سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
 • صفحه اصلی
 • » امروز در زندان اوین: شلاق بر پیکر امین نیایی‌فر، دانشجوی ممتاز دانشکده فنی...
» باز هم شلاق زدن یک دانشجو، باز هم به اتهام توهین به احمدی‌نژاد

امروز در زندان اوین: شلاق بر پیکر امین نیایی‌فر، دانشجوی ممتاز دانشکده فنی

چکیده :امین نیایی فر، دانشجوی ممتاز رشته مهندسی مکانیک دانشکده فنی دانشگاه تهران، صبح امروز به اتهام توهین به احمدی نژاد در زندان اوین، سی ضربه شلاق خورد. او در حالی که بر اثر ضربه های محکم شلاق از درد به خود می پیچیده، بدون دریافت هیچ گونه کمک پزشکی و دارویی به بند بازگردانده شده است....


امین نیایی فر، دانشجوی ممتاز رشته مهندسی مکانیک دانشکده فنی دانشگاه تهران، صبح امروز به اتهام توهین به احمدی نژاد در زندان اوین، سی ضربه شلاق خورد.

بر اساس خبرهای رسیده به کلمه، نیایی فر که هم اکنون در بند 350 زندان اوین محبوس است، پس از اجرای حکم به بند بازگردانده شد. او در حالی که بر اثر ضربه های محکم شلاق از درد به خود می پیچیده، بدون دریافت هیچ گونه کمک پزشکی و دارویی به بند بازگردانده شده است.

نیایی فر که قرار است هفته بعد با پایان دوران محکومیتش از زندان آزاد شود، صبح امروز، همزمان با وقت ملاقات خانواده ها با زندانیان، برای اجرای حکم شلاقش به دادسرای اوین فراخوانده شد.

امین نیایی فر، دانشجوی 22 ساله دانشگاه تهران از جمله زندانیان حامی جنبش سبز است که در بند 350 اوین در حال گذراندن دوران محکومیت خود است. وی که در تظاهرات روز عاشورای تهران بازداشت شده بود، از سوی قاضی پیرعباسی، رییس شعبه 26 دادگاه انقلاب، به شش ماه حبس تعزیری، یک و نیم سال حبس تعلیقی و تحمل سی ضربه شلاق محکوم شده بود که حکم شلاقش امروز در محل دادسرای اوین اجرا شد.

نیایی فر، از جمله افراد حائز رتبه برتر در کنکور سراسری و از دانشجویان ممتاز دانشکده فنی دانشگاه تهران است، به گونه ای که معدل وی در سال گذشته 19.20 بوده است.

او پس از حوادث عاشورا بازداشت شد، مدتی را در سلول های انفرادی بند 209 گذراند و سپس با قید وثیقه آزاد شد.

نیایی فر تابستان امسال و به دنبال تایید حکمش در دادگاه تجدیدنظر، به زندان اوین بازگردانده شد. بدین ترتیب او در سال تحصیلی جدید، از ادامه تحصیل در دانشگاه نیز باز مانده است.


34 پاسخ به “امروز در زندان اوین: شلاق بر پیکر امین نیایی‌فر، دانشجوی ممتاز دانشکده فنی”

 1. ناشناس گفت:

  Dele Agha shad beshe baghiyh mohem nist

 2. ناشناس گفت:

  احتمالا ابراز تاسف احمدی نژاد از شلاق خوردن پیمان عارف موثر بوده و این بنده ی خدا را به جای ۷۴ ضربه فقط ۳۰ ضربه ی ناقابل نواخته اند و به احتمال قوی نوازنده ی شلاق بسیار فرد با فرهنگی بوده و سعی کرده بر پشت امین بر خلاف پیمان چیزی شبیه نقاشی های پیکاسو رسم کند

 3. ناشناس گفت:

  اینها از دشمن خارجی بدتر هستند راه درست و منطقی این است همه جنبش و دواطلبان دیگر با در دست داشتن شلاق در یک سخنرانی احمدی نژاد شرکت وبطرف اش رفت

 4. ناشناس گفت:

  مرگ بر تحجر که دانشجویان را کوبید

 5. مژگان گفت:

  بزن جاهل بزن شلاق بر اندیشه
  بزن نادان بزن شلاق بر اندیشه
  بزن وحشی گری عرب را در جاهلیت
  به پیکر های اندیشه دراین قرن اندیشه
  به دار اویز در خیابان ها تا ببینند .دست و پا زدن ها
  به دار اویز تا ببینند جان کند نها
  مگر از جهل و نادانی کار دیگری اید
  اگر این جاهلیت را نبودی که نادان نبودی
  پس بزن شلاق که تا ثابت کنی .
  جاهلی در قرن اندیشه
  تحجرزتاریک خانه ها فرمان برانید
  که استبداد را خوش اید زشلاق و زاعدام ها

