سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
 • صفحه اصلی
 • » انتقال على رشيدى به بند ۳۵۰ زندان اوین...

انتقال على رشيدى به بند ۳۵۰ زندان اوین

چکیده :اين فعال سياسى و اقتصاددان در شعبه ٥ بازپرسى دادسراى شهيد مقدسى زندان اوين به تبليغ عليه نظام ،تشويش اذهان عمومي وتوهين به مقامات نظام تفهيم اتهام شده است....


على رشيدى رييس انجمن اقتصادانان ايران به بند ٣٥٠ اوين منتقل شد.

به گزارش کلمه این زندانی سیاسی طى تماسى با خانواده از سلامتى خود خبر داد. على رشيدى درتاريخ ١٠ آبان ماه به دليل انتشار بيانيه جبهه ملى كه به تحليل اوضاع فعلى جامعه پرداخته بودند توسط وزارت اطلاعات احضار وبازداشت شده بود.

اين فعال سياسى و اقتصاددان در شعبه ٥ بازپرسى دادسراى شهيد مقدسى زندان اوين به تبليغ عليه نظام ،تشويش اذهان عمومي وتوهين به مقامات نظام تفهيم اتهام شده است.

 


3 پاسخ به “انتقال على رشيدى به بند ۳۵۰ زندان اوین”

 1. یک آزاده از 350 گفت:

  برای من هم بازپرس شعبه 5 , بازپرس اسدی پرونده سازی کرد.خدا لعنتش کنه

 2. حسین گفت:

  مملکت ازاین بهتر نمیشه ؛!!!دروغ میگویند چپاول میکنند ؛دزدی واختلاس های کلان میکنند ومملکت را به پرتگاه سقوط سوق میدهند ومیگویند چیزی نگویید !!!!

 3. حسن گفت:

  خلاصه کلام با این شیوه آقای بصیرت مدار مآب هر چی انسان شریف دراین مملکت باید به گمان پوچ مذابهای ولایت با زندان وتوهین تحقیر شوند وچون سرزمین ما پر است از انسانهای شریف اینها که به امید پایان فریاد هرچه شدید تر عمل می کنند باز هم می بینند که تمام نمی شود وفریادها بلند تر می شود در چه وضعیت وحشتناکی گرفتار شده است این حکومت خود کامه.حالا فهمیده اند که هزینه در افتادن با ملت بیش از آن بوده که تصور می کردند ولی چه سود؟نه برای آنها چیزی تمام شده ونه برای ملت.این نیردی بود که خوی خونخوار دیکتاتوری به این ملت تحمیل کرده است ونتیجه نهایی برای حکومت خوخواه قهر کرده با مردم همان سرنوشت صدام است