سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » تدفین پدر میرحسین موسوی در حلقه امنیتی لباس‌شخصی‌ها...

تدفین پدر میرحسین موسوی در حلقه امنیتی لباس‌شخصی‌ها

چکیده :در مراسم تشییع و تدفین پیکر پدر میرحسین موسوی که در قطعه 9 بهشت زهرا صورت گرفت حتی به نزدیکانش اجازه داده نشد با بزرگ خاندان موسوی وداع کنند و مراسم تدفین در حلقه امنیتی لباس شخصی ها برگزارشد....


مراسم تشییع و تدفین پیکر پدر میرحسین موسوی در فضایی امنیتی پایان یافت. در این مراسم که در قطعه 9 بهشت زهرا صورت گرفت حتی به نزدیکان اجازه داده نشد با بزرگ خاندان موسوی وداع کنند و مراسم تدفین در حلقه امنیتی لباس شخصی ها برگزارشد.

گزارش مشروح کلمه از آنچه امروز در این مراسم گذشت، تا ساعتی دیگر در کلمه منتشر می‌شود.

به گزارش جرس، از صبح امروز فضای بهشت زهرا و خیابانهای منتهی به خانه پدر میرحسین موسوی در محاصره کامل نیروهای امنیتی بود و حتی به مردم عادی اجازه داده نمی شد که آزادانه به بهشت زهرا رفت و آمد کنند.

همچنین گزارش کلمه حاکی است که جمعیت انبوهی که صبح امروز در محله درخونگاه واقع در جنوب شهر برای تشییع پیکر مرحوم میر اسماعیل موسوی حاضر شدند با شمار زیادی از ماموران لباس شخصی و پلیس مواجه شدند.

ماموران پرشمار لباس شخصی که جو سنگین امنیتی و پلیسی بسیار سنگینی در مراسم ایجاد کرده بودند پس از مشایعت از مقابل منزل و بعد از ورود مشایعت کننده ها به خیابان ۱۵ خرداد، پیکر مرحوم را با فشار و تهدید و فریاد به آمبولانس منتقل کرده و بردند.

از سوی دیگر درمراسم امروز دست کم هفت نفر دستگیر شدند که در این میان دو تن از نزدیکان میرحسین موسوی از بازداشت شدگان هستند. علی شکوری راد نیز که امروز پس از حضور در خانه پدر میرحسین موسوی بازداشت شده بود، ساعاتی بعد آزاد شد.


یک پاسخ به “تدفین پدر میرحسین موسوی در حلقه امنیتی لباس‌شخصی‌ها”

  1. ناشناس گفت:

    روحش شاد …