شما در حال بازدید از صفحه ساده شده سایت کلمه می باشید. برای دیدن نسخه اصلی اینجا را کلیک کنید.

» محمد‌رضا لطفی‌: وزارت ارشاد به‌خاطر موها و ریش بلندم به پوستر کنسرت ما مجوز نمی‌دهد!

دوشنبه, ۹ آبان, ۱۳۹۰

چکیده : محمد رضا لطفی در یک نشست خبری با انتقاد از مشکلاتی که وزارت ارشاد بر سر پوستر کنسرت اخیر او ایجاد کرده گفت: پوستر کنسرت اخیر ما که با تصویری از من است به خاطر موها و ریش من به مشکل برخورده است! در حالی به عکس من در این پوستر گیر داده‌اند که همین عکس از من در روزنامه‌ها چاپ می‌شود و حتی زمانی نیز که برای اولین بار به صداو‌سیما رفتم هم با همین موها و ریش‌ها رفتم.


محمد رضا لطفی استاد مطرح موسیقی در نشست خبری که روز یکشنبه برگزارشد گفت: من از وزارت ارشاد انتقاد دارم و این انتقاداتم شدید هم هست.

به گزارش پارس توریسم، لطفی در این نشست با انتقاد از مشکلاتی که ارشاد بر سر پوستر کنسرت اخیر او ایجاد کرده گفت: پوستر کنسرت اخیر ما که با تصویری از من است به خاطر موها و ریش من به مشکل برخورده است!

وی ادامه داد: در حالی به عکس من در این پوستر گیر داده‌اند که همین عکس از من در روزنامه‌ها چاپ می‌شود و حتی زمانی نیز که برای اولین بار به صداو‌سیما رفتم هم با همین موها و ریش‌ها رفتم.

لطفی در عین حال تاکید کرد: این مشکلی است که می‌دانم حل می‌شود ولی بالاخره اعصاب آدم خرد می‌شود.

وی ادامه داد: من از زمان دانشجویی ریش بلند و موهای بلند داشته‌ام و نمی‌توانم که به‌خاطر مجوز دادن به پوستر کنسرتم در آنها تغییراتی بدهم‌!