سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic

پایان اعتصاب غذا

چکیده :بر اساس گزارش ها این زندانیان با انتشار بیانیه ای که تا دقایقی دیگر در سایت کلمه منتشر خواهد شد پایان اعتصاب خود را اعلام...


12 زندانی اعتصاب کننده در زندان اوین عصر دیروز به اعتصاب خود پایان دادند.

به گزارش خبرنگار کلمه، 12 زندانی اعتصاب کننده که از شنبه گذشته در اعتراض به رفتار غیر انسانی با هدی صابر و هاله سحابی به اعتصاب تر دست زده بودند روز گذشته پس از دریافت پیام های متعدد از شخصیت ها و گروه ها به اعتصاب خود پایان دادند.

بهمن احمدی امویی-حسن اسدی زیدآبادی-عمادالدین باقی-عماد بهاور-قربان بهزادیان نژاد-محمد داوری-امیرخسرو دلیرثانی-فیض الله عرب سرخی- ابوالفضل قدیانی-محمد جواد مظفر-محمدرضا مقیسه-عبدالله مومنی زندانیانی هستند که بیانیه ی اعتصاب را امضا کرده اند، که از روز بعد و پس از خروج عماد باقی از زندان مهدی اقبال و محسن امین زاده به این لیست اضافه شدند.

 

 


24 پاسخ به “پایان اعتصاب غذا”

 1. کاشانی گفت:

  عزیزان دستتون درد نکنه ..خدا اجرتون بده . حتما خیری در این بوده….این را بدانید صدایتان به جهانیان رسید..وحکومت هم روسیاهیش را یدک میکشد…

 2. ناشناس گفت:

  در صورتی که برای اعتصاب غذای سه کردی که 24 روز است در اعتصاب غذا هستند درست اطلاع رسانی نشود من به عنوان یک کرد از همین امروز در جهت مخالف با شما خواهم بود و برادران دیگر کرد هم همین عقیده را دارند….بهتر است دست از تبعیض بردارید…شماها که برای حتی شکستن اعتصاب غذای این 12 دلاور پیش خبر و پس خبر می آورید می توانستید مثلا بنویسید”12 اعتصاب کننده اوین به اعتصاب خود پایان دادند ولی همچنان( 3 هم میهن) کرد به اعتصاب ادامه میدهند”…بدانید که تمام شدن ماجرای اعتصاب این 12 شجاع وبا این رفتارتبعیض آمیز شما کار این سه دلاور فراموش خواهد شد…هنوز نه به باره نه داره این است رفتار شماها….ای کاش سید عزیزمان در بند نبود و میدید..

 3. vartan گفت:

  biyayin ye kam vaghe bn bashim,dasteshun dard nakone ke vujude xodeshun o moqawemate xodeshuno dar zendan yebare digebe hame esbat kardand,vali azizan in nezam bidi nist ke ba in badha belarze,baba ina hameye fekraye mardomo hatta hameye harekataye mardomo pishbini kardan o hatman ye rahi ba moqabelasham peyda kardan,pas bayad be donbale rahi bud ke to tasawore afrade in nezam nagonje,ina az hamun awayele enqelab shuru kardan be gereftane shaxsiyate mardom az mardom,waqti mardom shaxsiyatesh bere zire soal dige hich kari nemitune anjam bede,amsale agayani mese khatami o mosavi o karobi xasstan dobare in shaxsiyato be mardom baz garduna ke hala mibinim hich kari nemitunan anjam bedanpas biyayin ye kam vaghe bin bashim,aman aslan ba un dustayi nistam ke migan andaki sabr sahar nazdik ast.

 4. ناشناس گفت:

  ایول

 5. ناشناس گفت:

  آفرين بر ايستادگي اين قهرمانان. حقانيت اين عزيزان بر همگان مشهود است.

 6. ناشناس گفت:

  متاسفانه دوستان ما دارند کارهایی انجام می دهند که هدف مشخصی ندارد. منظور این نیست که کاری به سختی یک اعتصاب غذا باید ادامه داشته باشد به هر حال دشواری برای دوستان کم نبوده اما موضوع این است که به نظر می رسد نمی دانیم چه کار می کنیم یا یک تصمیمی از جایی گرفته می شود مدتی اجرایی می شود و بعد می گویند انجام ندهید و دوستان هم دست می کشند. سوال این است هدف از این اعتصاب غذا چه بود؟ آیا به هدف رسیدند یا نه؟
  شاید هم مذاکراتی پشت پرده انجام شده که ما بی اطلاعیم و مطلع هم نخواهیم شد.

 7. پارسا مظلومی گفت:

  روح بلند هاله و هدی شاد، درود بر شما عزیزان که در زندان های استبداد هم دست از مبارزه بر نمی دارید.
  اقدامات شجاعانه شما به جهانیان نشان داد ریا کار بودن حکومتی را که نام خیابان خود را بابی ساندز قرار می دهد.

