سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
 • صفحه اصلی
 • » انتقاد دفتر تحکیم وحدت از حمله به سفارت بریتانیا: حمله‌کنندگان نماینده دانشجویان ...

انتقاد دفتر تحکیم وحدت از حمله به سفارت بریتانیا: حمله‌کنندگان نماینده دانشجویان ایران نیستند

چکیده :حمله به سفارت انگلستان در حالی به عنوان حمله "گروهی از دانشجویان" در رسانه های انعکاس پیدا کرد که در جمع نیروهای شرکت کننده در این برنامه وابستگان به گروه فشار و برخی از نیروهای سپاه پاسدارن مشاهده می شوند که نسبتی با عنوان دانشجو نداشتند. علاوه بر این رهبران جنبش دانشجویی به همراه ده ها دانشجوی دیگر به علت فعالیت های منتقدانه خود هم اکنون در زندان به سر می برند و حاکمیت جمهوری اسلامی ذیل این عنوان به سیاست های تنش‌زای خود ادامه می دهد....


روابط عمومی دفتر تحکیم وحدت با انتشار اطلاعیه ای، حمله به سفارت بریتانیا در تهران را محکوم کرد.

به گزارش دانشجونیوز، در بخشی از این اطلاعیه آمده است: “حمله به سفارت انگلستان در حالی به عنوان حمله “گروهی از دانشجویان” در رسانه های انعکاس پیدا کرد که در جمع نیروهای شرکت کننده در این برنامه وابستگان به گروه فشار و برخی از نیروهای سپاه پاسدارن مشاهده می شوند که نسبتی با عنوان دانشجو نداشتند. علاوه بر این رهبران جنبش دانشجویی به همراه ده ها دانشجوی دیگر به علت فعالیت های منتقدانه خود هم اکنون در زندان به سر می برند و حاکمیت جمهوری اسلامی ذیل این عنوان به سیاست های تنش‌زای خود ادامه می دهد.”

متن کامل اطلاعیه روابط عمومی دفتر تحکیم به شرح زیر است:

سیاست‏ های بحران ساز جمهوری اسلامی در داخل، منطقه و سطح جهانی این بار تحت عنوان “حمله‌ی گروهی از دانشجویان به سفارت بریتانیا در ایران” ادامه یافت. سی و دو سال پیش از این و پس از انقلاب اسلامی نیز تسخیر سفارت امریکا با همین عنوان منافع ملی ایران را به مخاطره انداخت و فصل نوین تحولات کشور را با چالش های دو چندان روبرو ساخت.

حمله به سفارت انگلستان در حالی به عنوان حمله “گروهی از دانشجویان” در رسانه های انعکاس پیدا کرد که در جمع نیروهای شرکت کننده در این برنامه وابستگان به گروه فشار و برخی از نیروهای سپاه پاسداران مشاهده می شوند که نسبتی با عنوان دانشجو نداشتند. علاوه بر این رهبران جنبش دانشجویی به همراه ده ها دانشجوی دیگر به علت فعالیت های منتقدانه خود هم اکنون در زندان به سر می برند و حاکمیت جمهوری اسلامی ذیل این عنوان به سیاست های تنش‌زای خود ادامه می دهد.

دفتر تحکیم وحدت ضمن محکومیت حمله به سفارت بریتانیا، اعلام می دارد که مهاجمان نه نمایندگان واقعی دانشجویان که وابستگان به جریان اقتدارگرای حاکم هستند. حاکمانی که با سیاست های نابخردانه خود ایران و منافع ملی را تا مرز نابودی پیش برده اند.

روابط عمومی دفتر تحکیم وحدت

٩ آذر ماه ١٣٩٠


12 پاسخ به “انتقاد دفتر تحکیم وحدت از حمله به سفارت بریتانیا: حمله‌کنندگان نماینده دانشجویان ایران نیستند”

 1. سمنانی گفت:

  آفرین به این دانشجویان جسور.

 2. ناشناس گفت:

  دفتر تحکیم؟ به جا نمی آرم؟ حتما شما نماینده مردمید.؟ سیاست شما به اصطلاح سبزها کثیف ترین سیاست هاست

 3. برادر دینی گفت:

  اقای ناشناس سلام !
  ببخشید چرا شما به اصطلاح ولایتی ها از هر جمله ای که از دهان مبارکتان بیرون می اید یکی دو تا فحش وناسزا یا دست کم تحقیر واستهزا به چشم می خورد ؟ اگر امکان دارد بفرمایید در این زمینه پیشوا والگو و مراد شما چه کسی است ؟ ایا همان شخص متوهمی نیست که همه را دشمن خود می داند و در هر کلامی که ازاو صادر می شود بیشترین کلمات بکار رفته “دشمن ” است!

