سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » انتقال مسعود باستانی و عیسی سحرخیز به بهداری زندان رجایی شهر...

انتقال مسعود باستانی و عیسی سحرخیز به بهداری زندان رجایی شهر

چکیده :عیسی سحرخیز و مسعود باستانی دو نفر از شش زندانی سیاسی اعتصاب کننده زندان رجایی شهر بعد از سه روز از شروع اعتصاب غذا به دلیل بیماری و وخامت حال ناشی از اعتصاب غذا به بهداری زندان اوین منتقل...


عیسی سحرخیز و مسعود باستانی دو نفر از شش زندانی سیاسی اعتصاب کننده زندان رجایی شهر بعد از سه روز از شروع اعتصاب غذا به دلیل بیماری و وخامت حال ناشی از اعتصاب غذا به بهداری زندان اوین منتقل شدند.

بنا به اخبار رسیده به کلمه، این دو زندانی سیاسی سابقه بیماری در زندان را دارند و از دو سال پیش به دلیل حضور بدون مرخصی در زندان های اوین و رجایی شهر رسیدگی مناسبی به وضعیت جسمانی آنها صورت نگرفته و اعتصاب غذا آن را تشدید کرده است.

کیوان صمیمی، عیسی سحر خیز، مسعود باستانی، علی عجمی، جعفر اقدامی و حشمت الله طبرزدی شش زندانی سیاسی رجایی شهر کرج هستند که اعلام کردند تا زمانی که همراهانشان در بند ۳۵۰ اوین در اعتصاب غذا هستند با آنان همراه خواهند بود و اعتصاب می کنند. آنها از 2 تیر اعتصاب غذای خود را آغاز کرده اند.

 


یک پاسخ به “انتقال مسعود باستانی و عیسی سحرخیز به بهداری زندان رجایی شهر”

  1. حسین جعفری گفت:

    هزاران آفرین و احسنت به شجاعت و دلاوری این دو راد مرد که سبب افتخار ایرانیان هستند. قدر این همه رنجی که می کشید همیشه برای شما عزیزان محفوظ خواهد ماند.