 6. کیوان گفت:

  طاقت مردم دیگر از این همه جهل و استبداد دارد طاق می شود .خدایا مصباح ایزم و طالبان ایسم را به دست این مردم نیست و نابود گردان .که مردم ما رابا این اندیشه های قرون وسطی سر سازگاری نیست

 7. sabz گفت:

  andaki sabr sahar nazdik ast vvvvvvvvvvvvvvvvvvivvvvvvvvvvvvv

 8. اشکان گفت:

  هنر خوار شد جادویی ارجمند
  نهان راستی آشکارا گزند

 9. ناشناس گفت:

  ای بی حیا های بی شرم …

 10. ناشناس گفت:

  اندیشمندان ما بازیچه دست تحجر شده اند ،امروز که نظر محمود با آقا زاویه دار شده!!!برای جریحه دار کردن غرور و احساساتمان به اسم محمود، بر پیکر عزیزانمان تازیانه می زنند،در حالیکه خیل عظیمی از بزرگان علم و فرهنگ به بهانه توهین به رهبری در حبس اند و متحمل احکام عجیب و غریبی شده اند و کسی نیست که نداند به ظاهر مخالفان امروز همان هم کاسه های دیروز و شاید فردا باشند که بنا بر مصلحت کنار هم و در اثر زیاده خواهی گاهی مقابل هم اند.

 11. جاوید گفت:

  لعنت بر …. و بشکند دست امر ومجری حکم انشالله وخدا صبر دهد به جوانان پاک وطن ونابود کند ظالمان حاکم را به حق حسین شهید

 12. ناشناس گفت:

  به نام خدا
  از وقتی این خبر را شنیدم نه دستم به نوشتن میره نه زبونم به حرف زدن. فقط می خواستم به سبب اینکه 4 سال در دانشگاه امین را دیدم حرفی زده باشم .هر چند که نمی دانم چه می نویسم.امین واقعا بچه ی خوش قلب و با روحیه ای بود.آخرین بار که…………..
  نمی تونم بنویسم.
  فقط مگم:
  الملک یبقی مع الکفر و لا یبقی مع الکفر.

 13. مادر شهیدی از دفاع مقدس گفت:

  ای خدای مهربان از این همه ظلم و جنایت به تو پناه می بریم . واقعا خوشا به حال شهدای ما که شاهد این همه ظلم و جنایت به نام دفاع از ولایت و خون شهدا نیستند.

 14. مادر سبز گفت:

  احمدی نژاد باید منتظر 70 میلیون ضربه شلاق باشه !! شلاق خدا صدا نداره!!!! صبر می کنیم باز هم صبر می کنیم!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 15. فرهاد گفت:

  آیا فکر می کنید که همچین فرد ممتازی دیگر برای جامعه مفید خواهد بود؟ آیا دیگر هیچگاه برای ایران هم مفید خواهد بود؟ این حکومت فاشیست اصلا اهمیتی برای این مسایل قائل نیست. اینها فقط عاشق خدمت هستند خصوصا به بیت المال……ه

 16. ناشناس گفت:

  احکام قرون وسطی را پایانی نیست مگر به دست مردم پایان داده شود تنها راه ممکن

 17. کاوه دادگر گفت:

  کسی کو هوای فریدون کند سر از بند ضحاک بیرون کند

 18. پدر سبز گفت:

  احمدی نژاد باید منتظر ۷۰ میلیون ضربه شلاق باشه !! شلاق خدا صدا نداره!!!! صبر می کنیم باز هم صبر می کنیم

 19. ناشناس گفت:

  باز هم شلاق…
  شلاق بر پیکر انسانیت…
  بر پیکر رنجور ناگفته ها…
  در شهر دهان بسته ها و زبان بریده ها…
  بر بستر سکوت…
  زخم روی زخم…
  ضجه روی ضجه…
  و باز هم…سکوت روی سکوت…
  نفرین بر من…نفرین بر سکوت…

 20. علی گفت:

