سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » درخواست جمعی از زنان اصلاح طلب برای پایان اعتصاب غذای زندانیان سیاسی...

درخواست جمعی از زنان اصلاح طلب برای پایان اعتصاب غذای زندانیان سیاسی

چکیده :در نیت صادق و اقدام خیرتان تردید نداریم اما در عین حال نگرانی شدید از وضعیت سلامتتان که خانواده های عزیزتان را مضطرب و پریشان کرده ما را برآن داشت که مادرانه و خواهرانه از شما استدعا کنیم اینک که صدای اعتراض مدنی شما در سراسر جهان طنین انداخته و مسئولیت اجتماعی و انسانی تان را انجام داده اید، بیش از این تن عزیزتان را رنجه ندارید و دست از اعتصاب غذا بکشید....


جمعی از زنان اصلاح طلب در نامه ای خطاب به زندانیان اعتصاب کنندگان ضمن درخواست پایان این اعتصاب، شهادت هاله سحابی و هدی صابر را نشانه ای دیگر از خروج دستگاه قضایی و حاکمیت ازمسیر عدالت دانسته اند و اقدام اعتراضی اعتصاب غذا کنندگان را واکنشی انسانی به پلشتی هایی که به نام دین و ولایتمداری صورت می گیرد عنوان کرده اند.

در این نامه آمده است: “نگرانی شدید از وضعیت سلامتتان که خانواده های عزیزتان را مضطرب و پریشان کرده ما را برآن داشت که مادرانه و خواهرانه از شما استدعا کنیم اینک که صدای اعتراض مدنی شما در سراسر جهان طنین انداخته و مسئولیت اجتماعی و انسانی تان را انجام داده اید، بیش از این تن عزیزتان را رنجه ندارید و دست از اعتصاب غذا بکشید.”

متن کامل این نامه به گزارش تحول سبز به شرح زیر می باشد:

بسم الله الرحمن الرحیم

و خداوند قربانی ابراهیم را به خاطر صداقت و ایمان او و هاجر و اسماعیلش قبول کرد.

فرزندان سبز و سرفراز میهن، برادران غیور و دردمند!

کیست که نداند روح و تن رنجور زندانی تنها سرمایه اوست که دست ستم نمی تواند مالکیت آن را علیرغم همه آسیب های وارده به دست آورد و کیست که نداند شما عزیزان این سرمایه ارجمند را به پای آزادگی و شرافت و انسانیت قربان کرده اید؟!

شهادت مظلومانه هاله سحابی و عروج عارفانه هدی صابر در پی آن، هر دو نشانه ای از خروج دستگاه قضایی و حاکمیت از مسیر عدالت و بلکه جاده انصاف و مروت است. و اقدام اعتراضی شما عزیزان واکنشی انسانی است به پلشتی هایی که به نام دین و ولایتمداری در سرزمین دلیران و پاکان می شود.

در نیت صادق و اقدام خیرتان تردید نداریم اما در عین حال نگرانی شدید از وضعیت سلامتتان که خانواده های عزیزتان را مضطرب و پریشان کرده ما را برآن داشت که مادرانه و خواهرانه از شما استدعا کنیم اینک که صدای اعتراض مدنی شما در سراسر جهان طنین انداخته و مسئولیت اجتماعی و انسانی تان را انجام داده اید، بیش از این تن عزیزتان را رنجه ندارید و دست از اعتصاب غذا بکشید.

خداوند به شما اجر افزون دهد و روح شهدای جنبش سبز به ویژه شهیده مظلومه هاله سحابی و یار دیرینه خانواده های زندانیان سیاسی، هدی صابر را با اولیاء و مقربان درگاهش محشور فرماید.

 

جمعی از زنان اصلاح طلب

۳/۴/۱۳۹۰


یک پاسخ به “درخواست جمعی از زنان اصلاح طلب برای پایان اعتصاب غذای زندانیان سیاسی”

  1. سعید گفت:

    این زنان شجاع اسم ندارند؟
    من از درخواست آنان صمیمان تشکر و حمایت میکنم ولی درخواست پایان دادن به اعتصاب هم تقیه میخواد؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!