سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
 • صفحه اصلی
 • » نماینده زنجان: شرط های آقای خاتمی، کف خواسته‌های اصلاح طلبان است...

نماینده زنجان: شرط های آقای خاتمی، کف خواسته‌های اصلاح طلبان است

چکیده :قطعا برگزاری یک انتخابات آزاد ایجاب می کند که زندانیان سیاسی آزاد شوند و قانون اساسی کشور به صورت همه جانبه و کامل اجرا شود و الا اگر این شرایط احراز نشود تعداد قابل توجه ای از مردم شور و شوق شرکت در انتخابات را نخواهند داشت....


عضو شورای مرکزی فراکسیون خط امام(ره)مجلس با بیان اینکه اصلاح طلبان یک بال پرواز نظام هستند و نظام برای حرکت به آن نیاز دارد تاکید کرد: برگزاری یک انتخابات آزاد ایجاب می کند که زندانیان سیاسی آزاد شوند و قانون اساسی کشور به صورت همه جانبه و کامل اجرا شود و الا اگر این شرایط احراز نشود تعداد قابل توجه ای از مردم شور و شوق شرکت در انتخابات را نخواهند داشت.

سعدالله نصیری قیداری در گفتگو با پارلمان نیوز گفت: اصلاح طلبان برای حضور در انتخابات مجلس شرط و شروطی دارند که اگر آن شروط برقرار شود در انتخابات شرکت خواهند کرد.

نماینده اصلاح طلب مردم زنجان و طارم در مجلس ادامه داد: نمایندگان اصلاح طلبی که در مجلس حضو ر دارند در این مدت نشان دادند که افراد دلسوزی برای نظام و وفادار به قانون اساسی کشور هستند که این دلسوزی و پایبندی به رای مردم آنها را متقاعد می کند که در انتخابات شرکت کنند منتها باید خواسته هایی که آقای خاتمی برای حضور اصلاح در انتخابات مطرح کردند که کف خواسته های اصلاح طلبان بود برآورده شود تا فضای مشارکت برای کشور و مردم بهتر شود.

وی تاکید کرد خواسته هایی که از سوی آقای خاتمی برا ی حضور در انتخابات مطرح شد برا ی مشارکت مردم در انتخابات لازم است.

سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس اظهار داشت: افراد اصولگرا و اصلاح طلب در این نقطه اشتراک دارند که مشارکت مردم و جذب حداکثری مردم برا ی نظام اولویت دارد در نتیجه حضور اصلاح طلبان برای نظام مفید خواهد بود بنابراین لازم است تا زمینه حضور اصلاح طلبان را در انتخابات فراهم کنند.

نصیری خاطر نشان کرد: قطعا برگزاری یک انتخابات آزاد ایجاب می کند که زندانیان سیاسی آزاد شوند و قانون اساسی کشور به صورت همه جانبه و کامل اجرا شود و الا اگر این شرایط احراز نشود تعداد قابل توجه ای از مردم شور و شوق شرکت در انتخابات را نخواهند داشت.

وی متذکر شد: اصلاح طلبان یک بال پرواز نظام هستند و نظام برای حرکت به آن نیاز دارد.


6 پاسخ به “نماینده زنجان: شرط های آقای خاتمی، کف خواسته‌های اصلاح طلبان است”

 1. ناشناس گفت:

  امروز در وبلاگ یکی از دوستان این جمله را دیدم:
  حبس خانگی برای عزیزان ما معنایی ندارد وقتی دلهای ما خانه آنهاست.

 2. تفکر سبز گفت:

  درود بر این نماینده مردمی

 3. ب. ع گفت:

  درود بر شاگرد با لیاقت پروفسور ثبوتی .حق کلام را گفته اید .نقش اصلاح طلبان در مملکت ما نقش پدر و یا مادر این نظامند اینها که بعد به پست مقام رسیده اند فرزندان انها هستند .حالا گاها یک فرزند درست از اب درمایید به پدر مادر خود احترام واین احترام را وظیفه خود می داند ویک فرزند هم گاها ناخلف از اب در مایید برپدر ومادر خود پرخاشگری و بی ادبی و خرده میگیرد می گویید من را شما بدنیا بیاوردید من خودم بودم وبودم شمارا هم قبول ندارم .مثل بعضی ها که استاندار هاشمی بودند حالا این بچه بابا شا به بعنوان رییس جمهور ی که سردار سازندگی معروف شد قبول ندارد .بابا نفت را از ده دلار تا شانزده دلار میفروخت به نام معرف شد بچه هم از یکصدو ده دلار تا یکصدو بیست دلار شده عمده وارد کنند کالا از چین .کالای ایرانی از بین رفته و یا محصول کشاورزی رو به نابودی.

 4. یاشار گفت:

  فضای سیاسی باز و شرکت همه احزاب و طرفداران آنها برای حضور فعال در تصمیم گیری های اساسی ٰ زمینه را برای پیشرفت این کشور فراهم ساخت . البته قبل از آن باید آزادی زندانیان سیاسی که بسیاری از آنها نخبگان واقعی این مملکت هستندوآزادی بیان و مهم تر از همه برگزاری انتخابات آزاد زیر ساخت های لازم برای محقق شدن این امر است.

 5. همسر شهید کربلای ایران گفت:

  جناب پروفسور نصیری

  می خواستم خدمتان عرض کنم که باز هم داستان لایحه ضد خانواده قرار است در ماه رمضان در صحن علنی محلس مطرح شود لطفا هوشیار باشید و از کیان خانواده ایرانی دفاع کنید

 6. amoli گفت:

  doroud bar shoma ensane vala va delir agar hame masolin mesle shoma fekr mikardan ain moshkelat ra nadashtim