14. حسین گفت:

  حمله به سفارت یک کشور احمقانه ترین واکنش هاست در عین حال که تبعات منفی بسیاری را بر کشور تحمیل خواهد کرد.

 15. اشکان گفت:

  بهتره بگین اوباش ..

 16. ياشار گفت:

  بسيجي عزيز !
  لازم نيست بخود زحمت دهيد . ما امت هميشه در صحنه و سانديس خور بچشم خودمان ديديم و در عکسهاي منتشره نيز بوضوح روشن است که عوامل استعمار پير با تغيير چهره و پوشش به سفارت خودشان حمله کردند زدند و شکستندو بردند تا شما بسيجي هاي سلحشور را بدنام کنند .
  اگر برادران نيروي انتظامي کمي هشيار بودند و هنگام خروج جيبشان را ميگشتند يقينا ميتوانستند در آن دلار و پوند و عکسهاي ملکه انگليس را پيدا کنند . آخه پوند انگليس و دلار آمريکا به چه درد بچه هاي مومن بسيج ميخوره ؟!

 17. ناشناس گفت:

  من پیشنهاد می کنم با بررسی تصاویر، این افراد شناسایی شوند و نام ، پیشه و ارتباطات آنها منتشر و به سازمان های بین المللی و سفارت خانه های خارجی در تهران تحویل گردد تا برای آنان که ایران و فرزندان دانشجو و فرهیخته آن را در برابر جهانیان بدنام میکنند، درس عبرت باشد.

 18. مرودشتی گفت:

  حتما عکساشون هم فتوشاپیه
  یکی نیست به این بابا بگه اصلا شما غلط کردید حمله کردید که استعمار پیرهم اینجوری سو استفاده کنه

 19. بی نام(اسم دشمن انسان است) گفت:

  2 نکته جالب به هموطنان عزیز:مدام با شرایط فعلی جامعه هیچ کس حال خندیدن ندارد.اما شاد کردن مردم هم در این شرایط به نظر من خوب هست.1 -اگر می خواهید کمی بخندید حتما سری به سایت فارس بزنید این روزها خبرهای واقعا خنده داری روی سایت راجع به سفارت انگلیس می گذارند2 – همه مسئولین قبلا خبر از تصویب لایحه شجاعانه مجلس در مورد قطع روابز با انگلیس در حد کاردار می دادند ولی امروز با دستور دولت انگلیس مبنی بر تعطیلی سفارت انگلیس در ایران تمام نقشه های تبلیغاتی نظام عملا شکست خورد تازه بروجردی گفته عواقب تعطیلی سفارت ایران در انگلیس به عهده انگلیس هست.بابا عجب رویی دارند اینها.این برادران 3 قلو هم ابروی ایران رو تو دنیا بردند(لاریها).من که خارج هستم همه به من می گویند بابا ادم نبود تو کشورتون که 3 برادر که همگی عینک ته استکانی دارند و نمی تونند جلوی چشمشونو ببینند انتخاب کردید من هم به اونا می گم ما مردم که انتخاب نکردیم یک نفر مانند خودشون که ته استکانی هست انتخابشون کرده.من هم به شوخی می گم الان ایران دست ته استکانی ها هست.

 20. ناشناس گفت:

  خوب به شما چي مربوط كه در داخل سفارت چي بوده است سفارت يعني خاك همون كشور و اونها حق دارند هر كاري در اونجه بكنند شما اينقدر بي ضعور و احمق هستيد كه هنوز بديهي ترين قوانين رو نمي دونيد

 21. ناشناس گفت:

  بابا اين طالبان گه چند سال قبل در مزار به كنسولگري ايران حمله كردن خيلي از اين برادران بسيجي شجاع تر بودند لااقل بعدش انكار نكردند و گفتند كه ما كرديم

 22. ناشناس گفت:

  برادران عزیز بسیج دانشجویی ارزومندانی که خواب احمدی نزاد و مشایی و شریعتمداری و طائب و مرتضوی و بازجوی اوین و امثالهم را می بینید شخصا ادعای شما را تایید میکنم و صراحتا اعلام میکنم که آتش زدن و شیشه شکستن کار عمه خانم من بود

 23. ali گفت:

  آیا واقعا آقای خامنه ای گزارش های فوق( خزعبلات و چرندیات مهاجمین به سفارت ) را میخواند ؟؟یعنی اینهمه سقوط !!! در یکی از عکسها آقایان در داخل سفارت به نماز جماعت مشغولند ،طبق آیین اسلام نماز در زمین غصبی حرام است ، گر چه در نظر و عمل اینها و امرانشان آنچه اهمیت ندارد همان اسلام است