  لعنت بر ظالم و دیکتاتور اصلی .الان که دیگه احمدی نژاد از ارهبری گذر کرده و با رهبر مشکل پیدا کرده و قصد دارند که سر احمدی نژاد رو زیر اب کنند دارند زندایان سیاسی عزیزمان رو به اسم توهین به احمدی نزاد شلاق میزنند که مثلا احمدی نژاد را در ظاهر باعث و بانی تمام این گونه ظلمها و فسادها نشان دهند در صورتی که همه ما میدانیم احمدی نزاد معلول است و علت اصلی تمام ظلم ها و فساد ها و بدبختی مردم اقای رهبر هستند

 21. ناشناس گفت:

  این نامرد ها را که می شناسید. برای اینکه مردم را بیش از پیش از احمدی نژاد دل چرکین کنند، بچه های مارا زیر شلاق میندازند و نام آنرا می گذارند تنبیه برای توهین به احمدی نژآد. شما خودشان برای احمدی نژاد آبرو و حیثیت نگذاشتید. البته او از اول هم نداشت و بیخودی دوبار با تقلب به این سمت منصوب شده بود. اما حال که جلو رهبر شما دم درآورده هرکار بدی که می کنید یک جوری به بندید به اسم احمدی نژآد که ما بیشتر از او متنفر شویم. اما فراموش نکنید ما یک فحش به احمدی نژآد میدهیم و دوتا به پدرخوانده او که وی را بما حقنه کرد که من از این بابا خوشم میاد و حالا مانده دستش که او را کجا بتپاند و از شرش راحت شود.

 22. melli گفت:

  azadi nasdek ast

 23. ناشناس گفت:

  عزیزم مشکل اینه که میگی جرمش توهین به احمدی نژاد بوده، جرم توهین به رییس جمهور هست نه شخص احمدی نژاد و اگر هم قانون بدونی و بهش احترام میذاری همین مورد در قانون ذکر شده پس خلاف قانونی عمل نشده منتها شما میخواید همه چیز تو دهنتون در بیاد ولی هیچکس چیزی بهتون نگه چون آزادیه (البته آزادی برای شما) والا اگه کسی یه تخلفی بکنه میگید کو قانون؟؟! به نظر شما قانون برخورد با اختلاس با قانون برخورد با توهین کننده به سران نظام (دقت کن توهین کننده = همونی که جناب موسوی با عبارت ادب مرد به ز دولت او یاد مردم داد و نشون داد میشه به مسئولین هم توهین کرد) فرق دارد؟

 24. ناشناس گفت:

  میرحسین کجایی؟ فرزندانت را دارند یکی یکی شکنجه می‌کنند!

 25. ناشناس گفت:

  صبر كن برادر ضللم پايدار نيست

 26. ناشناس گفت:

  خلایق هر چه لایق
  و این خلق را هز گز چون امینی را لیاقت نیست

 27. ناشناس گفت:

  khodaya nejateman bede

 28. پیمان گفت:

  دوستان این ذات نظام استبداد دینی است. اینها دوستدار دانشمکند که نیستند. دشمن ایران و دانش و فرهنگند.

 29. محمد گفت:

  میتونم بپرسم این اطلاعات دقیق را از کجا میارید

 30. یکی از داغ دیده های ایران عزیز گفت:

  به خدا خسته شدم از بس آه کشیدم!!!! چه گناهی کردیم که مسئولان این کشور انقدر نفهمن!!!! بخدا از نفهمیشون!

 31. atroban گفت:

  الحمداله حق نمرده. معیار تشخیص حق از باطل قرانه.تازه اگه خبرتون درست باشه و برای احساسی کردن مردم نباشه

 32. ناشناس گفت:

  khak too sareshoooon

 33. مليسا گفت:

  هركي توهين كنه حقشه بي ادب

 34. ناشناس گفت:

  می خوام به کسایی مثل محمد و atrobon این جوابو بدم که من امینو می شناسم و متاسفانه این حکم اجرا شده
  این حکم قانون اساسیه اما بر اساس قانون مجازات کیفری نباید حدی اجرا بشه و متاسفانه شده… حالا هی وال استریتو بکنید تو بوق و داد بزنید که سرپوش روی کاراتون بذارید، جالبه بدونید توی اعتراضات وال استریت از 200 نفر بازداشتی روز اول 180 نفر روز بعد آزاد شدن و هیچکدوم حکم مزخرفو متحجری اقدام علیه امنیت ملی بهشون ندادن، احمفنه هست این حکم و احمقانه تر بریدن حکم شلاق برای جوانان کشور و از اون ظالمانه تر و احمقانه تر اجرای حدی حکم!!!
  اینو بدونید که روزی همه این ظلم ها پاسخی خواهد داشت و اون روز دیر نیست…