 8. رستم گفت:

  سلامت باشید وخسته نباشید

 9. قلم فرانسه گفت:

  خوش به حال هاله
  خوش به حال هدی
  خوش به حال این اتحاد
  خوش به حال این اتفاق
  درود بر یک یک شما بزرگان
  که در هر حرکت شما
  برکتی نهفته است .
  همواره سر بلند و سبز باشید . قلم فرانسه

 10. هموطنی از ملبورن گفت:

  dorood bar ham vatanae dalire man hala ke etesabe een 12 delavar ke az tamamie teifhae fekri boodan tamoom shod tamame khabararo motemarkez konim roo etesabe hamvatanae aziztar az jane kord khodemoon shayestas ke ba khabarae lahze be lahze va darkhast doostan oonha ham az etesabe ghaza dast bekeshan
  mamnoon

 11. حسین جعفری گفت:

  به همه شما عزیزان شادباش می گویم. لطفا در آینده هرکاری می کنید، دست به اعتصاب غذا یا به قول تاجیک ها “گرسنه نشینی” نزنید. آقا ما شما ها را دوست داریم و نمی خواهیم یک مو از سرشما کم شود. نامه بنویسید، اعتراض کنید. قاشق به بادیه بزنید. به در سلول های خود بکوبید هرکاری می خواهید بکنید اعتصاب غذا نکنید. بمانید سالم و تندرست هم بمانید. ما شما را برای ساختن آینده ایران بسیار بسیار لازم داریم. به شرطی که قول بدهید این بار که سرکار رفتید. فقط به فکر مردم باشید و حفظ این سرزمین باستانی.

 12. هم وطن مسلمان گفت:

  درود بر 12 زندانی اعتصاب کننده شخاع و ازاده و هم چنین سه نفر از کردهای دلیر و از جان گذشته که 24 روز است در

  اعتصاب غذا به سر می برند واقعا دلهای مردم ایران با شما عزیزان در بند است خدا یار و یاورتان باد

  مرگ بر دیکتاتور

 13. ناشناس گفت:

  سلامتي شما دعا و خواسته ي ماست

 14. ایستاده ایم گفت:

  اجرتان با خدا

  مردم ایران قدر دان ایثار شما مردان بزرگ هستد

 15. ناشناس گفت:

  لطفا جواب هموطن کرد را بدهید.

 16. وطنم ای وطنم گفت:

  حالا نوبت ماست که با اعتصاب سراسری در همه جا به این حکومت دیکتاتور اعتراض کنیم

 17. ناشناس گفت:

  خسته نباشید. کلوا واشربوا ولا اسرفوا ان الله یحب الصابرین

 18. باران گفت:

  زنده باشید آزادمردان !خدا قوت

 19. سفير سبز گفت:

  با تشكر و آرزوي سلامتي براي اي ١٢ عزيز-من هم با دوست ناشناسمون كه ظاهرا كرد هستند موافقم-ما هموطنان كرد انتظار داريم اخبار اعتصاب زندانيان كرد هم مرتب مخابره بشه-توي اين سي و چند سال به ملت كرد خيلي جفا شده-با اينكه هشت سال استانهاي كرد نشين ميدان اصلي جنگ بودند ولي دريغ از يك خدمت در خور توجه-حداقل از دولت اميد ديگه انتظار ديگه اي داريم-((همه جاي ايران سراي من است))

 20. ايراني سبز گفت:

  يک شب آتش در نيستاني فتاد
  سوخت چون اشکي که بر جاني فتاد
  شعله تا سرگرم کار خويش شد
  هر ني اي شمع مزار خويش شد
  ني به آتش گفت، کاين کار چيست؟
  ور تو را زين سوختن منظور چيست؟
  گفت آتش بي سبب نفروختم
  دعوي بي معني ات را سوختم

  با سلام به دلاوران راستين ايران زمين:

  دوباره مثل هميشه، شما رو سفيد و ما رو سياه. ولي فقط اينرا بدانيد که زنده ي شما صد برابر سودمند تر است براي جنبش و از همه مهمتر براي ايران آزاد و آباد در آينده. در گذشته اي نه چندان دور در سخني بسيار زيبا از آقاي تاج زاده ميخواندم که گفته بودند به زودي مردم با صداي الله اکبر و هلهله شادي زندانيان را آزاد کرده و براي اين آزادي چه جشنها که نخواهند گرفت. هم ما و هم همه ي دنيا صداي اعتراض شما را شنيدند و مي بينم روزي را که در همين آينده بسيار نزديک ما کمترين ها دستها و قدم هاي شما والاترين ها را بر ديدگان خود خواهيم نشاند. و از اينکه براي شما بزرگواران کاري نکرده ايم خجل و شرمنده در محضرتان طلب عفو خواهيم کرد. فقط و فقط ميتوانم بگويم که :

  دمت گرم وسرت خوش باد
  سلامم را تو پاسخ گوي ? در بگشاي …

 21. علی گفت:

  از شهامت ، شجاعت و مقاومت عزیزان و آزادگان ملت که در بند سپاه و شورای امنیت به اصطلاح ملی هستند قدر دانی می کنم و آرزوی سلامت برای همه آن ها دارم .
  درود و سلام خدا بر شما باد ای دلاور مردان

 22. نويد گفت:

  درود بر غيوران سرزمين كه اگر چه اندك ولي هستند!

 23. ناشناس گفت:

  ممنون که مارا از نگرانی در آوردید

 24. ناشناس گفت:

  سلامت باشيد