سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » تایلند هم به هواپیماهای ایرانی بنزین نمی‌دهد...

تایلند هم به هواپیماهای ایرانی بنزین نمی‌دهد

چکیده :فرودگاه بانکوک - پایتخت تایلند - از هفته گذشته سوخت‌رسانی به هواپیماهای این شرکت را متوقف کرده است، به طوری‌که هواپیماهای شرکت ماهان با دور کردن مسیر پروازی خود در فرودگاه کلکته هند، فرود می‌آیند و پس از سوخت‌گیری در این فرودگاه به کشور باز می‌گردند....


یک عضو کمیسیون عمران مجلس، با انتقاد از تداوم پرواز ایرلاین‌های ایرانی به فرودگاه بانکوک گفت: با توقف سوخت‌رسانی این فرودگاه به هواپیماهای ایرانی و معطلی چند ساعته ایرانیان در این فرودگاه و چند برابر شدن فاصله زمانی این پروازها، توقف این خط پروازی، ضروری است.

محمدرضا صابری در گفت‌و‌گو با خانه ملت گفت: با افزایش فشارهای بین‌المللی، برخی از فرودگاه‌های خارجی از تحویل سوخت به هواپیماهای ایرانی خودداری کردند که سازمان هواپیمایی کشور باید در این زمینه اقدام عاجلی را انجام دهد.

نماینده نهبندان و سربیشه در مجلس شورای اسلامی افزود: بسیاری از فرودگاه‌های کشورهای اروپایی در چند ماه پیش توقف سوخت‌رسانی به هواپیماهای ایرانی را اعلام کردند، ولی متأسفانه به علت بی‌توجهی برخی از مسئولان سازمان هواپیمایی کشور، شاهد پرواز هواپیماهای ایرانی به این فرودگاه‌ها بودیم.

بنا به گفته خدمه پرواز هواپیمایی ماهان، فرودگاه بانکوک – پایتخت تایلند – از هفته گذشته سوخت‌رسانی به هواپیماهای این شرکت را متوقف کرده است، به طوری‌که هواپیماهای این شرکت با دور کردن مسیر پروازی خود در فرودگاه کلکته هند، فرود می‌آیند و پس از سوخت‌گیری در این فرودگاه به کشور باز می‌گردند.


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.