 4. ناشناس گفت:

  سلام اقای ناشناس
  اول برو یاد بگیر با ادب ونزاکت صحبت بکنی بعد هر حرفی چه حق وچه باطل که در دل داری بزن!
  من میدونم این ناسزا گویی رو از کسی که بهش اقتدا کردی یاد گرفتی اما بدون که خوب الگویی برای دنیا واخرتت انتخاب نکردی چه این ره که تومی روی به ترکستان است .

 5. ناشناس گفت:

  اقدام به موقعی انجام دادید عزیزان وطن!

 6. ایرانی گفت:

  تو کی هستی که به جا بیاری ؟ تواصلا می فهمی در عرف بین الملل حمله به سفارت یک کشور خارجی درخاک خودی یعنی چه؟ امثال توست که ابروی هرچه ایرانی را در جهان برده اند.

 7. علی گفت:

  ناشناسی از ارتش سایبری نظر داده که : دفتر تحکیم؟ به جا نمی آرم؟ حتما شما نماینده مردمید.؟ سیاست شما به اصطلاح سبزها کثیف ترین سیاست هاست.
  باید هم بجا نیاورید اینها دفتر تحکیم وحدت یک تشکل فرهنگی و دانشگاهی است و شما بجز چماق بدستها کس دیگری را نمیشناسید ، تشریف ببرید در بین دانشگاهیان و فقط سوال کنید آنوقت می فهمید که اصیل ترین و محبوب ترین جریان دانشگاهی همین دفتر تحکیم است
  ضمنآ نمیدانیم چرا اینقدر از جنبش سبز شماها عصبانی هستید شما که میگوئید سبزها مرده اند پس چرا از آنها اینقدر عصبی هستید “بقول رئیس جمهورمحبوبتان آب را آنجا بریز که خیلی میسوزد” و تنها در سایت آزاد کلمه آمدن و اراجیف گفتن دردی از شماها اقلیت کشور را درمان نمیکند !

 8. ناشناس گفت:

  نه پس , شما اراذل نماینده مردمین

 9. ناشناس گفت:

  ما به عنوان جمعی از ایثارگران دفاع مقدس امشب در منزل ما جلسه ایی داشتیم(حدود 40 نفر) پس از بحث و تبادل نظر قریب به 33 نفر این حرکت ورود به سفارت بریتانیا را محکوم کرده و پشتیبانی خود را از آیات عظام صانعی، وحید، دستغیب، امجد، موسوی اردبیلی، بیات، بیت آیت الله منتظری و بیت حضرت امام اعلام نموده و به وجود افرادی مانند کروبی، موسوی و خاتمی به عنوان لیدرهای مخالفان دولت افتخار می کنیم و سخنرانی آقای خامنه ایی در حمایت از فعالیت های سیاسی بسیجیان و سپاهیان را که مغایر مواضع امام است را به شدت محکوم می کنیم. وعده ما روز عاشورا مکان تمام گستره ی ایران اسلامی

 10. ناشناس گفت:

  از دفتر تحکیم وحدت ممنونیم برای حفظ قداست نام دانشجو و اعلام برائت از این اقدام شرم آور.

 11. ناشناس گفت:

  دفتر تحکیم وحدت آبروی ما دانشجویان را خرید زیرا از هر 100 هزار دانشجو 5 نفر هم با اشغال موافق نیستند

 12. خواب آلود گفت:

  آن ناشناسی که مزورانه می پرسد کدام دفتر تحکیم
  باید عرض کنم که جنابعالی که سر در جیب غفلت فرو برده بودی و مانندکبک سر در برف فرو کرده بودی و هیچ جا را نمی دیدی دفتر تحکیم بارها و بارها به زندان افتاد تا کله تو را از زیر برف بیرون بیاورد. مثل اینکه موفق شد تا سر تو را بیرون بیاورد اما هنوز شما خوابید. فکر می کنم دفتر تحکیم حالا حالاها باید تلاش و کند و به زندان بیفتد تا آدم غافلی مثل تو را بیدار کند.