 24. ناشناس گفت:

  از این دولت و حاکمیت کاری بر نمیاد
  ما مردم باید این افراد رو شناسایی کنیم و تو اینترنت به جهان بگیم ما همه ایرانیها تروریست نیستیم

 25. توتم سبز گفت:

  خدا را شکر می کنیم نه یک بار نه دو بار بلکه هزاران بار برای اینکه دشمنان ما را از احمق ها آفرید. خدا شکر می کنیم خون شهدای جنبش سبز هدر نرفت و خداوند این احمق ها را هر روز که به جلو می رویم در نزد ملت ایران رسواتر و ماهیت اصلی آنها را برای ملت با شعور ایران عیان تر و روشن تر می کند. خدا را شکر می کنیم که هر روز اقشار بیشتری از ملت ایران با چهره واقعی اینها بیشتر آشنا می شوند. جنبش سبز ایران در حال حاضر احتیاجی به خود نمایی ندارد اینان با دست خود با سرعت زیادی به سمت پرتگاه و نابودی ابدی می روند و با خود خیلی از سردمداران حال حاضر را به نابودی خواهند کشید. خداوند متعال چنان اینان را گیج و مبهوت کرده است که هر روز دست به کارهایی می زنند که پایان آن جز نابودی اینان نیست. بهار در پیش رو بهار خوبی است بهار آگاهی است که از دل آن آزادی سر بر خواهد کشید مطمئن باشید. خداوند با دل های پاک و با ایمان و با راستگویان و مومنان راستین است شک نکنید ما پیروزیم میر ما گفت آینده روشن است. دیر نیست میر ما و شیخ شجاع ما در کنار مان باشند.

 26. سبزه قبای بصیر گفت:

  1700 تا 1800 نفر اراذل در این گروه نفوذ کرده بودند و تازه که گندش در آمده و انگلیس مفت خور های سفارت را اخراج کرده به ماست خوردن افتاده کی بود کی بود من نبودم راه انداخته اند و دارند می اندازند گردن آن اراذل. حماقت مثل باتلاق است، هرچه دست و پا بزنی بیشتر در گل فرو می روی. در ضمن اگر عکس های این حرکت خود جیش را بررسی کنید جمعیت اجیر شده بیش از 1700 نفر نبوده که با احتساب پلیس های سردار رادان میشود 1799 نفر به علاوه خود سردار می کند به عبارت 1800 نفر اراذل.

 27. ناشناس گفت:

  … . این سیاه بازی ها ی سفارت گرفتن و مشغول کردن مردم با این خیمه شب بازی ها دورانش سپری شده . ..

 28. ناشناس گفت:

  از این که این کار کار خود انگلیسی ها ووابستگان آنان است شکی نیست چون سود این قضیه به آنان میرسد پیدا کنید پرتقال فروش را!!!!!!

 29. محمد حسين گفت:

  سفارت هر كشور مساحتي است كه توسط دولت كشور مطبوع خريداري مي شود پس منزل شخصي آنها نيز محسوب مي شود

 30. pishro گفت:

  khodam kardam ke lanat bar khodam bad

 31. mani گفت:

  a bar pedare oon margaret tacher chi begam ke in balaro sare ma avord

 32. mani گفت:

  ino migand ye kare mesbahiye tamiz

 33. ناشناس گفت:

  اين اراذل و اوباش خرابکار دست پرورده حاکمين هستند و دستورات حاکميت را اجرا ميکنند و از حاکميت پول و پاداش مي گيرند

 34. ناشناس گفت:

  فضولی هاشون تو زندگی تمام مردم ایران دیگه راضیشون نمی کنه…حالا رفتن سر یخچال سفارت انگلیس!!!

 35. ناشناس گفت:

  مدافعان حریم ولایت که میگن همین ها هستند دیگه!

 36. روناک گفت:

  واقعا که !!! متاسفم مثل اینکه توحش این قوم پایانی نداره! اون از آبرو ریزی سی سال پیش این از حالا روی بشار اسد و اون قذافی دیوانه رو سفید کردید در حماقت و توحش و بربریت. شرمنده ام که هر جای دنیا که بریم باید سرمون از دست مسخره بازیهای شما پائین باشه. همین.

