شما در حال بازدید از صفحه ساده شده سایت کلمه می باشید. برای دیدن نسخه اصلی اینجا را کلیک کنید.

» گرامی داشت یاد عبدالله رمضان زاده در سالروز تولد وی

دوشنبه, ۷ آذر, ۱۳۹۰

چکیده : تعدادی از خانواده های زندانیان سیاسی، فعالان سیاسی و اجتماعی و جوانان و دانشجویان با حضور در منزل عبدالله رمضان زاده، استاد علوم سیاسی بازنشسته شده ی دانشگاه تهران به بهانه سالروز تولد وی، یاد سخنگوی دولت اصلاحات را گرامی داشتند.


تعدادی از خانواده های زندانیان سیاسی و جوانان و فعالین سیاسی و مدنی سالروز تولد عبدالله رمضان زاده را در غیاب وی گرامی داشتند.

به گزارش خبرنگار کلمه، تعدادی از خانواده های زندانیان سیاسی، فعالان سیاسی و اجتماعی و جوانان و دانشجویان با حضور در منزل عبدالله رمضان زاده، استاد علوم سیاسی بازنشسته شده ی دانشگاه تهران به بهانه سالروز تولد وی، یاد سخنگوی دولت اصلاحات را گرامی داشتند.

در پایان مراسم، همسر ایشان با تشکر از حاضرین، ابراز امیدواری کرد که هر چه زودتر همه زندانیان سیاسی آزاد شده و به نزد خانواده هایشان باز گردند که آنها بهترین نیرو ها هستند که به جای استفاده از استعدادها و خدماتشان آنها را به زندان انداخته اند.

چند روز پیش آسیه کریم زاده، همسر این فعال سیاسی و عضو شورای مرکزی جبهه مشارکت ایران اسلامی در گفتگو با خبرنگار کلمه با بیان اینکه در حال حاضر وی و آقای بهزاد نبوی در یک سلول و در بند دوالف سپاه نگهداری می شوند، گفته بود: هر نامه ای که منتشر می شود و امضای زندانیان را در خود دارد به سراغشان می روند و مورد بازخواست قرار می دهند که چرا امضا کردید. در مورد این نامه اخیر هم همینطور بوده است و آقای رمضان زاده و آقای نبوی را بازجویی کردند که چرا امضا کردید و خب طبیعتا این دو عزیز هم گفته اند که ما تا در زندان هستیم وضع به همین منوال خواهد بود و چاره کار شما این است که زندانیان سیاسی را آزاد کنید. ما وقتی بیرون باشیم مسئولیت کارمان را خودمان می پذیریم. اما الان هیچ کاری نمی توانیم بکنیم. نه می توانیم تایید کنیم و نه تکذیب. به هر حال از آن ها می خواهند که تکذیب کنند اما موفق نمی شوند و آقای رمضان زاده و نبوی زیر بار تکذیب نمی روند.