سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
 • صفحه اصلی
 • » پدر شهیدان موسوی آزاد شد / بی‌خبری از چند تن از اعضای بازداشت‌شده‌ی خانواده‌ موس...

پدر شهیدان موسوی آزاد شد / بی‌خبری از چند تن از اعضای بازداشت‌شده‌ی خانواده‌ موسوی

چکیده :تعدادی از اعضای خانواده موسوی که امروز در مراسم تشییع جنازه‌ی میر اسماعیل موسوی بازداشت شدند، همچنان در بازداشت به سر می‌برند و هیچ خبری از آنها در دست نیست. از سوی دیگر پدر شهیدان موسوی، داماد مهندس میرحسین موسوی و وحید موسوی، پسر میرمحسن، آزاد شده‌اند....


از وضعیت چند تن از اعضای خانواده‌ی موسوی که امروز مورد ضرب و شتم ماموران قرار گرفتند بازداشت شدند، هیچ خبری در دست نیست.

به گزارش خبرنگار کلمه، تعدادی از اعضای خانواده موسوی که امروز در مراسم تشییع جنازه‌ی میر اسماعیل موسوی بازداشت شدند، همچنان در بازداشت به سر می‌برند و هیچ خبری از آنها در دست نیست.

میرمحسن و میر اسماعیل، برادرزاده‌های مهندس موسوی، و سید مهدی موسوی، دیگر عضو این خانواده، از جمله بازداشت شدگان هستند. از سوی دیگر وحید موسوی، پسر میرمحسن؛ دکتر جواد سلیمی، داماد میرحسین موسوی؛ و نیز پدر حاج میرحسن موسوی، پدر شهیدان سید ابراهیم و سید علی موسوی نیز که امروز در حاشیه‌ی مراسم تشییع بازداشت شده بودند پس از چند ساعت آزاد شده‌اند.

گزارش خبرنگار کلمه حاکی است علت بازداشت اعضای خانواده موسوی، دخالت آنها برای جلوگیری از ضرب و شتم مردم حاضر در مراسم تشییع بوده که به ضرب و شتم و بازداشت خود آنها منجر شده است.

اخبار تکمیلی در این باره متعاقبا اعلام می‌شود.


6 پاسخ به “پدر شهیدان موسوی آزاد شد / بی‌خبری از چند تن از اعضای بازداشت‌شده‌ی خانواده‌ موسوی”

 1. ناشناس گفت:

  اقتدار گرايان گمان ميكنند كه با ايجاد جو پليسي و حمله و كتك زدن مردم در خيابان و اينكه حتي حرمت تشييع جنازه يك پيرمرد را نگه نميدارند در مردم ترس ايجاد ميكنند و از اعتراض مردم جلوگيري ميكنند اين شايد ظاهرا مشكل آنان را در كوتاه مدت حل كند ولي آنان غافل از اثرات منفي اين برخوردهاي خشن در ذهنيت مردم كوچه و بازار نسبت به آنها هستند. كه در بلند مدت عواقب وخيمي براي آنان دارد.

 2. سیدمهدی خاتمی گفت:

  از تشییع جنازه هم ترس دارن ؟!!
  حتما این اسم رمز آشوب بوده !!

 3. ناشناس گفت:

  خوشبختانه مستبدان حاکم بر ایران خود را هر روز ذلیل تر و خوار تر می کنند.

 4. ناشناس گفت:

  با این نظرت موافقم ولی از اون طرف یه سری منافق قاطی جمعیت میشن که هرج و مرج کنن بعد بذارن تو یوتیوب بگن ملت ریختن خیابون! اینم میشه سوء استفاده از جنازه.

 5. علی گفت:

  خاک تو سرشان با این مملکت چرخاندنشون.

 6. keyvan گفت:

  گیرم که می زنید
  گیرم که می بُرید
  گیرم که می کُشید
  با رویش ناگزیر
  جوانه چه می کنید