 37. داوود گفت:

  از سردار مشفق چه خبر؟!!!!!
  راستى فرزندان مقامات نظام كه در انگلستان مشغول تحصيل (شايد تسهيل بهتر باشد) هستند بعد از اين براى سفر به كشور مورد علاقه ى خودشان از چه راهى اقدام مى كنند؟!!!
  جناب حداد عادل و بانو چطور؟ يعنى مسافرت ساليانه حضرتشان بعد از اين انجام نخواهد شد؟! آقا اردشير لاريجانى چه مي كند در فراق برادر “نيك براون” ؟!!!!
  راستى از سردار مشفق چه خبر؟!!!!!! 

 38. 25 بهمن گفت:

  مشکلات اقتصادی بلای به سر مردم اورده که بعضی ها برای یک لقمه نان جذب بسیج و سپاه می شوند و حاضرند برای دریافت تراول چک هر کار اشتباهی را مرتکب شوند

 39. ناشناس گفت:

  inam ye bazi jadide ke khodeshone bazam rah endakhtan

 40. ناشناس گفت:

  عجب چطور جرات کردند تو کشور اسلامی شراب بخورن !!! مگه نمی دونن اینجا از این چیز ها پیدا نمی شه

 41. رضا گفت:

  از کرامات شیخ ما این است شیره را خورد و گفت شیرین است
  پس حتما می خواستید کلاب و عرق بیدمشک پیدا کنید
  تو یخچالشون هم قیمه نسا و زولبیا بامیه

 42. ناشناس گفت:

  واقعا ما کارای عجیبی بلدیم . اینم یه نمونه
  تا این برادران بسیجی حکم رانی میکنند مملکت ما اینه البته بچه های بالا رو هم نباید دست کم بگیریم واسه خودشون مزدورای خوبین

 43. ناشناس گفت:

  ها ها . یعنی انگلیسی ها هم نباید مشروب بخورن و باید لابد مراقب گشت ارشادن باشن چقدر اخه اینا …بگذریم

 44. یا ضامن دایناسور گفت:

  واقعا به این میگن سیاست اسلامی ایرانی. درود بر شما که در راه خدا شیشه های مشروب را می شکنید تا شرابهای معنوی را بچشید. درود بر شما که عکس ملکه را پاره می کنید تا ملائک در خدمتتان باشد. درود بر شما که چه جدی و محترمانه همه چیز را خراب می کنید. یادم از امور خیر شما آمد در سال 76 در سال 78 در کوی دانشگاه. دقیقا مانند همین امر خیرتان با برکت و مستقل از هر جریان فکری بشری اقدام کردید. درود بر شما. من دستهای معنوی و ماورایی را می بینم که این کارها را می کند چرا که بعد از این همه سال هنوز اثری از دستان مبارکتان در جایی به جا نمانده است تا بدانند که شما کیستید. باور کنید حتی شرلوک هلمز هم نمی تواند بفهمد این کارها به دست چه کسی اتفاق می افتد…

 45. amir گفت:

  همانهایی که دیروز از تسخیر سفارت امریکا ناراحت و عصبانی شدند امروز هم از این اقدام مردانه خونشان به جوش آمده آقایان باور کنید ما مثل شما نوکر انگیس و دلباخته آن نیستیم … !

 46. ناشناس گفت:

  فقط باید دید چه کشور هایی تا به حال ادم هاش ریختند و به سفارت یک کشور حمله کردن. به نظر من حالا که همه چی با یه ابراز تاسف تمام می شه و دولت کاری بعدش کاری به این اوباش نداره. پس هر گروهی در ایران از سیاست یک کشوری ناراضی بودند برن بریزن جلوی سفارت اون کشور و شلوغ کاری کنند. مثلا همه برن جلوی سفارت سوریه که داره این همه آدم می کشه. بعد ببینید که نیروی انتظامی چطور با اون ها برخورد می کنه.

 47. سحر سبز گفت:

  اینا که این همه شجاعند و همه ی مسئولین هم باهاشون همراهی می کنن از ترس کی صورتاشونو پوشوندن !!!!!!!

 48. سبز سبز گفت:

  اینم برای سرگرم کردن خوبه دیگه. چند صباحی با این که یادمون بره این همه مصیبتی که بر امون درست کردن.

 49. محسن گفت:

  رهبر فرزانه و با بصيرت!!!!
  اين حماقتهاي اراذل و اوباش تا كي ادامه مي يابد؟
  چرا از قانون تمكين نميكنيد؟

 50. ناشناس گفت:

  شما 3000 میلیارد تومن دزدی رو تو روز روشن می بینید و تکون نمی خورید اما با دو شیشه مشروب در یخچال سفارت مشکل دارید؟؟؟؟